Zaloguj się, aby obserwować  
crash807

Tom Clancy''s H.A.W.X.

122 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2009 o 12:53, igor8472 napisał:

Na razie nie ma i kiedy będzie nie wiadomo, ciągle są jaja w z polskim wydawcą.

Dzięki za odpowiedź.
Jesli ktoś zagra proszę o wrażenia z pełnej polskiej wersji językowej, bo tego sie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 13:03, NecroVisioneR napisał:

Witam,wg. gol''a Ha.w.x premierę w Polsce miał wczoraj,ale w sklepie gram.pl pisze 30.IV
więc mam pam pytanie kiedy w końcu jest ta premiera??


Teoretycznie dzisiaj, aczkolwiek gra w sklepie nadal istnieje jako pre order, a moje zamówienie nadal ma status oczekiwania na dostępność produktu.

Echh, a myślałem że się pobawię w długi weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są niby cechy wspólne dla EndWar i Hawx? Słyszałem że Ubi chce (bądź już to zrobiła - nie wiem) połączyć swe gry. Może mi ktoś powiedzieć na czym to niby miało by polegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 13:39, Szturman napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są niby cechy wspólne dla EndWar i Hawx? Słyszałem
że Ubi chce (bądź już to zrobiła - nie wiem) połączyć swe gry. Może mi ktoś powiedzieć
na czym to niby miało by polegać?


W HAWX chyba też można wydawać komendy głosowe, tym 2 myśliwcom, które są z tobą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie możecie powiedzieć kiedy będzie ta premiera H.a.w.x''a???!?!?! Bo co jest grane,premiera niby już byłą ale chyba nie na gram.pl-bo tu dalej pre-order...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 14:53, NecroVisioneR napisał:

Ej ludzie możecie powiedzieć kiedy będzie ta premiera H.a.w.x''a???!?!?! Bo co jest grane,premiera
niby już byłą ale chyba nie na gram.pl-bo tu dalej pre-order...?


Echh, znowu przesunęli. Tym razem na 8 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 16:05, drSlaanesh napisał:

> Ej ludzie możecie powiedzieć kiedy będzie ta premiera H.a.w.x''a???!?!?! Bo co jest
grane,premiera
> niby już byłą ale chyba nie na gram.pl-bo tu dalej pre-order...?

Echh, znowu przesunęli. Tym razem na 8 maja.


A dzięki chociaż jedna osoba wie kiedy jest premiera H.a.w.x,ale to już musi być ostateczny termin jeśli jeszcze raz przesunął nie kupie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 18:31, NecroVisioneR napisał:

> > Ej ludzie możecie powiedzieć kiedy będzie ta premiera H.a.w.x''a???!?!?! Bo
co jest
> grane,premiera
> > niby już byłą ale chyba nie na gram.pl-bo tu dalej pre-order...?
>
> Echh, znowu przesunęli. Tym razem na 8 maja.

A dzięki chociaż jedna osoba wie kiedy jest premiera H.a.w.x,ale to już musi być ostateczny
termin jeśli jeszcze raz przesunął nie kupie gry...


Problem w tym, że wcale nie wiem. To już trzecie przesunięcie terminu i też mam nadzieję że ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 14:03, drSlaanesh napisał:

E, nie siejcie defetyzmu. Nie przesunęli tym razem - paczka już do mnie jedzie.

To dokładnie kiedy ma wyjść polska wersja? Mogę liczyć że w następnym tygodniu już będzie normalnie w tych większych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 20:06, Los_Emilos napisał:

> E, nie siejcie defetyzmu. Nie przesunęli tym razem - paczka już do mnie jedzie.

To dokładnie kiedy ma wyjść polska wersja? Mogę liczyć że w następnym tygodniu już będzie
normalnie w tych większych sklepach?


Przecież już jest, dziś w Empiku kupiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy w Bydgoszczy kupie w empiku Hawxa?. Pisałem maila do empiku, ale zanim oni odpowiedzą to troche czasu minie.

Pozdrawiam,
Marvious.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że double post ale mam nadzieje, że wybaczycie.

Tak więc kupiłem sobie, grałem i chciałem zobaczyc ile osób gra w multiplayera. Po niesamowitym odkryciu, że wyszedł patch od razu pborałem (1.02). Potem wielki zaskoczenie! "Wow! Zadziałało" Zero osób dobra. Pomyślałem, że pogram sobie dalej w kampanie. Włączam misje i tu ... Łał! Rozje*ało mi dźwięk! (wam też?).
Co chwile wyskakuje błąd o karcie graficznej (nie wiem dokładnie o co chodzi). Rozwaliło mi także komendy głosowe ... Czekam na patcha 1.03 który to wszystko naprawi.

U was też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 18:50, Marvious napisał:

Sorki, że double post ale mam nadzieje, że wybaczycie.

Tak więc kupiłem sobie, grałem i chciałem zobaczyc ile osób gra w multiplayera. Po niesamowitym
odkryciu, że wyszedł patch od razu pborałem (1.02). Potem wielki zaskoczenie! "Wow! Zadziałało"
Zero osób dobra. Pomyślałem, że pogram sobie dalej w kampanie. Włączam misje i tu ...
Łał! Rozje*ało mi dźwięk! (wam też?).
Co chwile wyskakuje błąd o karcie graficznej (nie wiem dokładnie o co chodzi). Rozwaliło
mi także komendy głosowe ... Czekam na patcha 1.03 który to wszystko naprawi.

U was też tak jest?


Patch 1.02 nie jest na razie do polskiej wersji przypasowany, trza grać na 1.01...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 misji, i nie moge wyłączyć asysty? Czy czegoś nie zrobiłem, czy taka możliwość odblokowuje sie dopiero pózniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To misja treningowa więc musisz/możesz robić tylko to co Ci każą a misja ta jest właśnie do nauki latania z Assistance OFF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować