Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of War 2 - wymagania sprzętowe

49 postów w tym temacie

Tak wyglądają niewielkie wymagania. Każda nowa gra takie powinna mieć. A nie jak GTA4 jakieś 7900GT z kosmosu wzięte...Widać, że Relic szanuje PCtowców, tak samo jak Blizzard, Valve, Infinity Ward i CDProjekt Red :D, a w przeciwieństwie do Rockstara, EA Games i innych podobnych kolosów. Cryteka przemilczę, bo chciał dobrze, ale mu nie wyszło i wykopał sam sobie grób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że zamierzam tam ustawiać High?
Mi na średnich działa i wygląda bardzo dobrze.

Nie wszystkie gry potrafią wyglądać świetnie nawet na ustawieniach Medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie spodziewałem się wymagań jakiś dużych dla tej gry, ale i tak wszystko będzie zależeć od jakość ustawień, oraz rozdzielczości. Poza tym tą grę piszą mistrzowie od jedynki i przede wszystkim od Company of Heroes – która do dzisiejszego dnia jest testerem dla komputerów w DX10, więc nie sądzę aby tutaj nie dało się zajeździć co lepszych maszyn :]

Pozdrawiam
Alek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie kolejny post w stylu: "ja i mój wypasiony komp". Oczywiście cieszy mnie, że ktoś ma naprawdę super sprzęt i będzie mógł docenić ciężką pracę programistów. Ze swojej strony dodam tyle, że czytając wymagania sprzętowe poczułem się ... stary i zużyty... zupełnie jak mój procesor. Tak... trzeba będzie pomyśleć nad modernizacją sprzętu lub pozostać przy pierwszej wersji DoW ;)

PS. Ecnochrist - jedna rzecz ci może stanąć na drodze... ortografia :P "ŚWIEŻO" zmodernizowany komp pewnie pomieści wersje elektroniczną sło9wnika ortograficznego na swoim dysku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wymagania sa tak niskie ze wzgledu na skalę potyczek. To już nie te same weilkie bitwy, o zalewaniu zielonymi chyba tez można pomażyć.
I dziwi mnie że wymaga tylko 5.5GB, CoH wymagał powyżej 7GB na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 11:40, Econochrist napisał:

Radok widze że polonista się znalazł
Pozatym jak przepisujesz mój nick to też uważaj na błędy.
"Ecnochrist"? Nie znam takiego. .


Jak dziecko =___=

Mi ledwo co może pójdzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 10:51, alexds napisał:

Witam

Nie spodziewałem się wymagań jakiś dużych dla tej gry, ale i tak wszystko będzie zależeć
od jakość ustawień, oraz rozdzielczości. Poza tym tą grę piszą mistrzowie od jedynki
i przede wszystkim od Company of Heroes – która do dzisiejszego dnia jest testerem
dla komputerów w DX10, więc nie sądzę aby tutaj nie dało się zajeździć co lepszych maszyn
:]

Pozdrawiam
Alek



"mistrzowie" od jedynki robili patcha do SS przez niemal rok, a i tak mimo wielu testów okazał się zabugowany, już nie wspomnę że mistrzowie nie potrafili zbalansować ani DC ani SS, pewnie skupili się na CoHu który po za ładną grafiką i kilkoma nowymi średnio trafionymi rozwiązaniami okazuje się zwykłym RTSem z słabą sceną (jedna liga, tylko jeden polski klan, marzenia o WCG i czymkolwiek poważniejszym)

niech "mistrzowie" zajmą się nowym Homeworld a nie robią kolejne "błyszczące" gierki których żywotność kończy się na kampanii (muszę wspominać kampanie w DC i SS??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No będzie mi cięło trochę, ale pobawię się ustawieniami i myślę, że nie będzie źle. Za to jedno mi się podoba: w końcu Astartes wyglądają jak Astartes. Tylko czekam na dodatek z Chaosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 12:02, ivan luthien napisał:

> Witam
>
> Nie spodziewałem się wymagań jakiś dużych dla tej gry, ale i tak wszystko będzie
zależeć
> od jakość ustawień, oraz rozdzielczości. Poza tym tą grę piszą mistrzowie od jedynki

> i przede wszystkim od Company of Heroes – która do dzisiejszego dnia jest
testerem
> dla komputerów w DX10, więc nie sądzę aby tutaj nie dało się zajeździć co lepszych
maszyn
> :]
>
> Pozdrawiam
> Alek
>


"mistrzowie" od jedynki robili patcha do SS przez niemal rok, a i tak mimo wielu testów
okazał się zabugowany, już nie wspomnę że mistrzowie nie potrafili zbalansować ani DC
ani SS, pewnie skupili się na CoHu który po za ładną grafiką i kilkoma nowymi średnio
trafionymi rozwiązaniami okazuje się zwykłym RTSem z słabą sceną (jedna liga, tylko jeden
polski klan, marzenia o WCG i czymkolwiek poważniejszym)

niech "mistrzowie" zajmą się nowym Homeworld a nie robią kolejne "błyszczące" gierki
których żywotność kończy się na kampanii (muszę wspominać kampanie w DC i SS??)



SS nie robilo Relic. A dla mnie DoW2 to nie bedzie to, ograniczenie budowy bazy, mniejsza skala potyczek, no i ten cover system wpychany juz nawet do strategii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, na razie moim zdaniem nie ma się z czego cieszyć. Fakt wszystko tutaj wygląda ładnie, pięknie, ale czy przypadkiem skądś już tego nie znamy? Wystarczy sobie przypomnieć co było jak podano zalecane wymagania do GTA IV (dla przypomnienia - procesor Pentium D lub lepszy i karta z 512Mb pamięci), co się okazało po premierze gry już nie będę nawet pisał, bo to już wszyscy doskonale wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować