Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce`y GTX 285 i GTX 295 w ofercie MSI, EVGA i Zotaca

10 postów w tym temacie

Co do crysisa i tej karty:]] hmmm drastycznej roznicy niebedziesz miał. W stosunklu do gtx 280, wiadomo odpalisz wszelkie poprawiacze obrazu ale fps-y ci nie wzrosna mocno. Wbrew przekonaniu crysis wymaga ogromnej wydajnosci proca tez, chyba że masz icore 7:] to po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EVGA GeForce GTX 295:

1. 1792MB pamięci DDR3;

?? coś jakoś niewymiarowo tej pamięci wsadzili ?! Wiaderko z ramem i tylko tyle weszło ? :P

PS obsługa technologii nVidia PhysX i CUDA;

obsługuje cuda. -> super :D kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wam po specyfikacji, jak połowa i większość nie ma zielonego pojęcia jakie elementy karty stanowią o jej wydajności… po za tym test GTX 295 na PClab jest już od tygodnia, a on bardzo konkretnie określa możliwości tej karty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam GF EVGA 280 648Mhz i powiem ze ten Gf 295 na nic mi nie jest narazie potrzebny mocy nie wiele wiecej ma niz 280 jesli ktos ze slabej karty chce przejsc na mocaza to 295 mu propnuje ja tam czekam na GF 350 gtx pod koniec roku w ta karte napewno zainwestuje a jak na 280 wszystko smiga na Full detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 11:57, kurpiewskiwb napisał:

Co Wam po specyfikacji, jak połowa i większość nie ma zielonego pojęcia jakie elementy
karty stanowią o jej wydajności…


No to w końcu połowa nie wie czy większość nie wie? Bo większość to zdecydowanie więcej niż połowa.

Dnia 12.01.2009 o 11:57, kurpiewskiwb napisał:

po za tym test GTX 295 na PClab jest już od tygodnia,
a on bardzo konkretnie określa możliwości tej karty !


A karta jest rzeczywiście bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować