Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

TimeShift

341 postów w tym temacie

Muszę przyznać, że mieli dobry pomysł z przeoraniem gry i zrobieniem jej własciwie od nowa, zyskała na tym bardzo, jak przypomnę sobie stare demo to mi sie chce śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 15:01, 88Bonzo napisał:

No i ukończyłem grę :) kto się waha nad kupnem mogę gorąco polecić tę pozycję. Ostateczna walka
ciekawa choć trochę za krótka i za łatwa.

Ile mniej więcej czasu zajęło Ci przejście całej gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:50, 19MARINES62 napisał:

Gra jest fajna polecam


Gra z tego co ty czytalem ma niesamowity BullTime zwolienie czasu,cofanie sie w nim,trzy zatrzymanie go,grafike tez ma piekna po SS,chyba takze se zakupie :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:15, Kazekrex napisał:

> No i ukończyłem grę :) kto się waha nad kupnem mogę gorąco polecić tę pozycję. Ostateczna
walka
> ciekawa choć trochę za krótka i za łatwa.
Ile mniej więcej czasu zajęło Ci przejście całej gry ?


Gram sporadycznie gdyż nie mam zbyt wiele czasu na granie. Ale pozycja nie jest aż tak bardzo krótka :) Powiem że jest w sam raz :] Nie jest na tyle krótka by czuć niedosyt i nie jest aż tak długa i monotonna by zaczęła nudzić w pewnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:27, 19MARINES62 napisał:

Ja widze że sierra lubi bawić sie czasem i lubi też straszyć


mógłbyś rozwinąć swoją myśl ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:47, 88Bonzo napisał:

> Ja widze że sierra lubi bawić sie czasem i lubi też straszyć

mógłbyś rozwinąć swoją myśl ? :)

No napoczątku jak sie nie myle F.E.A.R. straszne zwolnione tempo timeshift to juz nie czeba wymawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:19, Virus 500 napisał:

No kurde ludzie pomószcie mi . Doszedłem tutaj i za cholerę nie wiem gdzie iść . No szlag mnie
trafia bo 10 minut kombinowałem i za ****** nie wiem gdzie iść aż normalnie mam ochotę pozabijać
ludzi .


sorka że tak późno odpisuje ale dopiero dzisiaj doszedłem to tego momentu....ale to nie jest problem wystarczy iść przed siebie tak jak wyznaczyli droge twórcy...nie wiem w czym widzisz problem:D:P...powodzenia i miłej zmiany czasu.....w razie kolejnych problemów pisz smiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też musiałem troszkę pokombinować (raz jak nie wiedziałem co robić tak się wkurzyłem że prawie usunąłem :P) Ale finalnie przeszedłem grę w około 4 dni (ostro maniaczyłem :P) Powodzenia i pamiętajcie czas nie służy tylko do zwalniania i zatrzymywania da się go jeszcze cofnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań. Po pierwsze - poziom trudności. W FPSy nie gram, ale TS mnie bardzo interesuje (zabawy z czasem). Czy będzie bardzo trudny, jeżeli z shooterami miałem styczność jedynie ,,demową''''? Po drugie - ile zajmuje przejście tej gry? I najważniejsze - czy się opłaca kupować TimeShifta dla samego single''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:37, lewak napisał:

Mam kilka pytań. Po pierwsze - poziom trudności. W FPSy nie gram, ale TS mnie bardzo interesuje
(zabawy z czasem). Czy będzie bardzo trudny, jeżeli z shooterami miałem styczność jedynie ,,demową''''?
Po drugie - ile zajmuje przejście tej gry? I najważniejsze - czy się opłaca kupować TimeShifta
dla samego single''a?


Grałem na średnim poziomie trudności i zaledwie parę razy miałem drobne problemy z przeciwnikiem (dużo gram w FPSy), co nie oznacza że poziom AI jest niski, wręcz przeciwnie komputer chowa się za przeszkodami, gdy straci broń stara się podnieść z ziemi inną która leży w pobliżu. Trudno jest przejść grę nie używając możliwości manipulowania czasem. W niektórych momentach wręcz graniczyłoby to z cudem. Gra nie jest zbyt długa ale nie jest i strasznie krótka - jak dla mnie w sam raz. Jak kolega wyżej napisał: 3-4dni intensywnego grania (chyba że spędzasz przed grą co najmniej 5-6 godzin :D to trudno mi powiedzieć). Sądzę że opłaca się kupno, gdyż jak dla mnie jest to jedna z lepszych gier w ostatnim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram ok. 3 godziny w tygodniu, więc TS powinen mi zająć dużo czasu. :) Najbardziej mnie niepokoi poziom trudności, o nic innego się nie martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 15:06, lewak napisał:

Gram ok. 3 godziny w tygodniu, więc TS powinen mi zająć dużo czasu. :) Najbardziej mnie niepokoi
poziom trudności, o nic innego się nie martwię...


Czemu niepokoi Cię poziom trudności? boisz sie że będzie za trudny czy za łatwy ? :D

Raczej nie masz się co obawiać, jeżeli nie będzie Ci szło na średnim albo na hardzie to na easy na pewno dasz sobie radę. Kwestia wprawy, postrzelasz z pół godzinki, zaczniesz łapać o co kaman i wyćwiczysz skilla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 15:15, rafekx 12 napisał:

czy timeshift jest grą która warto kupić?


Ot Tak się zapytałeś ? :D jakbyś był naprawdę zainteresowany to poczytałbyś parę postów w tym temacie i byś wiedział jakie są opinie na temat tej gry :) Ja jedyne co mogę to napisać po raz kolejny że: TAK :D Timeshift to naprawdę świetny FPS którego opłaca się mieć w swojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 15:11, 88Bonzo napisał:

Czemu niepokoi Cię poziom trudności? boisz sie że będzie za trudny czy za łatwy ? :D


Raczej za trudny. W FPSy nie gram, TimeShift musi być naprawdę wyjątkowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować