Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows 7 Beta usuwa fragmenty plików MP3

39 postów w tym temacie

Kochani, wystarczy wrzucić łateczkę i można korzystać z Windowsik Media Playerka... Zainstalujcie sobie moi mili Windowsika 7 i sprawdźcie... :) A tak na poważnie - praktycznie przesiadłem się na razie na Betę Windows 7 i jestem za-chwy-co-ny! Zamknął mi się wczoraj w ok. 10 sekund... Systemik wygląda pięknie, a Windows Media Center i wsparcie DX10 i DX11 to po prostu nieocenione dla kogoś, kto nie miał nigdy Visty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 17:45, filas312 napisał:

Kochani, wystarczy wrzucić łateczkę i można korzystać z Windowsik Media Playerka... Zainstalujcie
sobie moi mili Windowsika 7 i sprawdźcie... :) A tak na poważnie - praktycznie przesiadłem
się na razie na Betę Windows 7 i jestem za-chwy-co-ny! Zamknął mi się wczoraj w ok. 10
sekund... Systemik wygląda pięknie, a Windows Media Center i wsparcie DX10 i DX11 to
po prostu nieocenione dla kogoś, kto nie miał nigdy Visty...

Czekaj, czekaj... system zamykajacy sie w 10 sekund to powodow do zachwytow? Dobrze, ze nie przesiadlem sie z XPka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiecie w ogole ze w7 to taka polatana vista ? :] z dodatkowymi funkcjami z xp ? (np. polecenie Uruchomi szereg komend z xp ...) ja odpuszcze sobie viste i przejde chyba na siodemke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle grzebią w pliku mp3? Wydawało mi się, że taki plik wystarczy tylko odtworzyć a nie bawić się jego bebechami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, zagorzałych antyfanów Visty to tylko nasyci i sprawi, że będą mieli czym "machać" w razie dyskusji: "7 dobry system czy porażka" i tymm podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 18:15, Pan Prezes napisał:

> Kochani, wystarczy wrzucić łateczkę i można korzystać z Windowsik Media Playerka...
Zainstalujcie
> sobie moi mili Windowsika 7 i sprawdźcie... :) A tak na poważnie - praktycznie przesiadłem

> się na razie na Betę Windows 7 i jestem za-chwy-co-ny! Zamknął mi się wczoraj w
ok. 10
> sekund... Systemik wygląda pięknie, a Windows Media Center i wsparcie DX10 i DX11
to
> po prostu nieocenione dla kogoś, kto nie miał nigdy Visty...
Czekaj, czekaj... system zamykajacy sie w 10 sekund to powodow do zachwytow? Dobrze,
ze nie przesiadlem sie z XPka...


No panowie nie bądźcie śmieszni... nie przywiązujcie wagi do prędkości wyłączania pc... ja po prostu zamykam i idę, nara tylko patrze czy pulpit mi znika (1sec) i idę i się zawsze wyłącza... przy włączaniu podobnie włącza się i idę gdzieś czy coś składam i akurat się załaduje ^^ Ważne żeby się nie wieszał i sys był sprawny reszta to szczegół... Z tego co na wp znalazłem to jest już łatka na te kasowanie mp3 podana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prędkość właczania i wyłączania nie jest taka ważna, a sama beta jest dopracowana.
Pozostaje miec nadzieję że po takich niewsach nie zrodzą sie uprzedzenia do nowego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żal skoro mam aż taki błąd to po diabła go wrzucili do internetu to potrafi tylko Microsoft
a 2 sprawa to WMP to syf polecam już winampa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 17:45, filas312 napisał:

Kochani, wystarczy wrzucić łateczkę i można korzystać z Windowsik Media Playerka... Zainstalujcie
sobie moi mili Windowsika 7 i sprawdźcie... :)

WMP11 albo nawet i 10 mieszał już w ID3 i od tamtego momentu podziękowałem temu badziewiu, a co dopiero jak miałby coś usuwać. Coś mi się też wydaje, że ten news jakiś taki nie do końca prawdziwy. To chyba wina WMP, a nie Windowsa, że tak się dzieje, a nie inaczej. Tu zawsze byłem po stronie Winampa, bardziej odpowiada mi jego funkcjonalność i kto z explorera IDTagi poprawia??!!

Dnia 14.01.2009 o 17:45, filas312 napisał:

A tak na poważnie - praktycznie przesiadłem się na razie na Betę Windows 7 i jestem za-chwy-co-ny! Zamknął mi się wczoraj w ok. 10
sekund... Systemik wygląda pięknie, a Windows Media Center i wsparcie DX10 i DX11 to po prostu nieocenione dla kogoś, kto nie miał nigdy Visty...

Nie śpieszno mi do tych wszystkich nowinek technicznych i jakoś nie byłem podjarany jak wyszedł Vista. Jeśli najlepszym bajerem jest to, że system zamyka się po 10sek, to pogratulować stopera chyba tylko mogę... Dodam jeszcze, że w miarę jedzenia apetyt rośnie, więc im więcej syfu na komputerze, to już tak szybko się zamykać system nie będzie hehe... Vistę sprawiłem sobie z nowym laptopem (albo raczej na odwrót) i nic się nie żalę, nie skarżę, chodzi jak ta lala i prawda jest taka, że zwykły użytkownik potrzebuje interfejsu i nie wykorzysta w pełni wszystkich funkcji jakie ma każdy system. Wystarczają takiemu: Word, Media Player i internet albo po to, żeby jeszcze jakąś gierkę odpalić. Ja nie mam żadnych problemów z Vistą, a reszta ludzi lubi sobie ponarzekać, dołączmy do tego jeszcze tych, którzy systemu nie mieli i idą za tymi co mówią, że Vista to shit. Nie jestem żadnym fanboyem ale pierdoły niektórzy gadają, a posługiwać się nie umieją nawet myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 22:19, fuull napisał:

żal skoro mam aż taki błąd to po diabła go wrzucili do internetu to potrafi tylko Microsoft
a 2 sprawa to WMP to syf polecam już winampa


Jak napisał kolega pod tym postem. To jest BETA, a to oznacza, że takie rzeczy mogą się zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to pewnie jeden z wielu mankamentów wersji beta Windowsa 7, ale właśnie po to jest to wersja testowa, żeby te wszystkie bugi wyłapać. Oby tylko Microsoft do premiery pełnej wersji Windows 7, zdołał poprawić ten i inne niedopracowania tego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że się przyznaje do swoich błędów. Z vistą tak nie było. Przynajmniej nie widziałem takich przypadków. Ale co to za problem odtwarzać muzykę w itunes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..]

Dnia 14.01.2009 o 20:27, Sebolihno napisał:

No panowie nie bąd1cie śmieszni... nie przywiązujcie wagi do predkości wy3ączania pc...
ja po prostu zamykam i ide, nara tylko patrze czy pulpit mi znika (1sec) i ide i sie
zawsze wy3ącza... przy w3ączaniu podobnie w3ącza sie i ide gdzieś czy coś sk3adam i akurat
sie za3aduje ^^ Wa?ne ?eby sie nie wiesza3 i sys by3 sprawny reszta to szczegó3... Z
tego co na wp znalaz3em to jest ju? 3atka na te kasowanie mp3 podana

Zmobilizowalem sie i zainstalowalem na Microsoft Virtual PC 2k7 (pod XP, na profilu dla Visty, z 1 giga przydzielonego ramu).

Odbior byl pozytywny do momentu, kiedy odpalilem sapera. Okienko ktore sie pokazalo na zalaczonym ssie. Co najgorsze rzeczywiscie mulil...

20090116192638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować