Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II przed listopadem 2009

41 postów w tym temacie

Pepsi szkoda, że nie wspomniałeś takiego jednego drobiazgu............... Mafia II BĘDZIE TYLKO POD VISTE ! :/ Przynajmniej tak zarzekają się twórcy. To najważniejsza gra na jaka czekam, bo "jedynka" to moja ulubiona gra, a tu taki bubel... . Straszne co się dzieje z komputerową rozrywka :( Przykre. I takim "optymistycznym" akcentem kończę. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia II to dla mnie absolutny must-have, nawet się nie będę zastanawiał. Wierze mocno, że nie wydają gry niedopracowanej, nawet jeżeli miałoby się to wiązać z przesunięciem premiery. Liczę tęż po cichu, że po premierze będę mógł ze spokojnym sumieniem stwierdzić, tak jak kiedyś część pierwsza Mafii wygrała u mnie z GTA 3 tak teraz sequel zagóruje nad GTA 4.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 14:02, Bringer napisał:

@Szeretucha
ta plotka utrzymała się kilka dni, a potem została zdementowana przez twórców.. dlatego
też pepsi o tym nie napisał.


Słuchaj silnik Mafii II jest całkowicie robiony pod DirectX 10, więc gra będzie wyglądać pewnie bosko. Sęk w tym, że to pierwsza gra pisana specjalnie pod DX10. Nawet Crysis (CryEngine 2) był / jest "for dx9 & 10". Mam szczere nadzieje, że się tak nie stanie, bo nie mam zamiaru przesiadać się na Viste ( i nie dlatego, że mi się nie podoba) tylko dlatego, że wszytko zmierza w coraz gorszym kierunku. Coraz gorzej się gra (zabezpieczenia, bugi, wymagania, only Vista). Gra powinna być dostępna dla jak największego grona graczy. Wypuszczają takie np. GTA4, w które nie da się grać na normalnym kompie i dziwią się, że mały popyt na grę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednakowoz wciaz sie mylisz i kolega wyzej dobrze Ci napisal, Mafie II bedzie mozna spokojnie odpalic na Viscie jak i na XP i jest to oficjalnie potwierdzone przez tworcow gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 13:57, szeretucha napisał:

Pepsi szkoda, że nie wspomniałeś takiego jednego drobiazgu............... Mafia II BĘDZIE
TYLKO POD VISTE ! :/ Przynajmniej tak zarzekają się twórcy. To najważniejsza gra na jaka
czekam, bo "jedynka" to moja ulubiona gra, a tu taki bubel... . Straszne co się dzieje
z komputerową rozrywka :( Przykre. I takim "optymistycznym" akcentem kończę. Pozdr.



ooo taka szkoda... przecież to będzie rok 2009, za pasem będzie premiera Windows 7, a najnowszej gry nie będzie można odpalić na systemie sprzed 8 lat.. :( tragedia dosłownie! ech - jak żeś się uparł przy swoim XP, to trudno - Mafia 2 pójdzie i na XP :P. A gdybyś chwilkę pomyślał to byś wiedział, że na kompie zdolnym do uciągnięcia gry Mafia 2 Vista będzie śmigała tak samo - jeśli nie momentami lepiej, niż XP. No ale taak, przecież przyzwyczajenie silniejsze... a argument typu 'nie będę miał visty bo wszystko jest tylko pod vistę jest... śmieszny :D '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 15:01, LeitoPL napisał:

Mafia II tak późno!?


No wiesz,ja też sie trochę zasmuciłem że tak późno,ale przynajmniej nie dostaniemy tak "niedorobionej" gry jak GTA 4 PC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 14:55, eX napisał:

ooo taka szkoda... przecież to będzie rok 2009, za pasem będzie premiera Windows 7, a
najnowszej gry nie będzie można odpalić na systemie sprzed 8 lat.. :( tragedia dosłownie!
ech - jak żeś się uparł przy swoim XP, to trudno - Mafia 2 pójdzie i na XP :P. A gdybyś
chwilkę pomyślał to byś wiedział, że na kompie zdolnym do uciągnięcia gry Mafia 2 Vista
będzie śmigała tak samo - jeśli nie momentami lepiej, niż XP. No ale taak, przecież przyzwyczajenie
silniejsze... a argument typu ''nie będę miał visty bo wszystko jest tylko pod vistę jest...
śmieszny :D ''


Śmieszne to jest to co Ty piszesz. Mam oryginalnego XP i nie mam zamiaru kupować Visty specjalnie żeby sobie pograć w Mafię 2. I co z tego że XP ma 8 lat skoro to nadal najpopularniejszy i najbardziej dopracowany system? Użytkowników XP jest z 5 razy więcej niż Viściarzy, dlatego robiąc z Mafii exclusive''a dla producenci zdali by sobie ogromny cios w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie pisze jedynie że przed listopadem ponieważ rok fiskalny zaczyna sie w styczniu aż do października , równie dobrze moze mieć swoja premiere w styczniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 13:57, szeretucha napisał:

Pepsi szkoda, że nie wspomniałeś takiego jednego drobiazgu............... Mafia II BĘDZIE
TYLKO POD VISTE ! :/ Przynajmniej tak zarzekają się twórcy. To najważniejsza gra na jaka
czekam, bo "jedynka" to moja ulubiona gra, a tu taki bubel... . Straszne co się dzieje
z komputerową rozrywka :( Przykre. I takim "optymistycznym" akcentem kończę. Pozdr.


Niedawno Take-Two ogłosiło, że informacja jakoby Mafia 2 była tylko pod Vistę, była po prostu plotką i ów gra wyjdzie także na XP''ka i DX9. Już możesz przestać płakać.

Dopiska. No jak widzę nie tylko ja o tym piszę ;].


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja o tym, że Mafia II będzie działać tylko pod Vistą może być bardzo prawdopodobna, ponieważ jak chyba wszystkim wiadomo niebawem (tzn. kilka lat) pojawi się Windows 7 a Vista nadal jest wpychana na siłę więc microsoft chciał by coś zarobić i pewnie w grę weszły nie małe pieniądze. Ale to tylko spekulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:39, Davw napisał:

Informacja o tym, że Mafia II będzie działać tylko pod Vistą może być bardzo prawdopodobna,
ponieważ jak chyba wszystkim wiadomo niebawem (tzn. kilka lat) pojawi się Windows 7 a
Vista nadal jest wpychana na siłę więc microsoft chciał by coś zarobić i pewnie w grę
weszły nie małe pieniądze. Ale to tylko spekulacje.


To powinno rozwiać wszystkie spekulacje?:) http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44286

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:44, rafekx 12 napisał:

> Informacja o tym, że Mafia II będzie działać tylko pod Vistą może być bardzo prawdopodobna,

> ponieważ jak chyba wszystkim wiadomo niebawem (tzn. kilka lat) pojawi się Windows
7 a
> Vista nadal jest wpychana na siłę więc microsoft chciał by coś zarobić i pewnie
w grę
> weszły nie małe pieniądze. Ale to tylko spekulacje.

To powinno rozwiać wszystkie spekulacje?:) http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44286


DirectX 10 nie oznacza tylko Visty ale ten szczegół pominę, bo instalacja na XP dramatycznie pogarsza płynność.
Mam nadzieję, że Windows 7 będzie obsługiwał "dziesiątkę" a będzie znacznie lepszy od Visty. Tyklo to może uratować sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować