Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrz Gry Age of Conan 2009 pilnie poszukiwany. Oferta pracy czeka właśnie na Ciebie!

68 postów w tym temacie

Wszystko pięknie, tylko to nie jest oferta pracy dla Game Masterów a dla ich szefa. Ktoś taki nie siedzi w grze i nie odpowiada na prośby graczy tylko ma pilnować zespołu i organizować ją. Tytuł artykułu mylący, a wiele wypowiedzi pod nim nieaktualnych, bo odnosi się do zupełnie innej roboty. Swoją drogą MG już są zatrudnieni czy oferta pracy dla nich dopiero się pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzina - A Ty znowu grasz?
GM - Pracuje!

Bezcenne;D

A co do ogłoszenia to widze, że europejskie standardy (podanie pensji) czy odpada pytanie o to ile ktoś by chciał zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 14:29, TobiAlex napisał:

Vojtas jakoś siędzę w IT od ponad 12 lat i znam dobrze angielski... techniczny.


Jak 12 lat, to wypadałoby już znać cały przynajmniej w piśmie. Nie to żebym się czepiał.

Dnia 18.12.2008 o 14:29, TobiAlex napisał:

A co do Twojego pytania - no właśnie, po co?


Masz już dużo latek, więc znasz odp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Game masterzy i comminuty managerowie beda kompletowani wlasnie przez tego Heada. GM i CM beda mieli zapewniony darmowy dostep do gry, dlatego bedziemy ich rekrutowac sposrod graczy, pasjonatow AoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie...
Bla bla bla... ten tekst pojawia sie juz nawet w ogloszeniach typu ,zatrudnie piekarza... To staje sie nudne, mieszkam w Polsce.
2000 zl netto ... smiech na sali by za cos takiego placic taka kase. Ludzie pracujacy na stanowiskach o wiele bardziej wymagajacych typy Technolog, ekonomista, zarabiaja maks 1300 zl . Dziwny ten kraj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jac22, zgadzam się z Tobą. Jakoś każdy wymaga znajomości angielskiego, a prawda jest taka, że Polacy kiepsko go umieją - wystarczy mi tylko popatrzeć na wszystkich znajomych z poza studiów. A nawet jeśli już umieją, to zawsze ich wyśmieję za wymowę - nie mają o niej bladego pojęcia(fonetyka to część mojej specjalizacji na studiach).
A 2000zł zarobku netto, to jak na stolicę żenujące. Koleżanka jest sekretarką w firmie w Warszawie i do ręki dostaje co miesiąc nieco ponad 3000zł, tzn. dostawała zaraz po przyjęciu do pracy, teraz bierze trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:12, flavee napisał:

jac22, zgadzam się z Tobą. Jakoś każdy wymaga znajomości angielskiego, a prawda jest
taka, że Polacy kiepsko go umieją - wystarczy mi tylko popatrzeć na wszystkich znajomych
z poza studiów. A nawet jeśli już umieją, to zawsze ich wyśmieję za wymowę - nie mają
o niej bladego pojęcia(fonetyka to część mojej specjalizacji na studiach).


Nie zapomnij wyśmiać też Holendrów, Hiszpanów, Irlandczyków czy Szkotów. Tych ostatnich zwłaszcza, bo zrozumienie ich to wyższa szkoła jazdy.

Dnia 18.12.2008 o 17:12, flavee napisał:

A 2000zł zarobku netto, to jak na stolicę żenujące. Koleżanka jest sekretarką w firmie
w Warszawie i do ręki dostaje co miesiąc nieco ponad 3000zł, tzn. dostawała zaraz po
przyjęciu do pracy, teraz bierze trochę więcej.


To bardzo fajnie. A ja jako urzędnik państwowy brałem na rękę 1200 zł. Po sześciu latach miałem ok 1400 dzięki podwyżce i wysłudze lat. Ale teraz nie mówimy o posadzie urzędnika ani sekretarki tylko o nadzorowaniu grupy MG w grze komputerowej. Coś takiego to ja robiłem za darmo, hobbystycznie. I 2000 zł, które w Warszawie są podobno żenujące, gdzie indziej mogą być naprawdę porządną płacą. A w Warszawie trzeba spędzić tylko okres próbny, potem można mieszkać gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech i kolejny temat do narzekan ... blaah to blah tamto , zamiast spojrzec z pozytywnej strony to tony zolci , nic dziwnego ze pozniej taki gm jak sie naslucha to rutynowo odpisuje bot respondami, ciekawe tylko czy taki polski team gmo nie skonczy sie na armageddonie wsrod polskiej spolecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Oferta jest niezła, kasa jak kasa (mżna dyskutować, jak na początek i nie-Warszawę to nie jest źle), ale przede wszystkim zaletą jest robota u siebie w łóżku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować