Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie tylko gram... Co nowego w świecie IT? (11.12)

13 postów w tym temacie

Oooj, bardzo chciałbym pograć w jakąś strategię tak, jak na tym filmiku. Widać tylko parę niedopracowań, koleś kilkakrotnie próbuje przesunąć kamerę i mu się nie udaje. Niemniej, świetne wykorzystanie dotykowego ekranu :) Kolejna innowacja dla strategii IMO, największa po EndWarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do grania zawodowego to sie raczej nie nadaje. No bo jaki APM można na takim uzyskać? No ale do Civilization jak znalazł:) Albo Zeusa, Faraona czy innych strategi (nie RTSów).
BTW: A po partyjce w EndWar gardło nadaje się do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi nie pasuje takie granie w gry przez dotykowy wyświetlacz , a szczególnie w RPG i strategie. O wyścigach nie wspominając. Taki monitor się przyda do szperania po stronach , ale z drugiej strony nie da się wpisywać linków bez klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy drogie i do szpanowania prawie nigdy nie są użyteczne, a propos producenta z owocem w nazwie:)
Ten monitor to po miesiącach intensywnych grach nadałby się na ozdobę ściany albo na śmietnik.
Ale miło grałoby się w karty, szachy albo inne niewymagające zręczności gry. Nie wiem czemu dali Warcrafta3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:47, Irc100 napisał:

Czemu dajecie linka do demona? Ten program jest dla piratów jak dla mnie...



Nom, Windows też jest dla piratów, bo większość piratów z niego korzysta. Powiem więcej. PC jest dla piratów bo każdy pirat PC korzysta z PC. :P

A bardziej serio, naprawdę nie potrafisz wymyiśleć legalnych zastosowań napędów wirtualnych ?? Podpowiem, że dystrybucja softu przez sieć pod postacią ISO istnieje już od dawna. Chociażby wiele polskich uczelni korzysta z MSDNAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Intel wycofa (...)" - taki chyba żart z ich strony, wszędzie najtańsze C2D jakie mogę znaleźć to E7300 (nie liczę resztek starszych modeli, których ceny w sklepach nie były aktualizowane od kilki miesięcy, przez co są jeszcze droższe od E7300) Może to wcale nie źle, wymiana jest ciągła i stare modele odchodzą, ale informacja o wycofaniu z rynku brzmi trochę śmiesznie ;]

Co do tego Warcrafta to film jest strasznie stary i oczywiście mamy tam zwykły rzutnik. Fajny może być, ale dlaczego znalazło się to w "Co nowego w świecie IT"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować