Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War II - betatest

74 postów w tym temacie

Prawie zacząłem wrzeszczeć jak przeczytałem, że nie będzie chaosu, ale jakoś udało mi się opanować to już wiem, że kupie dopiero jak wyjdzie pack gra+dodatek, chociaż może się skuszę dla orków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mało powiedzieliście o multiplayerze, ale sam opis jest konkretniejszy, niż te na gamecornerze. I na szczęście jest więcej porównań do podstawki, niż do CoHa, co mnie cieszy, aczkolwiek nie podoba mi się stwierdzenie, że Take&Hold z CoHa się wywodzi. Każdy przecież wie, że CoH odziedziczył ten tryb od DoWa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm, w DoW nie było Tyranidów - mędzenie graczy,że chcą Tyranidów. Teraz na starcie są Tyrki zamiast Chaosu - mędzenie graczy o Chaos.

Patrząc na trailer multiplayera to zapowiada się zbliżony do tego z DoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Relic zna się na swojej robocie jak mało kto."
Oczywiście. Potwierdzeniem na to jest SS, znakomicie zbalansowany, wydany w dniu premiery bez żadnych bugów i wiele bardzo szybko wychodzących patchy umilających rozgrywkę graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a karze bezmyślne brnięcie naprzód i źle przygotowane frontalne ataki."

ściema, blaga, bullshit

wystarczy pacnąć retreat button (pozdro CoH fagi) i nasza misternie przygotowana zasadzka, nasz plan idealny zostaje spalony a noobek się cieszy jak to "prosa" wymanewrował

ile już takich akcji widziałem w CoHu

btw dzięki za notkę o tym ze w bazie mamy dwa tureciki na start, kolejny durny pomysł z CoHa, nie ruszysz bazy wroga jeżeli nie masz maszyn czy lepszej piechoty

dzięki temu mecz który powinien trwać 8-12 min zamienia się w rozwalanie campera przez kolejne 15-25 (ewentualne wyczekiwanie na T&H)

dlatego nie kupuję tego shitu, pozdro dla wszystkich co dali się omamić światełkami i teksturkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw każdy kto chce pogadać o części pierwszej(niech żyje jak najdłużej) i drugiej (oby na relic spadła kara Boska za tworzenie gierek pod publikę czyt. dzieci bez umiejętności co wierzą ze jak podlecą do murku to mają micro, jak skoordynują atak dwóch oddziałów to maja macro itd) niech wbija na największe polskie forum o serii czyli http://*** [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 20:38, ivan luthien napisał:

"a karze bezmyślne brnięcie naprzód i źle przygotowane frontalne ataki."

ściema, blaga, bullshit

wystarczy pacnąć retreat button (pozdro CoH fagi) i nasza misternie przygotowana zasadzka,
nasz plan idealny zostaje spalony a noobek się cieszy jak to "prosa" wymanewrował

ile już takich akcji widziałem w CoHu

btw dzięki za notkę o tym ze w bazie mamy dwa tureciki na start, kolejny durny pomysł
z CoHa, nie ruszysz bazy wroga jeżeli nie masz maszyn czy lepszej piechoty

dzięki temu mecz który powinien trwać 8-12 min zamienia się w rozwalanie campera przez
kolejne 15-25 (ewentualne wyczekiwanie na T&H)

dlatego nie kupuję tego shitu, pozdro dla wszystkich co dali się omamić światełkami i
teksturkami


Zejdź z Coha kolego bo po tym co tu wypisujesz to jestem pewien, że widziałeś go chyba jedynie na trailerach. Ewentualnie gapiłeś się przez ramie grającego kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponad 100 meczy i 11 level brytami, zrobione w kilkanaście dni, straczy?

do CoHa się nie czepiam, pograłem, potestowałem, stwierdziłem ze nie odpowiada mi ten styl, niech se ludzie grają

ale od serii DoW wara, takiego fajnego RTS''a schrzaniono, przełożono ten głupi system z CoHa w którym najlepiej się czuja gracze którzy myślą że gra jest wymagająca a tak naprawdę jest banalna, ciekawe że jest to kolejny relicowy skok na kasę, robią grę pod publikę i nie patrzą na graczy tworzących scenę DoW1

podobno DoW2 miał konkurować z SC2, no to już pokonkurował, nawet porządnych turniejów nie będzie z tą grą (tak jest zresztą też z CoHem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego całego opluwania gier nim wyjdą... i nie mówię tu tylko o DoW2 ale parę innych tytułów też to spotkało, chociażby F3... Ludzie, są setki gier a fakt że tobie się jedna nie podoba nie znaczy że jej nie ma być! A na DoW czekam z niecierpliwością =] dodatki kupie później, jak będą w tańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo większość graczy, "fanów" to banda nieletnich frustratów którzy wszystko by zrobili lepiej i wogóle twórców gier powinni rozstrzelać za to że robią takie gry (chociaż oczywiście tych gier nie widział jeszcze nikt) a jak już je zrobią to mają być wydawane za darmo, najlepiej z kurierską dostawą do domu, wtedy może łaskawie zagrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zaraz chwila moment, to ja się obudziłem czy coś ten betatest nie jest... ten-tego, ale na ile mnie ma starcza pamięć nie myli była mowa o DWÓCH kampaniach SP, gdzie ta druga miała prezentować dzieje jakiegoś wrednego Boyza... czy naprawdę miesąc niemal całkowicie bez neta tak upośledza człowieka?

Inna sprawa - nie dla wszystkich CoH jest takim objawieniem, by masowe porównywanie doń miało świadczyć o potędze i miodnośco nowego DoWa. Ba, niektórzy CoHa i jego hollywoodzkości niecierpią, więc teraz paciorki będę strzelał do Gorka&Morka, by Młotka tym nie zarazili. Za to zapominasz panie Finnegan o tym, co "stworzyło" potęgę Relicowców, znaczy się o Homeworldzie... Eeech, ile bym dał by udało im się stworzyć fabułę będącą choć cieniem tamtej <rozmarzony sięga po napoje wyskokowe> Cóż, 3mam kciuki za efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*** [M]

zapraszam do dyskusji, poznasz też opinie najlepszych polskich graczy w tą grę i dowiesz się że nie jestem odosobniony w moich poglądach

PS. dla twojej wiadomości, zazwyczaj nie oceniam gier nim nie wyjdą ale akurat o DoW2 mam mnóstwo info, czytam o nim wszystko od hohoho, praktycznie jak tylko zostało podane że wyjdzie, i co widzę Company of SpaceMarines, nie tego oczekuję od twórców gierki w którą zagrywam się od 3 lat,i znowu przedstawiam myśl ogółu społeczności DoW1 a nie swoja, no przynajmniej większości graczy którzy chcą czegoś więcej niż to co póki co nam pokazano

popatrz na scenę CoHa, jeden sensowny klan w Polsce (EXIT), brak porządnych turniejów (o WCG nawet nie śnią), multi takie że większość gier to 4v4, znaleźć sensownych przeciwników do 1v1 czy 2v2, szczęście wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteś tak Pr0, że aż boję się pisać posta.
era uber wymiataczy, hardkorowców i geniuszy myszki i klawiatury już przeminęła. schowaj się w swoim grobowcu i przestań jojczyć. nie da się na tobie zarobić, bo nie jesteś casualem, dla którego gry to rozrywka, a jakimś niewydarzonym Pr0sem, który musi udowodnić swoim znajomym, których nigdy na oczy nie widział, że potrafi kogoś zajechać w mniej niż 10 minut.
gra to gra, życie poza firewallem jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dexter
Nie, nie było mowy o dwóch kampaniach :) może z Winter Assualt ci się pomyliło. Ale w zapowiedzi w bodajże w listopadzie mówili o kampanii SM i multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 20:54, ivan luthien napisał:

ponad 100 meczy i 11 level brytami, zrobione w kilkanaście dni, straczy?

do CoHa się nie czepiam, pograłem, potestowałem, stwierdziłem ze nie odpowiada mi ten
styl, niech se ludzie grają

Dziękujemy Ci łaskawco, że pozwoliłeś nam grac w Coha, naprawde jestem wzruszony. :D

Dnia 18.12.2008 o 20:54, ivan luthien napisał:

ale od serii DoW wara, takiego fajnego RTS''a schrzaniono, przełożono ten głupi system
z CoHa w którym najlepiej się czuja gracze którzy myślą że gra jest wymagająca a tak
naprawdę jest banalna, ciekawe że jest to kolejny relicowy skok na kasę, robią grę pod
publikę i nie patrzą na graczy tworzących scenę DoW1

Z tym że dow jest grą bardziej wymagającą nawet nie chce mi się polemizować. Skoro myśl o tym czyni cie szczęśliwszym, to mi to w ogule nie przeszkadza. Ale skąd ta rozpacz? Kto wam grę niszczy? Czy z chwilą pojawienia się dow2 na połkach wszystkie kopie dow1 ulegną autodestrukcji?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować