Zaloguj się, aby obserwować  
R0bson

Sylwester i organizm, czyli jak się przygotować na powitanie Nowego Roku

44 postów w tym temacie

Przyznam, że jeszcze nie rzygałem po alkoholu, ale prawdopodobnie byłem tego bliski. A stało się tak kiedy chciałem spróbować wszystkiego i wymieszałem wódkę z winem.
Ja mam jakoś dziwnie bo ja się bardziej upijam ilością niż procentami. Serio. Potrafię się upić 3 piwami a po 10 kieliszkach brykać jak kozica. ;) Swoją drogą polecam zjeść coś przed imprezą (jeśli w trakcie nie będzie nic podawane), a także podjadać podczas imprezy. No i na sylwestra zawsze są jakieś tańce więc można wszystko wypocić. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje koleżanki, które mają po 15 lat robią sobie takiego "drina", że by ci szczęka opadła. :D. Polega on na tym aby w szklance (dość dużej) zmieścic-75% wódki, do tego dolać szampana, wino, i jakieś inne specjały. Po tym mają od razu "zgona", bo raczej nawet Ferdek Kiepski by nie wytrzymał takiej bomby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:02, xczar0 napisał:

Moje koleżanki, które mają po 15 lat robią sobie takiego "drina", że by ci szczęka opadła.
:D. Polega on na tym aby w szklance (dość dużej) zmieścic-75% wódki, do tego dolać szampana,
wino, i jakieś inne specjały. Po tym mają od razu "zgona", bo raczej nawet Ferdek Kiepski
by nie wytrzymał takiej bomby :D


To jest lekka przesada, tego się wypić nie da. Nie powiem, masz bardzo inteligentne koleżanki. Jak już chcą mocnego drinka to wódka + sok i tyle wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować