Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Glutki" trafią także do polskich sklepów

44 postów w tym temacie

Grałem w demo i muszę przyznać, że gra jest świetnie wykonana, grywalna, ładna, z sensowną fabułą i w przeciwieństwie do większości dzisiejszych gier pobudza do logicznego myślenia co daje dużą satysfakcję gdy się coś uda dobrze zrobić. Za 20zl grzech nie kupić. Tylko czemu trzeba tyle czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No myślałem o zakupie tej gry przez Paypal, ale...kurs dolara mnie skutecznie wyhamował. Natomiast za 20 dychy to pozycja "must have", zatem nic innego mi nie pozostaje jak cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soreczka za spam, ale autor skrina chyba jest lekkim nubem :P
Po wyjściu z tej rury, wystarczy że przyczepimy te oka co są po boku do naszej konstrukcji. Wtedy zadziała jak balon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

line''s, nie pomyślałeś, że autor chciał specjalnie taki obrazek wstawić zamiast z tymi oczkami? Bo fajnie tak wygląda. :D
A ja mam DEMO... i chcę więcej, więcej i więcej! A że będzie za 20 zł... City Interactive wydaje... czyli dostaniemy super grę za 20 zł, wydawca mi nie przeszkadza byle nie było tak złych zabezpieczeń. Grę oczywiście kupuję, bo żal nie kupić. Szkoda tylko, że tak późno mają wydać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupię. Moja 5 letnia siostra się ucieszy, bo jak na razie jedyne co ją ''zawiodło'' w tej grze to ilość poziomów w demku xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wicked! Wicked! JunGOO is massive! xD

Może i WoG bardziej pasuje do kategorii minigierek rozrywkowych, ale nawet wśród takich zdarzają się megahity, których sukces opiera się na superpomysłach i tonach grywalności. :D
CityI ma wielkiego plusa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj na pewno zakupię to, już próbowałem (świetna), ale i tak taka wersja jest bardziej "fajowska". ;) Teraz czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:12, line's napisał:

Soreczka za spam, ale autor skrina chyba jest lekkim nubem :P
Po wyjściu z tej rury, wystarczy że przyczepimy te oka co są po boku do naszej konstrukcji.
Wtedy zadziała jak balon!

Soreczka, ale to spojlerowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:50, Zaitsev napisał:

> Soreczka za spam, ale autor skrina chyba jest lekkim nubem :P
> Po wyjściu z tej rury, wystarczy że przyczepimy te oka co są po boku do naszej konstrukcji.

> Wtedy zadziała jak balon!
Soreczka, ale to spojlerowanie...


Owned.

Gra godna polecenia. Dla mnie straszliwie wciągająca i relaxujaca. Naprawdę warta "nawet" tych 50 paru złotych, a już tych 20-tu? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zawyży średnią ocen dla gier od CI ;), gierkę zapewne kupię z racji pochlebnych opinii, niskiej ceny, oraz tego, że mam ochotę na coś "innego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować