Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

na gram.pl jest napisane ze do gadzetow zaliczane sa tez premierowe gry CD Projekt, czy to prawda? Jesli tak, to o jakie gry chodzi?A czy nagrody pocieszenia sa pojedyncze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 18:55, pablo1029 napisał:

na gram.pl jest napisane ze do gadzetow zaliczane sa tez premierowe gry CD Projekt, czy
to prawda? Jesli tak, to o jakie gry chodzi?A czy nagrody pocieszenia sa pojedyncze?



ktoś tu chyba czytać nie umie. Jak gra może zaliczać się gadżetów związanych z grami? Pomyśl trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 20:13, niunkaaaa napisał:

> na gram.pl jest napisane ze do gadzetow zaliczane sa tez premierowe gry CD Projekt,
czy
> to prawda? Jesli tak, to o jakie gry chodzi?A czy nagrody pocieszenia sa pojedyncze?



ktoś tu chyba czytać nie umie. Jak gra może zaliczać się gadżetów związanych z grami?
Pomyśl trochę

Tak jest napisane na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane ze głowne nagrody, oraz koszulkki, latarki, pendrajwy, notatniki i gry. Nie widze nigdzie, ze gry to tez gadżet. Poza tym zerknij sobie na liste zwyciezców, ciezko nie zauwazyc ze gry sa w oddzielnym miejscu niz gadzety.

niunkaaaa - ty tez sie specjalnie nie popisujesz uwaznym czytaniem, np. pytajac czy to pendrajwy 16GB, skoro jest napisane "Pendrivy 1 GB ze smyczą eXtra Klasyka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 00:10, chy napisał:

Jest napisane ze głowne nagrody, oraz koszulkki, latarki, pendrajwy, notatniki
i gry. Nie widze nigdzie, ze gry to tez gadżet. Poza tym zerknij sobie na liste zwyciezców,
ciezko nie zauwazyc ze gry sa w oddzielnym miejscu niz gadzety.

niunkaaaa - ty tez sie specjalnie nie popisujesz uwaznym czytaniem, np. pytajac czy to
pendrajwy 16GB, skoro jest napisane "Pendrivy 1 GB ze smyczą eXtra Klasyka"


Tak samo jak ty nie umiesz rozróżnić pytania retorycznego od normalnego. Uważasz, że pytając się o 16GB, sądziłem, że taki mozę być? Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 01:08, niunkaaaa napisał:

Tak samo jak ty nie umiesz rozróżnić pytania retorycznego od normalnego. Uważasz, że
pytając się o 16GB, sądziłem, że taki mozę być? Czytaj ze zrozumieniem.


A więc Paweł Książek też ze zrozumieniem nie umie czytac, skoro odpowiada na twoje niby retoryczne pytanie? Mhmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2009 o 01:08, niunkaaaa napisał:

Tak samo jak ty nie umiesz rozróżnić pytania retorycznego od normalnego. Uważasz, że
pytając się o 16GB, sądziłem, że taki mozę być? Czytaj ze zrozumieniem.


Za to ty nie potrafisz zastosować pytania retorycznego :) Jaki sens miało to pytanie ? Chyba żaden. Prędzej można to zaliczyć do spamu (w końcu pytanie retoryczne nie wymaga odpowiedzi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czytając wasze posty to ubaw mam po pachy. Poważnie.
a kiedy to
a kiedy tamto
a z czym to
itd itd itd...


Paweł Książek aż mi cię żal chłopie.

Ja na razie czekam na wygraną a w między czasie Was sobie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:30, nikors napisał:

No czytając wasze posty to ubaw mam po pachy. Poważnie.
a kiedy to
a kiedy tamto
a z czym to
itd itd itd...


Jednym słowem jak dzieci!! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam dzieci, jak ludzie ktorzy pierwszy raz w zyciu cos wygrali i tak sie jarają, ze nie mogą usiedziec w spokoju w oczekiwaniu na listonosza z nagrodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takie małe skromne pytanko, czy ktos sie orientuje czy nagrody za konkurs Efekt Serii zostaly juz wyslane czy nie? Bo juz minelo, baardzo duzo czasu i ja dalej nic nie mam. Komus cos wiadomo co sie dzieje? Bo chyba robią sobie jaja z ludzi, ogłaszają konkurs i nic nie wysyłaja :/

Pozdrawiam
Foxhunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 22:58, Foxhunt84 napisał:

Witam

Takie małe skromne pytanko, czy ktos sie orientuje czy nagrody za konkurs Efekt Serii
zostaly juz wyslane czy nie? Bo juz minelo, baardzo duzo czasu i ja dalej nic nie mam.
Komus cos wiadomo co sie dzieje? Bo chyba robią sobie jaja z ludzi, ogłaszają konkurs
i nic nie wysyłaja :/

Pozdrawiam
Foxhunt


Tak, nagrody były wysłane, wg. "wysłanników" powinny dojsc przed koncem tego tygodnia. Niektorzy juz dostali swoje paczki. Ech, ile osob jeszcze o to zapyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2009 o 10:47, chy napisał:

A więc Paweł Książek też ze zrozumieniem nie umie czytac, skoro odpowiada na twoje niby
retoryczne pytanie? Mhmmm.


ech chy - wiesz mi, że po przeczytaniu wszystkich zgłoszeń na konkurs - włączając te które zachęcały do gier sims, nfs i spore - tracę wiarę w pytania retoryczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>..............


szybkie pytanie. Nagrody wysylacie według ,,ważności" nagrody? Im cenniejsza tym szybciej jest wyslana a takie np. gadżety na samym końcu? Pytam bo wygralem przykładowo zestaw bezprzewodowy i kamerkę ale także gry premierowe i zestaw gadżetów. Rozumiem, ze te droższe bajery otrzymam szybciej?

Zaczeliscie juz wysylke kamerek, słuchawek, zestawow bezprzewodowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygrałes kilka nagrod to dostaniesz je w jednej paczce _-_ dżizas.

Paweł Ksiązek napisał:
"rowniez - jesli ktos wygral kilka nagrod - i w tym karte graficzna (tak jak kolega właśnie) to w pierwszej paczce odnajdzie wszystkie pozostałe nagrody a w kolejnej - samą kartę graficzną."

Ten post znalazł sie pod jedna z twoich wypowiedzi na poprzedniej stronie.
i ty komus zarzucasz nieuwazne czytanie!


Odnosze wrazenie ze niektorzy tak sie niecierpliwia, ze tylko siedza przy kompie i wymyslaja coraz głupsze pytania, byleby tylko zabic czyms oczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 11:46, chy napisał:

>>>.............


Już się tak nie podniecaj.
Jak cie denerwuja takie pytania to ich nie czytaj a najlepiej nie wchodz do tego tematu.
Wiesz, niektórym się spieszy bo już może sprzedali te rzeczy na aukcjach itp i zależy im na szybkim otrzymaniu nagród.

Poza tym, jak ty byś wygral nagród za jakies 600zl (tak jak ja) to też byś się troche niecierpliwił jak tu od zakończenia konkursu miesiąc minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 11:51, niunkaaaa napisał:

> >>>.............

Już się tak nie podniecaj.
Jak cie denerwuja takie pytania to ich nie czytaj a najlepiej nie wchodz do tego tematu.
Wiesz, niektórym się spieszy bo już może sprzedali te rzeczy na aukcjach itp i zależy
im na szybkim otrzymaniu nagród.

Wyobraź sobie, że na wymianie poglądów polega forum. Nikomu nie możesz zabronić włazić do jakiegokolwiek tematu, albo zabronić czytać swoich postów O.o

Dnia 12.01.2009 o 11:51, niunkaaaa napisał:

Poza tym, jak ty byś wygral nagród za jakies 600zl (tak jak ja) to też byś się troche
niecierpliwił jak tu od zakończenia konkursu miesiąc minął.

Nie ma to jak skromność... :/ A praktycznie wszędzie nagrody dostarczane są po takim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować