Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Czy ktos wie jak tam się miewa Hammond i kiedy zostaną puszczone nowe odcinki?? Troche nudno jest ogladać non-stop powtórki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzieeee! Poznajecie tego Pana na zdjęciu? Otóż Chomik wyzdrowiał i od przyszłego tygodnia wraca do pracy! C prawda pamięta bardzo mało z pierwszych 2 tygodni po wypadku, jednak teraz jest w pełni sił, całkowicie zdrowy ;] TopGear wraca do swej formy, radujmy się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:29, RX-8 napisał:

Ehehehe, machnąłem się z fotką ^^''


Jeśli ta fotka jest zrobiona po tym sławetnym wypadku to pogratulować zdrowia chomikowi :).
Fajnie, że już są wprowadzane plany kręcenia nowych odcinków z Hammond`em.


Tylko czekać a później delektować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytal ktos "swiat wedlug clarksona" i "wiem, ze masz dusze"? ja wlasnie skonczylem ta druga, swietna, podobnie jak poprzednia:) mozna sie dowiedziec masy ciekawostek, zwlaszcza z "wiem, ze masz dusze". a swoja droga, to ciekawe, czemu clarkson nie boi sie tak wszystkich obrazac w tych swoich ksiazkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:19, LuQeMaStEr napisał:

>czemu clarkson nie boi sie tak wszystkich obrazac w tych swoich ksiazkach:)
A czemu miałby się bać ?

bo nie sadze, zeby podczas spotkania pokazywal, co mysli o takiej osobie. a pozniej taki ktos czyta o sobie w ksiazce obrazliwy opis pelen chamskich porownan, epitetow itd, i mysli sobie: "ach, coz ja bym dal, zeby znowu dorwac tego zasranca clarksona!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 15:03, Zauri napisał:

nowe odcinki juz pod koniec stycznia beda emitowane
ciekawe kiedy beda na tn turbo?


Prawdopodobnie kilka miesięcy później. Ciekaw jestem tylko na co poświęcą tyle czasu skoro ich tłumaczenia są nierzadko... bardzo słabe.

Dnia 26.12.2006 o 15:03, Zauri napisał:

czytal ktos "swiat wedlug clarksona" i "wiem, ze masz dusze"? ja wlasnie skonczylem ta druga,
swietna, podobnie jak poprzednia:) mozna sie dowiedziec masy ciekawostek, zwlaszcza z "wiem,
ze masz dusze". a swoja droga, to ciekawe, czemu clarkson nie boi sie tak wszystkich obrazac
w tych swoich ksiazkach:)


Również przeczytałem obie książki, ale żeby prawdziwie się nimi nacieszyć, trzeba trochę znać ich (Anglików) kulturę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra :)
Macie tu info odemnie, co będzie w 9 sezonie TG :)

Hammond w bolidzie F1
Trans America - z Miami do Nowego Orleanu
Budowa Promu koszmicznego ;)))
Test zdezeniowy Espace vs. pociag
Alfa 159 vs czlowiek
test RX8, TT i Brery
Veyron na torze

Przypominam, ze premiera na BBC2 juz za 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem, szykuje się dobra porcja zabawy w typowo TopGearownym stylu :D Aż mnie ciekawość zżera, czym teraz będzie szalał Clarkson. No, i skoro będą w USA to pewnie będzie po nich jeździł :D ("Aaa! Cholerne nieskręcające vany! Won pod supermarket, jankesie!" xD). Zaraz lecę poszukać BBC2 w kablówce, a jak nie znajde do załatwie sobie miejscówę u sąsiada przy jego TeleVizji Nowej Generacji i Cyfrze + oraz 52 calowym HDTV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to będzie sie działo :) premiera na tvn turbo pewnie na jesień :P nie wytrzymam , musze sobie wytrzasnąc BBC2 :)
PS. RX-8 Ty masz farta , ja nie mam sąsiada z 50 calowym TV :P Te bryki jagby leciały w HD uuuu piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 20:53, StyczeK napisał:

Przypominam, ze premiera na BBC2 juz za 10 dni :)

Czyli w polskim poczciwym TVN Turbo bedzie za xx? A w BBC Prime tez bedzie?? Bo mam ten kanal w Cyfrze+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 21:17, Damian14BO napisał:

> Przypominam, ze premiera na BBC2 juz za 10 dni :)
Czyli w polskim poczciwym TVN Turbo bedzie za xx? A w BBC Prime tez bedzie?? Bo mam
ten kanal w Cyfrze+


Jest tylko na BBC 2. A TVN turbo wcale nie ma zbyt wielkich opóźnień, starą serię puszczali chyba z miesięcznym przesunięciem w stosunku do oryginału, więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować