Zaloguj się, aby obserwować  
KulpaDawid

Knights&Merchants

92 postów w tym temacie

Zagra ktoś ze mną w K&M TPR??? Mam teraz trochę szybszy internet i chciałem zobaczyć czy będzie mi działać, bo wcześniej nie działało.
jak ktoś zagra, to piszcie na gg 9579927(mam je w podpisie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc ja bym mogl z toba zagrac ale sie nie da bo próbowałem z kolega wiele razy ale cos nam nie wychodzi nie wiem czemu moze ta gra jest zastara na windows xp i dlatego. sam nie wiem ale jak bedziesz chcial to mzemy spróbowac czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 15:41, mattex napisał:

Czesc ja bym mogl z toba zagrac ale sie nie da bo próbowałem z kolega wiele razy ale cos nam
nie wychodzi nie wiem czemu moze ta gra jest zastara na windows xp i dlatego. sam nie wiem
ale jak bedziesz chcial to mzemy spróbowac czekam na odpowiedz



Trzeba mieć program Hamachi i można grać
Napisz na gg 9579927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ta gra była ... boska . Doskonała muzyka , oprawa graficzna dobra jak na ten rok , grawyalność bardzo duża . Jest to gra strategiczno-ekonomiczna . Jest to bardzo oryginalna gra .Jednostki nie mają żyć tylko wytrzymałość . Jeżeli nie nakarmimy jednostek to umrą z głodu . I to charakterystyczne wołanie ,,Dawać żarcie , przynieść żarcie" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra ludzie. trzeba działać.
musiy coś zrobic aby napisac do firmy która zrobiła tą gre i dać jej myśl zrobienia kontynuacjii...

dla mnie by mogła byc w rzucie izometrycznym lub tak jak jest to teraz z góry... oczywiście bydynki i jednostki 3D.. z możliwością obracania bydynków 2,3 razy wieksze mapy... no i rozbudowana gospodarka + technologie.... np aby z biegem czasu ulepszac bron.... zwiększać mozliwosci zywieniowe dla jedzenia.... no i poprawic te cholerne głupia AL komputera i poddanych.... zrobic losowy generator map... _ kompanie... i juz..
czy to az tak trudno ?> kurde jakbym umiał to sam bym ją zrobił :( :))

no mam nadzieje ze ktos szybko napisze coś w tym wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 19:42, Chester001 napisał:

no dobra ludzie. trzeba działać.
musiy coś zrobic aby napisac do firmy która zrobiła tą gre i dać jej myśl zrobienia kontynuacjii...

dla mnie by mogła byc w rzucie izometrycznym lub tak jak jest to teraz z góry... oczywiście
bydynki i jednostki 3D.. z możliwością obracania bydynków 2,3 razy wieksze mapy... no
i rozbudowana gospodarka + technologie.... np aby z biegem czasu ulepszac bron.... zwiększać
mozliwosci zywieniowe dla jedzenia.... no i poprawic te cholerne głupia AL komputera
i poddanych.... zrobic losowy generator map... _ kompanie... i juz..
czy to az tak trudno ?> kurde jakbym umiał to sam bym ją zrobił :( :))

no mam nadzieje ze ktos szybko napisze coś w tym wątku...

Człwieku to nie te czasy gdzie można grę stworzyć samemu. Ale z chęcią zobaczyłbym jej kontynuację i byłbym jednym z pierwszych który by ją kupił.Miałem kiedyś originałki (KM i KMTPR) ale pożyczyłem je kilka lat temu i od tej pory ich nie widziałem :( A odpowiadając na twego posta - aby gra spełniła warunki o jakich mówisz i utrzymać poziom o klimat poprzednich części musiałaby się tym zająć inna firma niż TopWare - najlepiej Blizzard :) Chyba żeby pominąć przeniesienie gry do trójwymiarowanego świata myślę ,że dałoby się zrobić :)W każdym razie masz moje poparcie jako jednego z najrzagorzalszych fanów tej wspaniałej gry .''''Knisz'''' rządzi !!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki zagorzały pan a nie ma oryginała ja mam oryginała K&M kupionego za 49.90 z pudełkiem... :)) ehhh mimo ze ma wady jak dąb lubie tą gre... za gospodarke i klimat...

Moge sie podjąć napisania .... do jakieś firmy aby zrobiła kontynuacje.. tylko nie wiem od czego zacząć moze napisze do cd-action ?? albo zrobie osobny temat na forum tutaj.. aby... nie wiem cdprokejt mi pomógł ??

A wracając do tego co pisałem a rebelmie mam od... KŚG :P

Ok idąc dalej co ja chciałem... własnie mam pomysły na kontynuacje.. wiem ze samemu jej nie zrobie bo nie wiem nawet jak.. z programowania to kalkulator umiem zrobic :P nom.

Ostatnio trafiłem na forum o K&M .. i musze powiedziec ze ma fanów.. lecz nie wielu ale mysle ze.. jak tacy setlersi sie sprzedają... to uważam ze K&M tez by była przebojem..
bo :
wywodzi sie z polskiego topaware.... byla by podobna do... AOE .. i setlers... a co ja tu bede gadał... super gra. musi byc jaki remake .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 19:57, Bartek 93 napisał:

Hmm... po wpisaniu nazwy w Wielkim Gugle wyskoczyło mi, że mogę pobrać grę za darmo.
Legalne to-to czy nie?

raczej nie legalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 21:38, Chester001 napisał:

taki zagorzały pan a nie ma oryginała ja mam oryginała K&M kupionego za 49.90 z pudełkiem...
:)) ehhh mimo ze ma wady jak dąb lubie tą gre... za gospodarke i klimat...

Moge sie podjąć napisania .... do jakieś firmy aby zrobiła kontynuacje.. tylko nie wiem
od czego zacząć moze napisze do cd-action ?? albo zrobie osobny temat na forum tutaj..
aby... nie wiem cdprokejt mi pomógł ??

A wracając do tego co pisałem a rebelmie mam od... KŚG :P

Ok idąc dalej co ja chciałem... własnie mam pomysły na kontynuacje.. wiem ze samemu jej
nie zrobie bo nie wiem nawet jak.. z programowania to kalkulator umiem zrobic :P nom.

Ostatnio trafiłem na forum o K&M .. i musze powiedziec ze ma fanów.. lecz nie wielu ale
mysle ze.. jak tacy setlersi sie sprzedają... to uważam ze K&M tez by była przebojem..

bo :
wywodzi sie z polskiego topaware.... byla by podobna do... AOE .. i setlers... a co ja
tu bede gadał... super gra. musi byc jaki remake .

Jaki pan ? Człowieku mi rok do 18-tki brakuje :P Poza tym napisałem że miałem oryginały (jeszcze z czasów gdy KMTPR kosztował całe 80 zł) tylko pożyczyłem je pracownikowi wujka - pracownik odzszedł a ja zanim się kapnąłem nie miałem już z nim kontaktu...Ale jak będę miał kasę to sobie kupię oryginał - jak nie w jakimś sklepie to na allegro o ile będzie ;)A z tym napsaniem do CD-Action to dobry pomysł choć sądzę ,iż odpiszą ,że za późno na sequel...choć zawsze warto spróbować :) Aha mam jeszcze jedno pytanie - czy u ciebie w ostatniej misji w kampanii KM TPR wojska wroga nie reagują jak się ja atakuje?Bo ja tak mam i jest to wg mnie fatalny błąd (chociaż jest pewna radocha z szlachtowania przeważających wojsk przeciwnika gdy te nie reagują :)a i na całej mapie nie ma kamienia - twórcy tu się nie popisali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 23:01, Chester001 napisał:

nie dotarłem do tej ostatniej misji... z tego powodu ze nie było przyśpieszacza a...
rozbudowa trwa dłuuugooo

Jak to nie było przyspieszacza - w KM TPR musi być o_O U mnie był...To w podstawce nie ma i gra się rzeczywiście baaaaardzo dłuuuugooo (5-10 h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wgłęb" się w tę stronę, bo jeśli została abandonware''m, to w teorii jest możliwe jej ściągnięcie. Inna sprawa, że nic o tym nie słyszałem... Na ile się orientuję, dystrybutor stracił już licencję do K&H, ale kwestia "czyje-to-jest-a-czyje-nie" jest tak zagmatwana, że może paru prawników unijnych by to rozgryzło... ;>

Zresztą, więcej w tym temacie:
http://knights.sztab.com/index.php?go=news&id=120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 23:14, Dexter McAaron napisał:

"Wgłęb" się w tę stronę, bo jeśli została abandonware''m, to w teorii jest możliwe jej
ściągnięcie. Inna sprawa, że nic o tym nie słyszałem... Na ile się orientuję, dystrybutor
stracił już licencję do K&H, ale kwestia "czyje-to-jest-a-czyje-nie" jest tak zagmatwana,
że może paru prawników unijnych by to rozgryzło... ;>

Zresztą, więcej w tym temacie:
http://knights.sztab.com/index.php?go=news&id=120

Pisze, że gra jest właśnie abandoware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować