Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs na świąteczny gramsajt zakończony!

44 postów w tym temacie

Spytam się przy okazji - jak się z Wami w sprawie nagród kontaktować? Jakiś e-mail, czy zassiecie mój adres z danych konta? Pierwszy raz coś na gram.pl wygrałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:02, Laska-z-Polski napisał:

Spytam się przy okazji - jak się z Wami w sprawie nagród kontaktować? Jakiś e-mail, czy
zassiecie mój adres z danych konta? Pierwszy raz coś na gram.pl wygrałem ;P


Wszystko jest w regulaminie :) Powinniśmy chyba dostać jakiegoś maila.

@wdowiakm: Z ust mi to wyjąłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woohooo! :P Nie spodziewałem się tego... fajnie. Gratuluje Wszystkim laureatom, a szczególnie YOUli - sam zakochałem się w tym wyglądzie :)
Co do wyróżnień itd. nie mam większych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 18:36, xbit71 napisał:

> Ja nie startowałem bo nie umie robić layoutów na siłe.
Kto nie umie?

Użytkownik Bratek196 i przykładowo ja, a potem tworzymy posty żeby tacy jak niejaki xbit71 zadawał bzdurne pytanie widząc literówkę, a nie zawierajac w poście niczego konkretnego. Śmiszne (specjalnie literowka abyś mógł odpowiedzieć jakbyś chciał).

Dla wygranych i osób biorących w tym udział - gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:02, Laska-z-Polski napisał:

Spytam się przy okazji - jak się z Wami w sprawie nagród kontaktować? Jakiś e-mail, czy
zassiecie mój adres z danych konta? Pierwszy raz coś na gram.pl wygrałem ;P

Dostaniemy maile, zapewne od Spajkiego :P Przynajmniej było tak jak koszulkę wygrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki zwycięzcom, ale, że się tak zapytam, to co się stało z konkursem związanym z seriami ?? Tym, w którym było z 1000 nagród, czy coś takiego ?? Miały być wyniki do 13 grudnia, nie było, a teraz nawet nie ma tego konkursu w archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też trochę trudno mi coś na siłę robić, dlatego pewnie nie ma mnie na ''waszej krótkiej liście'' ;P
Ale takie już moje szczęście, raz tylko wygrałem grę w konkursie z bombkami (dlaczego takich konkursów już nie ma?? ;)
Eh, życie... =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim :)

Miło, szczególnie że swego czasu planowałem zakupić jakąś książkę od Terry''ego Pratchetta, ale budżet na to za bardzo nie pozwalał. Zdecydowanie bardziej jestem zadowolony z książki, niż z gry - bo i tak żadna z pozycji u mnie nie pójdzie ;D Szkoda tylko, że zapewne paczka przyjdzie po nowym roku - ostatnio na Saints Row 2 czekałem dość długo, ale raczej była to wina Poczty Polskiej. Może tym razem nagrody powędrują kurierem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:42, Baluk25 napisał:

Kto Ci powiedział, że robisz słabe laye? :D. W sumie, to jury było trochę niesprawiedliwe,
bo tak 4 miejsce mieć powinieneś...

Najlepsze w tym wszystkim jest to: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44368&pid=11

Ogólnie doszedłem do kilku wniosków, którymi dzielił się nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2008 o 10:51, Chaotizz napisał:

Ogólnie doszedłem do kilku wniosków, którymi dzielił się nie będę.



Oj nie przejmuj się, ja tam nie startowałem jak pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować