Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

War Rock - darmowa odpowiedz na Battlefield 2

516 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2006 o 15:27, Marcin-91 napisał:

też tak miałem, wyłączyłem antivira i poszło



powiem wprost. nie działa :/ próbowałem też to walnąć do wyjątków w systemie zabezpieczeń żeby udostępniał w necie ale też nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdź ile waży instalka którą pobrałeś. Powinno to być około 150 MB. Ja miałem podobny problem do Twojego- tzn też wyskakiwał mi komunikat "Cannot get a file" czy coś takiego. Okazało sie że ściąganie pliku, nie wiem dlaczego, zostało przerwane i powstał tylko plik instalacyjny ważacy 20 MB. Ściągnąłem plik jeszcze raz i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 16:36, michaldegrejt napisał:

A sprawdź ile waży instalka którą pobrałeś. Powinno to być około 150 MB. Ja miałem podobny
problem do Twojego- tzn też wyskakiwał mi komunikat "Cannot get a file" czy coś takiego. Okazało
sie że ściąganie pliku, nie wiem dlaczego, zostało przerwane i powstał tylko plik instalacyjny
ważacy 20 MB. Ściągnąłem plik jeszcze raz i wszystko jest w porządku.


sprawdziłem. zajmuje 184 MB :/ i ściągnął się napewno dobrze bo ciagle podglądałem proces ściągania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mówcie co chcecie ale grałem w Warrocka i Battlefielda 2 (nadal gram) i w Warrocku jak masz ping powyżej 100 to dupa a jak masz w battlefieldzie 2 ping 150 to gra sięlepiej niż z mniejszym pingiem w Warrocku!!! A i na stronie warrocka jest dupniaste zdięcie myśliwca a w grze nie ma niczego co chodzby na chwile odrywało sięod ziemi. A pojazdów jest w sumie 6 albo 5. Ale jak na darmową grę to super!! Wole to niż ET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 16:55, UMC.Hugo napisał:

wiesz co ? ;p może po prostu prześlesz mi ten plik na e-mail''a umc.hugo@wp.pl będe
wdzięczny :D


tez mam ten problem :/ prosze o szybka pomoc !!! bartek.cycles@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 16:55, UMC.Hugo napisał:

wiesz co ? ;p może po prostu prześlesz mi ten plik na e-mail''a umc.hugo@wp.pl będe
wdzięczny :D


Próbowałem (nawet 2 razy), ale niestety moje łącze nie jest w stanie przesłać 184 MB na serwer poczty. Sorki. Ale swoją drogą to wątpie aby wysłanie mojego pliku cokolwiek pomogło jeśli twój został ściągnięty poprawnie. Pozdrawiam i zycze szybkiego rozwiązania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 16:46, rywin2006 napisał:

Ej mówcie co chcecie ale grałem w Warrocka i Battlefielda 2 (nadal gram) i w Warrocku jak masz
ping powyżej 100 to dupa a jak masz w battlefieldzie 2 ping 150 to gra sięlepiej niż z mniejszym
pingiem w Warrocku!!! A i na stronie warrocka jest dupniaste zdięcie myśliwca a w grze nie
ma niczego co chodzby na chwile odrywało sięod ziemi. A pojazdów jest w sumie 6 albo 5. Ale
jak na darmową grę to super!! Wole to niż ET


Bo War Rock ciagle sie rozwija. W krotce beda helikoptery, mysliwce i skorumpowani urzednicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągneło mi się i gra włączyła się bez problemów ale gdy wyłączyłem nie wiem jak ją drugi raz włączyć. Wiecie do jakiego katalogu ściaga się gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 18:51, Tarno napisał:

dobra juz mi działa :P całkie fajne ale wole CSS


ej a co zrobileś ?? :o że ci tera działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra odpaliłem gierke. tylko jakoś dziwnie :/ musiałem przeciagnąć ikonę "warrockuptade" na "warrock" i wtedy gra odpaliła tylko tera nie moge się połączyć z serverem. i pisze że musze ściągnąć patha. skąd go wziąć albo jak połączyć sięz serverem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.K. działa !! :D ściągnąłem patha i taki tam pierdoły ale kurde co mam zrobić żeby gra działała szybciej :( ciągle mi się zacina i pisze "network is in bad condition" czy jakos tak. ja chodz swobodnie ale inni sie zacinaja i nagle sie budze niezywy co mam zrobic zeby tak nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie i nie. War Rock to zadna odpowiedz na BFa. To po prostu eksperyment grupki zapalencow i tyle. Ciekawe - owszem - ale slabe. Beznadziejne sterowanie pojazdami. Ludzikiem sie gra jak olowianym zolnierzykiem. To cos pomiedzy CSem a nie mam pojecia czym :D Do bfa to mu tak z 5lat produkcji brakuje :P To nawet z CSem nie moze konkurowac o innych tego typu produkcjach nie wpsominajac. Ot jest to jakas tam darmowa strzelanka z pojazdami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 19:33, kupczyk11 napisał:

Ściągneło mi się i gra włączyła się bez problemów ale gdy wyłączyłem nie wiem jak ją drugi
raz włączyć. Wiecie do jakiego katalogu ściaga się gra?

proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z tą grą (w listopadzie zeszłego roku) zakończyła się na etapie zakładania konta w grze. Owa gra z uporem twierdziła, że nie mam konta (choć zakładałem 3 razy). Dlatego też jej podziękowałem i wróciłem do BF1942.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie moge nawet zalogować,bo bez pe\rzerwy twierdzi że stosuje niedopuszczone znaki.Sprawdzałem 1000 razy i wszystko dobrze było wpisane.
Już wole poczekać na nową kartę graficzna a wtedy kupie bf2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 18:50, Astmatyk napisał:

> Ej mówcie co chcecie ale grałem w Warrocka i Battlefielda 2 (nadal gram) i w Warrocku
jak masz
> ping powyżej 100 to dupa a jak masz w battlefieldzie 2 ping 150 to gra sięlepiej niż z
mniejszym
> pingiem w Warrocku!!! A i na stronie warrocka jest dupniaste zdięcie myśliwca a w grze
nie
> ma niczego co chodzby na chwile odrywało sięod ziemi. A pojazdów jest w sumie 6 albo 5.
Ale
> jak na darmową grę to super!! Wole to niż ET

Bo War Rock ciagle sie rozwija. W krotce beda helikoptery, mysliwce i skorumpowani urzednicy.



i asmatycy...............

a chyba chodziło ci o skorumpowanych reżyserów no nie ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować