Zaloguj się, aby obserwować  
Vescus

Vista problem ze sterownikami

58 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2006 o 20:24, Night Elf napisał:

Chce tylko zauwazyć, ze jest to Windows Vista BETA, wiec zachecam do kozystania z Windowsa
XP....

tjaaaa.... ale po co??
wszyscy tego używają... to jest takie populistyczne... :D

wole linuxa... albo solarisa... (a właśnie, tam da się zainstalować jakiś tani modem DSL??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 15:36, VaRIaT napisał:

Screeny przedstawiają motyw AeroGlass. Zwróćcie uwage na półprzeźroczyste okna. Dwa ostatnie
to IE7 z budową panelową. Pięknie wygląda, prawda? Sorry za spóźnienie. Jeśli jeszcze ktoś
tu zagląda... :]. Widze że nikt mi nie pomoże ze sterownikami. Cóż. Ktoś w ogóle kiedykolwiek
zainstalował ten system? Z obecnych forumowiczów?

Nic nowego. W KDE jest to od roku. A potem bedzie, że to Linux zżyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 01:24, AgayKhan napisał:

> Screeny przedstawiają motyw AeroGlass. Zwróćcie uwage na półprzeźroczyste okna. Dwa ostatnie

> to IE7 z budową panelową. Pięknie wygląda, prawda? Sorry za spóźnienie. Jeśli jeszcze
ktoś
> tu zagląda... :]. Widze że nikt mi nie pomoże ze sterownikami. Cóż. Ktoś w ogóle kiedykolwiek

> zainstalował ten system? Z obecnych forumowiczów?
Nic nowego. W KDE jest to od roku. A potem bedzie, że to Linux zżyna.


a czegoś się spodziewał jak yjdzie vista to bill jako pierwszy rzuci kamień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2006 o 20:49, explotion napisał:

wole linuxa... albo solarisa... (a właśnie, tam da się zainstalować jakiś tani modem DSL??)

Ja właśnie dla tego wole popularne systemy operacyjne- mam pewność że wszystko jest kompatybilne i nie musze się bawić żeby cus podłączyć czy odpalić - leniwy jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 14:57, Marcin-91 napisał:


> wole linuxa... albo solarisa... (a właśnie, tam da się zainstalować jakiś tani modem DSL??)

Ja właśnie dla tego wole popularne systemy operacyjne- mam pewność że wszystko jest kompatybilne
i nie musze się bawić żeby cus podłączyć czy odpalić - leniwy jestem :P

tylko że te "popularne" systemy są zazwyczaj zbugowane jak sie patrzy a pamiętasz problem od czasów wina 3.11 z wyjęciem cd-ka z napędu /dyskietki podczas jej urzywania???
do dziś się z tym nie uporano bez względu co klkikaz to i tak sie za chwilkę pojawi komunikat znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, można przebudowac XP aby wygladał jak Vista, zaden problem. Na necie na 100% znajdą się takowe przerobki jak to było z poprzednimi bulidami visty oraz wczesniej longhorna ;)
Przez najbliższe 2 lata nie mam zamiaru zmieniać systemu. Uważam za głupców ludzi, ktorzy instaluja nowy system operacyjny przed upływem roku od jego ukazania się ;)
Ide szukać schematów do xp ;)
Jak znajde, powiem co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 15:25, Selv napisał:

Swoja droga, można przebudowac XP aby wygladał jak Vista, zaden problem. Na necie na 100% znajdą
się takowe przerobki jak to było z poprzednimi bulidami visty oraz wczesniej longhorna ;)
Przez najbliższe 2 lata nie mam zamiaru zmieniać systemu. Uważam za głupców ludzi, ktorzy instaluja
nowy system operacyjny przed upływem roku od jego ukazania się ;)
Ide szukać schematów do xp ;)
Jak znajde, powiem co i jak ;)

ja planuję instalacę visty zaraz po premierze (ale tylko pirata) tylko poto aby zobaczyć ja toto sie sprawóje potem wracam do XP, na normalną ciągłą pracę z Vistą poczekam do Upgrede PC czyli powiem tak jak 3D Realm o dacie wyjścia Duke Nukem Forever Jak wyjdzie czyli jak zrobię (tego Upgrade)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2006 o 15:22, Dark SMG napisał:

czasów wina 3.11 z wyjęciem cd-ka z napędu /dyskietki podczas jej urzywania???
do dziś się z tym nie uporano bez względu co klkikaz to i tak sie za chwilkę pojawi komunikat
znowu...

Za czasów wina 3.11 to ja na piechote pod stół wchodziłem, więc raczej nie pamietam. Ale pamiętam że win 98 ma mniej bugów niż xp z srvice packiem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin-91, tak było jak się XP ukazał. Obecnie XP jest stabilniejszy, ladniejszy, szybszy, weselszy, bardziej microsoftowy niż 98 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 15:44, Selv napisał:

Marcin-91, tak było jak się XP ukazał. Obecnie XP jest stabilniejszy, ladniejszy, szybszy,
weselszy, bardziej microsoftowy niż 98 ;)

tak to prawda a mam takie pytanko co tam u blackampa piszczy bo z moich informacji to miał wyjśćw 2006 roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moze dorzuce swoje trzy grosze o Vista :)
wiec mam zainstalowana bete jako drugi system - prawie gola, tylko podstawowe sterowniki.
ladna - zgadza sie, wygodna - i to bardziej niz xp, ale rewolucji nie widze.
w koncu zostanie standardem ale tylko dlatego ze prawdopodobnie bedzie dolaczana do kazdego nowego pc, a i z pewnoscia microsoft zrobi "odpowiednia" promocje.
PS. zeby na Sempron 2800 i 512 RAM system zwalnial to jest gruba przesada, nawet jezeli beta nie jest jeszcze zoptymalizowana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 15:51, scooby01 napisał:

to moze dorzuce swoje trzy grosze o Vista :)
wiec mam zainstalowana bete jako drugi system - prawie gola, tylko podstawowe sterowniki.
ladna - zgadza sie, wygodna - i to bardziej niz xp, ale rewolucji nie widze.
w koncu zostanie standardem ale tylko dlatego ze prawdopodobnie bedzie dolaczana do kazdego
nowego pc, a i z pewnoscia microsoft zrobi "odpowiednia" promocje.
PS. zeby na Sempron 2800 i 512 RAM system zwalnial to jest gruba przesada, nawet jezeli beta
nie jest jeszcze zoptymalizowana :/

a z kąd masz betę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 15:59, Dark SMG napisał:

a z kąd masz betę??

na mojej uczelni byla ostatnio prezentacja Windows Media Center- byl przedstawiciel MS i przy okazji rozdawal plytki z beta. w sumie zabawna sprawa, poniewaz mimo tego ze wersja "wygasa" 30 wrzesnia trzeba ja normalnie rejestrowac i aktywowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 16:06, scooby01 napisał:

> a z kąd masz betę??
na mojej uczelni byla ostatnio prezentacja Windows Media Center- byl przedstawiciel MS i przy
okazji rozdawal plytki z beta. w sumie zabawna sprawa, poniewaz mimo tego ze wersja "wygasa"
30 wrzesnia trzeba ja normalnie rejestrowac i aktywowac.

acha a jak się podobała (rejestrowałeś??? [crackiem])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować