Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

War Rock - darmowa odpowiedz na Battlefield 2

516 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2008 o 21:07, Sido15 napisał:

Z tego co wiem to musisz ciągnąć wszystko...

o nie... :(
no trudno, zobaczymy kiedy mi zestaw CS:S, DOD:S, HL2-DM i do tego The Ship przyjdzie. w 2 pierwsze gry napewno od razu zaczne grac.
WarRock jest podobny do BF2. Gralem i jednak BF2 mi sie podoba bardziej. Nie mniej, po kazdym odinstalowaniu tej gry znowu chce mi sie do niej wrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premium możesz kupić albo na Allegro płacąc w złotówkach bądź kartą kredytową przez GamersFirst.com. Najpierw musisz dodać swoje konto z WarRocka do wyżej podanej strony !!

Natomiast jeżeli chodzi o premium to moim zdaniem najbardziej opłacalny jest Gold (5 Slot, dostęp do wszystkich PX, 20% zniżki na zakupy w G1) kosztuję aktualnie 36zł.
Kupuj tylko u RPGSHOP – sprawdzony sprzedawca :)

A jeżeli chodzi o jakieś dość wypaśne bronie typu M249 to musisz jeszcze się zainteresować kupnem kredytów G1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kupuję takie rzeczy wprost przez gamersfirst.com. Płatności dokonuję przez serwis MoneyBookers i jest git.
BTW: Fajnie ci się sprzedawało headshoty z G36 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 08:07, Sido15 napisał:

Premium możesz kupić albo na Allegro płacąc w złotówkach bądź kartą kredytową przez GamersFirst.com.
Najpierw musisz dodać swoje konto z WarRocka do wyżej podanej strony !!

Natomiast jeżeli chodzi o premium to moim zdaniem najbardziej opłacalny jest Gold (5
Slot, dostęp do wszystkich PX, 20% zniżki na zakupy w G1) kosztuję aktualnie 36zł.
Kupuj tylko u RPGSHOP – sprawdzony sprzedawca :)

A jeżeli chodzi o jakieś dość wypaśne bronie typu M249 to musisz jeszcze się zainteresować
kupnem kredytów G1 ;)


Aha dzieki:)Zrobie tak jak napisałeś,tylko musze jeszcze kase zebrać:DA i jeszcze jedno na ile czasu jest te premium[gold]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premium jakie kolwiek jest zawsze na 30 dni :)
Z tego co słyszałem to ten Promo Cod z Clicka! Jest nie zbyt dobrym rozwiązaniem... podobno jak się go uaktywni to już konto jest do niczego (nie wiem za bardzo czy to jest prawda ale jednak było by szkoda konta ;)

Natomiast jeżeli chodzi o aktywacje tego kodu na warrock.net to pozwolę sobie zamieścić link do strony na której jest wszystko wyjaśnione:

http://forum.warrock.com.pl/topics6/jak-uaktywnic-premium-i-kredyty-g1-za-pom oca-kodow-esn-vt7113.htm


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 16:56, Sido15 napisał:

Premium jakie kolwiek jest zawsze na 30 dni :)

To z Clicka jest chyba na tydzień

Dnia 12.08.2008 o 16:56, Sido15 napisał:

Z tego co słyszałem to ten Promo Cod z Clicka! Jest nie zbyt dobrym rozwiązaniem... podobno
jak się go uaktywni to już konto jest do niczego (nie wiem za bardzo czy to jest prawda
ale jednak było by szkoda konta ;)

Do niczego, czyli? Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 17:12, Graszczur napisał:

To z Clicka jest chyba na tydzień


Tak zgadza się :)

Dnia 12.08.2008 o 17:12, Graszczur napisał:

Do niczego, czyli? Co masz na myśli?


Dość dawno temu słyszałem opinie że po aktywacji tego Premium z Clicka! Nie można już nic aktywować na koncie, tzn. żadnego Premium. Nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 09:33, Sido15 napisał:

Dość dawno temu słyszałem opinie że po aktywacji tego Premium z Clicka! Nie można już
nic aktywować na koncie, tzn. żadnego Premium. Nie wiem czy to prawda.

To nieprawda, bo ja aktywowałem zarówno kod z Clicka!, jak również premkę kupioną na g1. I żadnych problemów nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 20:29, Modok napisał:

Mam prośbę założy mi ktoś konto.

Bo cały czas się rejestruje ale jakiś błąd mam.


"jakiś"?

A ja sprzedam ''jakis'' samochod za 500 tys.

Opisz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 20:29, Modok napisał:

Mam prośbę założy mi ktoś konto.

Bo cały czas się rejestruje ale jakiś błąd mam.


Jeśli zakładasz konto przez np. Opere to są problemy[przynajmniej ja tak miałem] zmieniłem na IE i było po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 20:40, rafekx 12 napisał:

> Mam prośbę założy mi ktoś konto.
>
> Bo cały czas się rejestruje ale jakiś błąd mam.
>

Jeśli zakładasz konto przez np. Opere to są problemy[przynajmniej ja tak miałem] zmieniłem
na IE i było po problemie:)

ja rejestrowałem na operze i bez problemów było. Może założy ktoś jakiś srewer albo klan dla gramowiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować