Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie czekaj, dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 przed innymi!

243 postów w tym temacie

gram.pl

Betatesty nowej, ulepszonej wersji gry Age of Conan rozpoczynają się już w najbliższy weekend. Również Ty możesz wziąć w nich udział i zanurzyć się w świecie pierwszego w historii MMORPG-a wydanego w całości w języku polskim!

Przeczytaj cały tekst "Nie czekaj, dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 przed innymi!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem, klucz dostałem, zobaczymy czy mi się po tej becie spodoba. Teraz trzeba ściągnąć klienta, a to ponad... 13 GB danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 14:19, pINGWIN129 napisał:

Gratuluje pomysłowości na wyciągnięcie kasy od graczy i sprzedanie tytułu


Wyciągnięcie kasy od graczy? A bo co, bo beta testy są tylko dla tych, którzy zamówią AoC na gram.pl? Przeczytaj całość informacji, potem narzekaj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mowic, pomyslowosc niezla :P(tez chce klucz :P) Sadze, ze AoC bedzie zyskiwalo coraz wiecej graczy, zwazajac na to, ze gra ma coraz mnie bugow :) Ja bym na polskim serwerze nie gral, jak sobie przypomne zachowania polskich graczy w Guild Wars to... szkoda gadac. Wybralbym angielski serwer :) Ale brawa dla CDP za wynegocjowanie ładnego abonamentu i ca polski support, brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pingwin

Kupienie nie jest wymagane do otrzymania klucza. Trzeba zlozyc zamowienie w przedsprzedazy do zweryfikowania konta i otrzymania klucza. To nie jest jednoznaczne. Z preordera mozna zrezygnowacprzed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekałem od rana na tą wiadomość, no może nie taką ale wszystkiego nie można mieć
trochę rozczarowany jestem bo pomimo tego, że są to zamknięte testy to miałem małą nadzieję, że się załapie i będę mógł porównać z angielską wersją, ale że nie zakupiłem jej na gram.pl to mogę tylko czekać na otwarte testy, a i nie wiadomo czy wtedy coś nieoczekiwanego się nie stanie ... a szczęściarzom życzę miłych testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na maila z moim kluczykiem :) Mam pytanko czy muszę ściągać tego klienta AoC 2009 PL czy wystarczy ten co już mam na płytka DVD+jakiś patch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pafun 13GB samej instalacji a później około 2GB patchy :P Gra zainstalowana i spatchowana zajmuje nieco ponad 16GB...

Gram od maja w wersje angielską ale na polską na pewno się nie skuszę i z tego co wiem, to z grających w ang mało kto jest skłonny wydać pieniądze na spolszczenie, szczególnie, że polski abonament wcale już nie jest taki atrakcyjny. Na allegro można już kupić 60-dniowe pre-paidy za 55PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igorwer -> tak, przyjdzie, pod warunkiem, że kupiłeś też wersję polską. Samo posiadanie angielskiej nie uprawnia to wzięcia udziału w polskiej becie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 14:28, Brigand2003 napisał:

Pafun 13GB samej instalacji a później około 2GB patchy :P Gra zainstalowana i spatchowana
zajmuje nieco ponad 16GB...


Ponad 16GB? Raczysz żartować czy ja mam inna wersję? U mnie zajmuje ponad 25GB (TAK GIGA) i do tego aktualizuje teraz jeszcze tez mam wersję angielską, a rejestracje przeprowadziłem pędem 10minut temu jak się dowiedziałem o cd-key''ach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 14:28, Brigand2003 napisał:

Na allegro można już kupić 60-dniowe pre-paidy za 55PLN.


Na wirtusie aktualnie kosztują 60 zl, w ultimie 65 zl, więc jeżeli cena się utrzyma na polskich serwerach mało kto zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam CD-KEY do bety w mailu nie przyszedł. Jest on za to w Moje zamówienia na moim koncie w sklepie gram.pl. Trzeba tylko kliknąć na pobierz swój klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 14:42, scooby01 napisał:

> Na allegro można już kupić 60-dniowe pre-paidy za 55PLN.

Na wirtusie aktualnie kosztują 60 zl, w ultimie 65 zl, więc jeżeli cena się utrzyma na
polskich serwerach mało kto zostanie.


...szczególnie jeśli kultura graczy będzie podobna do tej z "polskich" serwerów WoWa i GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucze do bety dostaną tylko ci co zamówili polską lub angielską wersję gry od dzisiaj? Bo ja mam już dawno zamówioną i zarejestrowaną angielską wersję zakupioną w pre-odrerze jeszcze dawno temu przed pierwsza premierą, to jest szansa na klucz czy nie? Jak dla mnie z tekstu wynika, że powinienem dostać ale na razie skrzynka pusta. To jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 14:44, Pafun napisał:

Mi tam CD-KEY do bety w mailu nie przyszedł. Jest on za to w Moje zamówienia na
moim koncie w sklepie gram.pl. Trzeba tylko kliknąć na pobierz swój klucz.


Ale ty zamawiales teraz AoC czy masz juz angielska wersje kupiona w gram.pl. Bo ja mam kolekcjonerke angielska i jakos nic mi na maila nie przyszlo :( a w moich zamowieniach tez nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować