Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

A mogę wiedzieć na jakim programie emitowany jest "oryginalny" Top Gear? Bo na BBC Prime to chyba ciągle powtórki ;-) Godzinę też poproszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 15:43, WorldWar3PL napisał:

A mogę wiedzieć na jakim programie emitowany jest "oryginalny" Top Gear? Bo na BBC Prime to
chyba ciągle powtórki ;-) Godzinę też poproszę :P


Top Gear jest emitowany na BBC Two, a nie prime. Co niedzielę o 8pm GMT pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 16:51, frogger napisał:

Zbliża się kolejna niedziela, i kolejny odcinek. Jupi! :]
Kapitan Snuja będzie próbował rozpędzić Bugatti Veyrona do 405 km/h. Już się nie mogę doczekać.
:>


Captain Slow jak już ;)

W nowym odcinku rozwalą pociąg, a odwiedzi ich Hugh Grant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam ten program!!!!!!!!!!!!!!komentarze Jeremy''iego Clarkson''a sa zabawne i bardzo trafne:D niestety nie mialem przyjemnosci przeczytac jego ksiazek...:(jestem Ciekaw czy ktos je przeczytal:)jesli tak poprosze o krotka recenzje;) hamster tez jest debesciakiem:D i jego program brainiac tez jest fajny ale to juz przy innej okazjii...pozdro for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie przeczytałem I książkę Clarksona: Świat według Clarksona. Jest całkiem fajna, śmieszna, ale nie wspaniała. Ale warto poczytać, bo w niej aż roi się od komentarzy podobnych do tych z top gear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2007 o 16:41, Latniak napisał:


Captain Slow jak już ;)

Już nie kapitan slow - w odcinku nr 2 jechał Veyronem ponad 400 km/h

Dnia 03.02.2007 o 16:41, Latniak napisał:

W nowym odcinku rozwalą pociąg, a odwiedzi ich Hugh Grant
Hugh Grant - faktycznie jest. Jednak ze względu na tragiczny wypadek w WB (pociąg potrącił chłopaka), motyw z crashtestem - pociag vs espace, został wycięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 14:53, StyczeK napisał:

Już nie kapitan slow - w odcinku nr 2 jechał Veyronem ponad 400 km/h


Prędkość naprawdę niesamowita ;-) Ciekawe, która firma następna stworzy takiego potwora ... może teraz 450km/h w nowym McLaren''ie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 15:44, Idzikowski6 napisał:

Prędkość naprawdę niesamowita ;-) Ciekawe, która firma następna stworzy takiego potwora ...
może teraz 450km/h w nowym McLaren''ie ;-)

Mnie bardziej zastanawia czy Ci, którzy kupili ten samochód przekroczyli kiedykolwiek prędkość 300km/godzinę.
Takie auta to chyba tylko dla szpanu się kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 16:11, Jarys napisał:

Mnie bardziej zastanawia czy Ci, którzy kupili ten samochód przekroczyli kiedykolwiek prędkość
300km/godzinę.
Takie auta to chyba tylko dla szpanu się kupuje :)


Jak to powiedział Clarkson - Do czego potrzebni są Niemcy? Bo mają Autobany...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 16:11, Jarys napisał:

Mnie bardziej zastanawia czy Ci, którzy kupili ten samochód przekroczyli kiedykolwiek prędkość
300km/godzinę.
Takie auta to chyba tylko dla szpanu się kupuje :)


Co to, to napewno. Pomijając już ten samochód, o niebo tańsze maszyny z popularnych wśród bogaczy marek typu Ferrari, Porsche czy nawet Merce od AMG, BWM Mx itd ... większość z nich stoi w garażu dla picu a jak jeździ to też najczęściej pewnie od święta ... ale w końcu kto by chciał rozbić takie cudo, trochę drogo by wyszło ;-)

Choć i są tacy, którzy kupują by jeździć i chwała im za to :D Jak się jeździ trochę po stolicy, szczególnie wieczorami jak wszyscy prezesi wracają z biur to wtedy można sobie trochę pooglądać drogich wozów ... może nie aż tak drogich jak Veyron, ale wystarczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 22:04, Bartkula napisał:

Czy wie ktoś kiedy na tvn turbo będą nowe odcinki TOP GEAR?

Na wiosnę. W jednym z "Raportów Turbo",gdy pokazywali wypadek Hammonda,mówili"...nowe odcinki Top Gear wiosną na naszym kanale..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 15:44, Idzikowski6 napisał:

> Już nie kapitan slow - w odcinku nr 2 jechał Veyronem ponad 400 km/h

Prędkość naprawdę niesamowita ;-) Ciekawe, która firma następna stworzy takiego potwora ...
może teraz 450km/h w nowym McLaren''ie ;-)

Nie idzik to będzie wóz Fighter T-osiągnie 434,5 km/h.Ma też więcej mocy niż Veyron,bo aż 1012 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze kiedy edzie nowa seria top gear w polsce??:D bo na TVN Turbo sa caly czas powtorki:/ogladalem juz odcinki po kilka razy i mi sie znudzilo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny program.Dawniej oglądałem ale teraz nie mam tyle czasu (ach...to forum).Nie jest to kolejny nudny program o samochodach.Przy okazji można się nieźle uśmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 14:18, Michał Raven napisał:

Myślę, że w Polsce można spodziewać się nowych odcinków TG około kwietnia.

mam nadzieje:D to bylby dobry prezent urodzinowy bo w kwietniu swietuje kolejny rok mego zycia wiec umililbym go sobie przy odcinkach TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Top Gear to wg mnie jeden z lepszych programów telewizyjnych, nietylko tych o motoryzacji. Pokazy najnowszych samochodów, niecodzienne testy, a wszystko ubarwione angielskim humorem. Bez Jeremy''ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa May''a, to niebył by już ten sam program. Bezcenne w tym programie są uwagi i teksty Jeremy''ego, podczas testowania samochodu oraz droczenie się prowadzących. Nic dziwnego, że program ma tylu zwolenników. Chłopcy z Top Gear lubią szybką jazdę, co dla Richarda prawie skończyło się utratą życia. Jeremy nie miał takich akcji, ale poszaleć to on sobie lubi... ----> patrz na foto :D

20070226163513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą to przeczytałem i jestem zdruzgotany. Nie mogę uwierzyć, żeby to był koniec najlepszego programu telewizyjnego o samochodach...Jednak wiele się tutaj rozbija o koszty programu, rzekomo koszt jednego odcinka to 500 000Ł, tak więc ponad 3 mln zł. Jednak mam nadzieję, że to nie koniec TG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować