Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

War Rock - darmowa odpowiedz na Battlefield 2

516 postów w tym temacie

Czy dalej jest tak mało map dla gracze nie mających premiuma? Bo pamiętam jak grałem, to tylko kilka marnych map i nic więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się dobrze orientuję, to w sekcji Close Combat Quater(tak to się chyba pisało) darmowych było przed updatem chyba 3, a jak jest teraz nie wiem, bo czcionka się zwaliła i nie ruszam gry. W każdym bądź razie, gdy pisałem "trochę" miałem na myśli, że jest tego nie za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 20:22, mskarpeta napisał:

Jeśli się dobrze orientuję, to w sekcji Close Combat Quater(tak to się chyba pisało)
darmowych było przed updatem chyba 3, a jak jest teraz nie wiem, bo czcionka się zwaliła
i nie ruszam gry. W każdym bądź razie, gdy pisałem "trochę" miałem na myśli, że jest
tego nie za wiele.


3? Błehehe, zostanę przy Quake Live xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłupieje! Panowie, pomocy. Nie wiem, może źle robię sztuczkę assaxona, nie wiem. Mógłby ktoś mi krok po kroku jak pozbyć się tego cholernego problemy z czcionką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 10:43, mskarpeta napisał:

Zgłupieje! Panowie, pomocy. Nie wiem, może źle robię sztuczkę assaxona, nie wiem. Mógłby
ktoś mi krok po kroku jak pozbyć się tego cholernego problemy z czcionką?


Kiedyś był pewien plik który czcionkę częściowo angielszczył, ale nie wiem czy jeszcze jest. Musiałbyś się naszukać. Btw. W Koreanie jest mniej cheaterów?

Aktualizejszyn: Oh crap! Ale ja zacofany. Już po paczu który wprowadzał nowy uber interfejs do gry? W takim razie to co napisałem poprzednio jest zupełnie nie na temat :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 11:02, mskarpeta napisał:

Nie ma to jak pomocna dłoń :P


Z przykrością muszę stwierdzić że również mam problemy z czcionką... A więc piszemy:

Drogi Zajączku!
Pragnę na te święta dostać działającego WarRocka, w miarę możliwości bez cheaterów. Było by miło, gdybyś przyniósł też słodycze, i jakieś flashbangi. Z poważaniem, KooK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę stwierdzić że również mam problemy z czcionką... A więc piszemy:

Drogi Zajączku!
Pragnę na te święta dostać działającego WarRocka, w miarę możliwości bez cheaterów. Było by miło, gdybyś przyniósł też słodycze, i jakieś flashbangi. Z poważaniem, KooK oraz mskarpeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z czcionką :D.

Drogi Zajączku!
Pragnę na te święta dostać działającego WarRocka, w miarę możliwości bez cheaterów. Było by miło, gdybyś przyniósł też słodycze, i jakieś flashbangi. Z poważaniem, KooK, mskarpeta oraz ja33no!

PS: Na boże narodzenie chcę konto premium :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:07, ja33no napisał:

PS: Na boże narodzenie chcę konto premium :P.


Też myślałem nad dodaniem tego do listy życzeń od zajączka, ale dowiedziałem się o podziemnej organizacji zwanej Ka Dwa, która zajmuje się min.:

1) Skąpieniem
2) Zapobieganiem wydarzenia się sytuacji w których gracz otrzymał by coś za darmo
3) Banowaniem kont bez powodu
4) Zatrudnianiem kozackich adminów którzy grożą banem gdy z nimi wygrywasz
5) Tworzeniem serverów Niemcy 901274, Niemcy 901275
5) Psuciem kodu gry aby cheatowanie stało się jeszcze łatwiejsze...

Czyli sam widzisz, Zajączka by skrócili o uszy gdyby nam przyniósł premkę... :(
Muszę spadać, agenci Ka Dwa po mnie idą. Aaa nie w ok...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie już jakieś bronie z Eventa ? Ja już zarobiłem 3 razy L85A1 i raz TMP9 i dwa razy HK69 (choć nie wiem po co jak i tak już mi się SLOT 5 skończył i nie lubie grac na U.O ani na B.G) i raz Glocka i poluje na AW50F .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Event strasznie głupi, żeby zdobyć C trzeba przynajmniej z dwie godziny grać. Co do broni 10 razy L85A1, i 7 AW50F (Dzięki Ci Panie ^^) - módl się o AW50F :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w menu gry mam wszystko normalnie po angielsku a jak wejdę np. w opcję czy zacznę wyszukiwać servery to wszystkie literki mam jakieś Japońskie. Miał też ktoś tak może? Gra tak ma czy to się zmienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 23:15, crash807 napisał:

w menu gry mam wszystko normalnie po angielsku a jak wejdę np. w opcję czy zacznę wyszukiwać
servery to wszystkie literki mam jakieś Japońskie. Miał też ktoś tak może? Gra tak ma
czy to się zmienia ?


Gdybyś poczytał parę postów w górę, to byś wiedział że parę osób również tak ma. (W tym Ja.) To jest bug i jedyne co możemy zrobić, to czekać na jakieś działanie k2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować