Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Zastanawiam sie czy Richard bedzie chcial jeszcze wystepowac w programie ( jesli powroci do zdrowia ) . Mam nadzieje ze tak bo ten program bez niego nie bedzie taki sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 15:01, Michał11 napisał:

Zastanawiam sie czy Richard bedzie chcial jeszcze wystepowac w programie ( jesli powroci do
zdrowia ) . Mam nadzieje ze tak bo ten program bez niego nie bedzie taki sam .


Skoro TERAZ ma ochotę żartować, to czemu ma nie chcieć wystepować w programie? Jak wróci do zdrowia, to jeszczie nie raz będzie sie z tego śmiał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 19:03, WorldWar3PL napisał:

A ja akurat zastanawiałem się, czy nie zakupić tej książki :)
Daj znać jak przeczytasz !

zdecydowanie warto - juz skonczylem i moge z czystym sercem polecic kazdemu:). ogolnie nie podobaly mi sie tylko felietony nawiazujace tylko do uwczesnej sytuacji politycznej w anglii i kilka co nudniejszych - clackson jak kazdy miewa zle dni, jak widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zakupiłem "Swiat Według Clarksona" i przeczytałem go jakiś miesiąc temu. Kasiązka jest genialna, widac typową dla Jeremy''ego dozę angielskiego humoru ;] Przy lekturze, można poznac sporo zaskakujących faktów z historii Anglii i samego Clarksona. Jeremy wyjaśnia jak zabił Davida Beckhama, dlaczego powinniśmy płakać za Concordem i przy okazji przedstawia austryjaków w.. hm... typowo angielskim świetle :D Polecam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 15:52, RX-8 napisał:

Ja również zakupiłem "Swiat Według Clarksona" i przeczytałem go jakiś miesiąc temu. Kasiązka
jest genialna, widac typową dla Jeremy''ego dozę angielskiego humoru ;] Przy lekturze, można
poznac sporo zaskakujących faktów z historii Anglii i samego Clarksona. Jeremy wyjaśnia jak
zabił Davida Beckhama, dlaczego powinniśmy płakać za Concordem i przy okazji przedstawia austryjaków
w.. hm... typowo angielskim świetle :D Polecam! :D

A za ile można ja kupić i w jakim języku jest napisana? Jest przetłumaczona czy tylko wydawana angielska wersja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

{ciach}

Dnia 26.09.2006 o 16:06, speedraid napisał:

A za ile można ja kupić i w jakim języku jest napisana? Jest przetłumaczona czy tylko wydawana
angielska wersja??


cena około 20.00 PLN - oczywiście, że w języku polskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:13, RX-8 napisał:

Ceny nie pamiętam, a nie mam jak sprawdzić bo kasiążkę aktualnie pożyczyłem :P Została przetłumaczona
na Polski ;]

A ile zawiera stron i gdzie jest dostępna? Czy ostanę ją w zwykłej ksiegarni w co raczej wątpie czy muszę skorzystać z internetu?

Jarys

Dnia 26.09.2006 o 16:13, RX-8 napisał:

cena około 20.00 PLN - oczywiście, że w języku polskim :)


Dzieki, szczerze spodziewałem się większej sumy :P A czy książka jest ilustrowana, a nie chodzi mi o jakies głupie obrazki tylko zdjecia jego wyczynów oraz np jego domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2006 o 16:12, Jarys napisał:

cena około 20.00 PLN - oczywiście, że w języku polskim :)



dokladnie 29,99

a znajdziecie ja w doslownie kazdym empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:43, lord dredy napisał:

A dopóki Hammond''a nie ma to (jeżeli powstaną) w następnych odcinkach Clarkson bedzie się
nabijał z May''a :D


Przeciez pisza, ze TopGear zostalo chwilowo zawieszone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tadadadadadaaaam! Good News! :]
Richard opuścił szpital w Leeds i został przetransportowany (śmiegłowcem, a jak! :P) do szpitala bliżej domu (szpital w Bristolu). Śmiał się i żartował podczas podróży, co pokazuje że wraca do zdrowia. Lekarze oceniają że w jego rekonwalescencji jest duży postęp i są zadowoleni ze stanu w jakim jest Richard. A teraz kilka ciekawostek: śmigłowiec pogotowia, które uratowało Richarda i przewiozło go do szpitala dostał łączne dotacje na kwotę 150 000 funtów (!!!!) a TopGear dostał ponad 16 000 listów od fanów :D Tak więc Chomik wraca do zdrowiaaaa! :D

[P.S - taki news jest całkiem fajnym prezentem na urodzinki, nie? ;P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 22:14, RX-8 napisał:

Tadadadadadaaaam! Good News! :]
Richard opuścił szpital w Leeds i został przetransportowany (śmiegłowcem, a jak! :P) do szpitala
bliżej domu (szpital w Bristolu). Śmiał się i żartował podczas podróży, co pokazuje że wraca
do zdrowia. Lekarze oceniają że w jego rekonwalescencji jest duży postęp i są zadowoleni ze
stanu w jakim jest Richard. A teraz kilka ciekawostek: śmigłowiec pogotowia, które uratowało
Richarda i przewiozło go do szpitala dostał łączne dotacje na kwotę 150 000 funtów (!!!!) a
TopGear dostał ponad 16 000 listów od fanów :D Tak więc Chomik wraca do zdrowiaaaa! :D

[P.S - taki news jest całkiem fajnym prezentem na urodzinki, nie? ;P ]

To naprawdę świetna informacja..oby wyzdrowiał całkowcie i nie zostały ślady do mocnych urazach mózgu.

Oooo! Urodziny masz? To wszystkigo najlepszego, a co mnie dziwi mtobi ma urodziny dzisiaj, a Domczak ( ten z tematu o Need for Speed Underground 2: Konkurs na najlepsze auto) ma dzisiaj też urodzinki. Oki..28 września, dzień narodzin forumowiczów gram.pl :P heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 22:14, RX-8 napisał:

Tadadadadadaaaam! Good News! :]
Richard opuścił szpital w Leeds i został przetransportowany (śmiegłowcem, a jak! :P) do szpitala
bliżej domu (szpital w Bristolu). Śmiał się i żartował podczas podróży.
[P.S - taki news jest całkiem fajnym prezentem na urodzinki, nie? ;P ]


No to esktra sprawa - jak widać chomik jest urodzony pod szczęśliwą gwiazdą.
Już niedługo pewnie będą powstawać nowe odcinki TopGear z jego udziałem :)))))
BTW wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować