Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrz Gry Age of Conan 2009 pilnie poszukiwany. Oferta pracy czeka właśnie na Ciebie!

68 postów w tym temacie

gram.pl

Magia gatunku MMO polega przede wszystkim na współegzystowaniu obok siebie tysięcy (albo i milionów) graczy. Teraz jak nigdy przedtem możesz wpłynąć na losy tego świata. Poszukujemy Mistrza Gry Age of Conan 2009 i jest to oferta właśnie dla Ciebie!

Przeczytaj cały tekst "Mistrz Gry Age of Conan 2009 pilnie poszukiwany. Oferta pracy czeka właśnie na Ciebie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko po co angielski? To polskie serwery tak? I pls, nie piszcie tekstów w stylu "bo na serwer może wejść jakiś anglik" - jak wchodzę na angielski serwer to GM nie rozmawia ze mną po polsku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 14:14, TobiAlex napisał:

Wszystko fajnie, tylko po co angielski? To polskie serwery tak? I pls, nie piszcie tekstów
w stylu "bo na serwer może wejść jakiś anglik" - jak wchodzę na angielski serwer to GM
nie rozmawia ze mną po polsku :/


Bo to uniwersalny jezyk? I kazdy nieco wyksztalcony czlowiek go zna? ROTFL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 14:14, TobiAlex napisał:

Wszystko fajnie, tylko po co angielski?


Po co? Przecież znajomość angielskiego to standard w świecie informatyki i nowych technologii. Równie dobrze mógłbyś zapytać po co się uczyć tabliczki mnożenia - przecież są kalkulatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z firmą Funcom chyba nie będzie się ta osoba porozumiewać językiem polskim, więc chyba po to jest język angielski wymagany :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, płaca niespecjalna, tym bardziej ze to zajecie na max 3 miesiace - pozniej nie sadze zeby srednia graczy przekraczała 1k dziennie, to i serwery niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 14:14, TobiAlex napisał:

Wszystko fajnie, tylko po co angielski? To polskie serwery tak? I pls, nie piszcie tekstów
w stylu "bo na serwer może wejść jakiś anglik" - jak wchodzę na angielski serwer to GM
nie rozmawia ze mną po polsku :/


Z prostego powodu: "Raportowanie najczęściej spotykanych problemów do firmy Funcom" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 14:34, temist napisał:

hmm, płaca niespecjalna, tym bardziej ze to zajecie na max 3 miesiace - pozniej nie sadze
zeby srednia graczy przekraczała 1k dziennie, to i serwery niepotrzebne.


No tak, do tysiaca graczy w MMO można grać bez serwerów :D

A poważnie to nie rozumiem, narzekania. Kasa faktycznie nie powala, ale tragicznie nie jest. Za to jest szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia i dobrego wpisu w CV, który może się bardzo przydać jak ktoś chce pracować w branży gier. Zresztą nie tylko profity się liczą. Wolę za 2000 robić coś co lubię niż za dwa razy tyle męczyć się na samą myśl o pójściu do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Spaykus

Zobacz mój drugi post :)))

Do reszty. Nie wiem czy 2000 na rękę to mało, ja zarabiam 1700. Do tego później jest to praca zdalna czyli w domu - żyć nie umierać, czego jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa nie powala ? A co byście chcieli ? 10000 miesięcznie ? LOL ! Wiele osób chciałoby zarabiać choćby i 2000zł. Przypominam, że netto to właśnie "do ręki", po odliczeniu podatku itp. Za dwa tysiaki to ja za przeproszeniem zapieprzałem 8 godzin dziennie, cały czas stojąc ;)
Widać, że albo jeszcze nie macie pojęcia o pracy, albo siedzicie wygodnie w firmach z pensją w wysokości kilku ładnych tysięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie niektórzy wyobrażają, że bycie GM to super zabawa :D Możecie mi wierzyć albo nie, ale jest to strasznie ciężka ''robota'' i moglibyście to szybko znienawidzić. Kasa całkiem fajna, pewnie wiele osób się skusi i mam nadzieję że wybiorą kogoś odpowiedniego na to stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bitzz
jakbys przeczytal posta wyzej to moze w koncu bys sie nauczyl ze netto to jest kwota ktora sie otrzymuje do reki juz po odliczeniu podatkow

Chetnie bym pracowal w ten sposob mimo ze nie lubie zbytnio AoC, ale zawsze jest to te nowe doswiadczenie no i calkiem wygodna praca bo w koncu siedzimy sobie w domku i pykamy w gierke... tyle ze w tym roku matura wiec raczej bede musial poczekac (moze niedlugo beda chcieli zrobic polski serwer WARa albo cos :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa nie powala? HA HA HA HA HA Pewno wypisuje to jakaś pryszczata smarkateria której się wydaje, że jak skończy swoją szkołę to będzie zarabiać po 7000 zł. netto na dzień dobry. 2000 zł. netto to bardzo dobra płaca za taką robotę, dziwię się, że CDP aż tyle chce za nią dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna robota ;) Każą mi grać i dają mi jeszcze kasę za to. Jak ktoś powiedział żyć nie umierać ;)
W sumie robię to samo teraz, tylko za darmo :D
Mieć 2k, nie mieć 2k to już 4k :P

No ale cóż, szkoła niestety uniemożliwia mi rozwinięcia skrzydeł i podjęcia się tej jakże fascynującej pracy :) Może następnym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować