Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Pawle, pytanie mam: według jakiego klucza przyznawane były karty graficzne? Są cztery różne modele, a dziesięciu zdobywców. Aha, mógłbyś mi napisać choćby i via mail jaki ja model dostanę? O ile posiadasz taką wiedzę i możesz się nią podzielić oczywiście.
Mam nadzieję, że nie wymagam zbyt dużo, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe info:

2 z 5 paczek na jakie czekam z tego konkursu już doszły, tylko nie wiem czy wszystko jest z nimi ok bo narazie siedze na uczelni.
Wiem, tylko ze to te bardziej wartościowe nagrody.

Jezcze tylko 3 paczuszki z grą i zestawami gadżetów.

Woj. lubelskie jeżeli kogoś to interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj na Podkarpaciu paczki rozdawali ;P Przyszło wszystko co wygrałem. Od MASS EFFECT''a, przez DMC 4, aż po 4 GB RAM''u DDR2.... Ale mam radochę, teraz tylko kompa dokupić i będzie luz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby wysyłano paczki "regionami", a ze względu na to, że Poczta Polska jest nieobliczalna nie macie się co na razie niecierpliwić, czasami przesyłka potrafi iść 2-3 dni, czasami tygodnie. Ja na razie nadal oczekuję, aż mi listonosz coś ciekawego podrzuci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:07, niunkaaaa napisał:

2 z 5 paczek na jakie czekam z tego konkursu już doszły, tylko nie wiem czy wszystko
jest z nimi ok bo narazie siedze na uczelni.
Wiem, tylko ze to te bardziej wartościowe nagrody.


Nie rozumiem, wysyłają ci kazda rzecz oddzielnie? Wiesz, oni tylko karty wysyłaja kurierem, a te pozostałe rzeczy idą naraz, w jednej paczce..

edit. ach, bo ty z kilku kont miałes nagrody, tak? sorewicz, zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem paczkę, wszytko było jak należy, niczego nie brakowało, więc jestem bardzo zadowolony:) Jako gadżet dostałem czarną koszulkę Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:59, Arclight napisał:

Pawle, pytanie mam: według jakiego klucza przyznawane były karty graficzne? Są cztery
różne modele, a dziesięciu zdobywców. Aha, mógłbyś mi napisać choćby i via mail jaki
ja model dostanę? O ile posiadasz taką wiedzę i możesz się nią podzielić oczywiście.
Mam nadzieję, że nie wymagam zbyt dużo, pozdrawiam :)

te karty to mi się już po nocach śnią - ciągle ich nie dostaliśmy - jak tylko będą w naszych rękach będę się kontaktował telefonicznie ze zwycięzcami i omawiał szczegóły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 16:14, Paweł Książek napisał:

te karty to mi się już po nocach śnią - ciągle ich nie dostaliśmy - jak tylko będą w
naszych rękach będę się kontaktował telefonicznie ze zwycięzcami i omawiał szczegóły...


Aha, ok, to ja już o nic nie pytam tylko czekam na telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 16:22, lama123 napisał:

Warszawa jak zawsze dostanie ostatnia nie ? :P


Ja jestem z Warszawy i już dostałem, więc nie wiem czy taka ostatnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:27, lama123 napisał:

Ergo - mam pecha tak ? :P


No nie wiem czy pecha, może listonoszowi nie chcę się targać Twojej nagrody;) Mój brat też jeszcze nie dostał (a wygrał gadżet), więc pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że do końca tygodnia dojdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie przyszła do mnie paczka. I to całkiem duża paczka. :P Na szczęście znalazło się w niej wszystko, co powinno się znaleźć. Właśnie kończy się instalować Devil May Cry 4, także zaraz zabieram się za granie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:38, matiz123 napisał:

No, wreszcie przyszła do mnie paczka. I to całkiem duża paczka. :P Na szczęście znalazło
się w niej wszystko, co powinno się znaleźć. Właśnie kończy się instalować Devil May
Cry 4, także zaraz zabieram się za granie. :P

A gadżeta miałeś ?/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 16:14, Paweł Książek napisał:

te karty to mi się już po nocach śnią - ciągle ich nie dostaliśmy - jak tylko będą w
naszych rękach będę się kontaktował telefonicznie ze zwycięzcami i omawiał szczegóły...


Hmm... Bardzo fajnie musze tylko pilnować by mi się telefon nie rozładował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować