Zaloguj się, aby obserwować  
Mr-Awesome

Colin McRae DiRT 2 - temat ogólny

371 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2009 o 21:06, Citkowsky napisał:

Jedynka pieknie wygladała, grid to już mistrzostwo także dirt2 także będzie napewno super
wyglądał, może nie tak jak na tych obrazkach ale i napewno lepiej niż grid:) NFS się
może schować ze swoim SZitem znaczy się shiftem;)


Dokładnie, od czasów Carbona skreśliłem EA jako firma od której mogę zagrać w dobrą samochodówkę. Liczy się tylko Codemasters, no i może Atari, ale to nie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że dawno nikt tu się nie wypowiadał a przecież DIRT 2 nadchodzi i jest już blisko bo we wrześniu będzie można ją prawdopodobnie kupić.
Nie moge się już doczekać bo kierka wygląda i zapewne jest naprawde super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tu, nie ma fanów porzadnych wyścigówek? Po zapowiedzi w CDA tylko utwierdzilem sie w przekonaniu, ze bedzie to napewno wielki hit. trzeba kaske odlozyć i czekać do wrzesnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DIRT GRID FUEL DIRT2. Jeśli popatrzeć na gry wydawane przez Codemastersów to można odnieść wrażenie, że odcinają kupony od swoich serii. Jeśli jednak grało się w każdą część, to zauważyć można, że każda kolejna jest rewolucją względem poprzedniej części. Za to właśnie najbardziej lubię tego developera.

W nowym Dircie podoba mi się efekt rozpływającej się wody na szybie - bosko to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WG Play.com DiRT 2 ujrzy światło dzienne 25 września 2009 i będzie kosztować 39.99 funtów brytyjskich na xbox 360 i play station 3, 29.99 na Wii, 24.99 na PC, DS i PSP. Można już zamówić pre - order.


http://www.play.com/Search.aspx?searchtype=allproducts&searchstring=Colin%20McRae:%20DIRT%202&page=search&pa=search&go.x=0&go.y=0&P36=E7CU6E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whoa, świetne.
Szkoda, że nie pokazano widoku z kabiny. Przeszedłem tak całą pierwszą część na X360 na najwyższym poziomie trudności, zabawa przednia! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest, nikt na to cudo nie czeka z wywieszonym jęzorem? Powinna tu wrzeć dyskucja od świtu do nocy.

Na amazonie wyczaiłem okładkę do Dirta. Ciekawe czy taka będzie naprawdę. Ale co tam. Zobaczcie jak wygląda.

Tylko tak w UK to w ogóle inne te okładki gier mają więc u nas i tak pewnie będzie inna;)

20090620155619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 15:56, Citkowsky napisał:

Co jest, nikt na to cudo nie czeka z wywieszonym jęzorem? Powinna tu wrzeć dyskucja
od świtu do nocy.

Na amazonie wyczaiłem okładkę do Dirta. Ciekawe czy taka będzie naprawdę. Ale co tam.
Zobaczcie jak wygląda.

Tylko tak w UK to w ogóle inne te okładki gier mają więc u nas i tak pewnie będzie inna;)


Bardziej by było interesujące demo czy cuś.. okładka jest nieistotna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 22:41, Citkowsky napisał:

LOL> Data premiery została przesunięta na grudzień tego roku. LOL.


Tak, bo będzie wykorzystywać dx 11. Są już na to karty w ogóle ? Zresztą po co im to ? Nie ma nawet gry, w której dx 10 by choć wprowadzał jakieś kolosalne zmiany, a co dopiero dx 11... Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 09:37, Kapas napisał:

> LOL> Data premiery została przesunięta na grudzień tego roku. LOL.

Tak, bo będzie wykorzystywać dx 11. Są już na to karty w ogóle ? Zresztą po co im to
? Nie ma nawet gry, w której dx 10 by choć wprowadzał jakieś kolosalne zmiany, a co dopiero
dx 11... Żenada.



Moja karta obsługuje dx 10.1 ale o dx 11 to ja nie słyszałem;) zeby tylko nie skaszanili tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2009 o 10:29, Citkowsky napisał:

Moja karta obsługuje dx 10.1 ale o dx 11 to ja nie słyszałem;) zeby tylko nie skaszanili
tej produkcji.


Asobo jej nie robi, ale jeśli znowu będzie w niej GFWL to po prostu świetnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 10:36, Kapas napisał:


> Moja karta obsługuje dx 10.1 ale o dx 11 to ja nie słyszałem;) zeby tylko nie skaszanili

> tej produkcji.

Asobo jej nie robi, ale jeśli znowu będzie w niej GFWL to po prostu świetnie XD


Hmm, jak nie multi w Dircie 2 to multi w Shifcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2009 o 10:39, Citkowsky napisał:

Hmm, jak nie multi w Dircie 2 to multi w Shifcie;)


Shift ujdzie.. jeśli będzie tak dobry jak pros street albo choć połowę tak dobry jakj Grid to będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna dopiero gram w DiRT''a, i chętnie zagram też w drugą część. Fajnie jest się czasem oderwać od tras (ulic) z GRID''a, przechodząc na np. piaszczyste tereny :) Co do premiery gry w grudniu to mi raczej obojętne, i tak na ostatni kwartał roku zapowiedziane jest mnóstwo świetnych gier, nudy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować