Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Kiedy chodzimy spać...

723 postów w tym temacie

Witam, kiedyś gdy byłem jeszcze młody zawsze chodziłem spać przed 22:) Mama kazała i w ogole zebym chodził wyspany, nawet w moje urodziny (!!!) nie pozwoliła mi obejrzec mojego serialu o 22.30 ( Z archiwum X) , ale gdy nadeszły czast kompa wiele sie zmieniło, Heroes III i siedzenie do 1 w nocy, teraz mam 18 lat i niestety przyzwyczaiłem się do "nocnego życia" zazwyczaj chodze spać o 24.30 jak mam isc do szkoły, ale jak mam wolne to do 2.30 a nawet 4(patrz baldurs gate 2:P) Nie mam żadnych problemów zasypianiem, po prostu tak sie przyjęło, przynajmniej w nocy nikt nie zrzedzi, nie musze sprzątac, pomagac i wysłuchiwać głupiego brata, czesto lubie zejsc cos przekąsic , wtedy jedzonko smakuje najlepiej:) A jak jest w waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat z serii śmietnikowej, ale przynajmniej pierwszy post konkretny :)

U mnie jest podobnie. Tyle, że mnie najbardziej zmieniły studia (no zaczęło się w ogólniaku - wypracowania najlepiej pisze się w nocy, gdy jest cicho i można mysleć). A czasami i owszem pogierczyło się także - mnie również trzymał BG2 ale też PT, Gothic 1/2 i Spellforce :D (dodatkowo jeszcze Arcanum i Syndicate Wars z BioForge''m na spólkę dawniej)
Teraz czekam na jakąś wielką gierkę (G3, Wiedźmin, może HOMM5??) A kładę się spać późno, bo często pracuję do 00:15, w domu jestem koło 1 i poprostu nawet gdy pracy nie mam, to nie zasnę przed 1:30 czy 2 :)
Dzisiaj pograłem w Bombkowy Prezent - Empire Earth 2. Dwie pierwsze misje Koreą są już za mną - i ponad 2 godzinki minęły jakby kto z bicza trzasnął :D
W między czasie nocami przewija się pisanie mgry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zależności od dnia. W tygodniu ~1 w nocy(szkołą w końcu) a w weekend to tak do 3(teraz idę spać :])
Mam WoWa wreszcie więc nie chce się spać ;) gdy nie miałem Go to chodizłem owiele wczoeśniej bo co tu robić. NIe ma w co grać, 0 osób na gg i na forrum nikogo :P Jak wyjdzie Gothic 3 to nie będe wogóle spał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po pewnym czasie sie zastanawiam , cholera ja to jestem jakiś dziwny, godzina 2:56 a na gg zero ludu( no w tej chwili Roben i dwóch kolegów co w L2 nachrzaniają do 7) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie dosc pozno. :) Jesli jest wszelkiego rodzaju "wolne" to siedze do drugiej minimum. Trzecia tez przychodzi latwo (na przyklad dzisiaj ;)). A czasem nawet pol do czwartej - czwarta pokaza wskazowki. :P Chociaz nie zawsze idzie wytrzymac... Sa dni, w ktorych juz o polnocy oczy zamykaja sie same i bez przymusu ide lulac. Ale to rzadkie przypadki. A co robie w tym czasie? Siedze przed kompem, badz pseudo-leze a to raz grajac, a to surfujac po Necie i sluchajac muzy (BTW troche to drazniace sluchac cicho metalu ;)), a to ogladajac jakiegos animca. :D A spie zwykle tak do 8.30 - 9.30.
Natomiast gdy trzeba zasuwac rano do szkoly to srednia godzina ladowania w wyrze jest pierwsza. Chociaz moze bardziej prawdziwym byloby stwierdzenie pierwsza - druga (czyli pol do drugiej :D). Budzik dzwoni o 7.00, ale wstaje dopiero tak 20-25 po, dzieki mamie. :) Sam sie zastanawiam po jaka cholere ustawilem go na 7, skoro gdy zadzwoni wylaczam go w panice i zasypiam dalej... Nie lepiej ustawic na 7.25 i gdy zadzwoni to od razu wstac? :P Bo do szkoly a propos mam baaardzo bliziutko. :> A jakby kto pytal o wiek - rocznik 87, niedlugo matura. :)

Dobrej nocy, wampiry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak wy tak długo wytrzymujecie? Mi o 1 w nocy już sie kleią oczy nawet jak gram w GW. Ale jest duża różnica kiedy idziemy spac a kiedy zasypiamy. Ja dzisiaj (sobota - wolne) i od 2 godzin na nogach. Czy coś jest e mną nie w porządku?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam długo :P 4h snu wystarczą by czuć się wyspany ;) wstałem o 7, zrobiłem swoje i już na kompie :D Sen jest potrzebny osobą młodszym i starszym. Wszystko z Tobą w porządku chociarz o 6 w sobote wstawać o.O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze trenowalem biegi to spac chodzilem okolo 22,jako ze codzienne treningi to byla masakra dla organizmu.Teraz,gdy w sumie pozostala tylko nauka chodze spac okolo 24.Czasem zdarzy sie,ze pojde spac pozniej,ale raczej nie z powodu komputera,a raczej znajomych,jako ze stawiam real life>net :) Nie ukrywam jednak,ze niekiedy zdazy sie pojsc spac okolo 4 bedac przy komputerze przez dosc dlugi czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze do końca drugiej klasy LO chodziłem spać o 22, albo o 23 najpóźniej, teraz jestem w 3 LO i ide spać częśto po północy bo jezcze coś się ucze, czasami mi sie zdarzalo tez o 2 zasypiac a wstawac o 6.30 do budy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


U mnie w liceum standardem była 11-12. Teraz jest podobnie, tylko że standard przesunał się o godzinę, tzn 12-1. To w tygodniuu, zaś w weekendy tak się złożyło, że nie spałem prawie wcale ze względu na to że co tydzień mieliśmy koło z biochemii i spałem po 2-3 godziny. Kładłem się ok 2-3, wstawałem o 5. Obawiam się że teraz, skoro czeka mnie egzamin z tego przedmiotu, będzie podobnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście późno chodzić spać wymusiło Gran Turismo 2 na PSX . Teraz niestety praca więc ok `1 w nocy już w łóżeczku leżę , jak się spóźniam to żoneczka z wałkiem powoli się zbliża od tyłu aby delikatnie ocknąć mnie z drzemania przy telewizorze . Najczęściej to komp włączony jest do 22 najpóźniej później z godzinkę jakąś książeczkę zapodaję a jak się jeszcze chce to Discovery włączam i tak powoli dochodzę do fazy snu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chodzimy spać? Najwcześniej jak sie da! :)
Uwielbiam spać i dla mnie 10-12 godzin snu to takie optymalne rozwiązanie. Kiedyś lubiłem sobie posiedziec do późna w nocy nad jakąś gierką, ale teraz rozsądek zwycięża, bo wstaję 6 15 rano do pracy i jak siedziałem do późna nad kompem to jestem nieprzytomny. Poza tym moja żona się wkurza jak gram (ona na to mówi "pykam w gierki" :)), więc dla świętego spokoju wyłączam kompa i w kimono. Wyjątkiem są weekendy, kiedy czasami posiedzę do 24-1 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach,jak ja uwielbiam te wieczorne seanse z grami.. :)
A teraz serio:przeważnie chodzę spać ok. 22-23 jeśli do szkoły.Jeśli to weekend to ok 24.00 :) Nie wiem dlaczego ale czy to do szkoły, czy to w sobotkę to prawie zawsze wstaję o tej samej porze.No nie, nie tak od razu, ale pobudka jest między 7-8.Ostatnio miałem dziwny przypadek:poszedłem spać o 22.00 bo szkoła jutro czekała i pobudka nrmalnie o 7.05, a następnego dnia..cóż następnego dnia bardzo bolała mnie głowa i nie mogłem zasnąć.Uspokoiło się ok. 01.00 w nocy.Wtedy zasnąłem do szkoły.Ale..obudziłem sie o 7.40 :/ spałem chyba niecałe 7 godzin, normalnie powienienem być wsciekły ale byłem już rozbudzony.Chyba musiałbym pójść spać o 5.00 rano żeby obudzić się później ;) No,dzisiaj była niespodzianka bo przed chwilą wstałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest różnie, tzn. jak poleci. Przykładowo, jeśli jestem zmęczony i nie mam ochoty ani grać ani nic innego robić, to po prostu kładę się spać, tak około 0.00, może kilka minut po. Natomiast gdy coś mnie weźmie (czyli może 2 razy na tydzień) to siedze do 3-4 i sobie gram w NwN''a :] (na sieci oczywiscie) albo w DS''a 2. To tez zalezy od humoru. Najfajnie mi sie gra z moja narzeczona przez siec w nocy :D Nawet nie wiecie jaka jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeważnie chodzę stosunkowo wcześnie spać, ok. 22.30 (szkoła , ehhh) , ale jak są wakacje lub wolne to mogę w internecie siedzieć (lub grać w BG2) czasami do 1.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak jest szkoła to staram się o 23, jak się kończy Powtórka z Rozrywki w Trójce :D Ale jak nie ma szkoły i weekendy to siedzę do 2 i wstaję o 12. Tylko jak ciężko później się przestawić na wstawanie o 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też preferuje bardziej nocne życie :] nikt nie jęczy cicho jest a czasem nawet jak rodzice śpią to sobie wyjde z domu na jakiś nocny wypad :] ale cóż życie ludzi nie jest przystosowane do pracy w nocy ;p i trzeba męczyć się w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak chodzilem do LO to chodzilem spac o 23 (jestem spiochem i uwielbiam spac) teraz kiedy przyszly studia klade sie o 1 jesli jest srodek tygodnia to przewaznie sie ucze (jest cicho, mozna sie skupic, no i czas nagli :D) w weekendy, jak to w weekendy rowniez o 1.00 (czesto gram w BG2, brydza, bete HOMM V, Civilization IV, czasmi w MU Online) ale zeby tak dlugo wytrzymac przy kompie musi byc spelniony 1 warunek - musi byc zapalone swiatlo inaczej oczy zacznaja szczypac i wisadam po 15 min graniu w ciemnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast w dni powszednie zwykle idę spać o około 23.00. Zaś w soboty/święta (bez niedziel) o około 2-3 (kiedy się bawię linuxem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować