Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna japońska edycja limitowana PS3 - FFVII

12 postów w tym temacie

Ta wersja nei wygląda fajnie. Wygląda bidnie. Atutem tego zestawu raczje jest film i demo. Taki znaczek to wolałbym sobie wydrukować i nakleić iż specjalnie dla niego kupować konsole. Co inego ta z Yakuzy.
Ten znaczek tutaj wygląda jak wyjęty z chipsów czy gumy tatuaż :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja z Yakuzy wygląda lepiej, ale i ta dobrze się prezentuje. Cena niestety dalej rozwala, jakby tak była o 25-33% tańsza to długo nie zastanawiałbym się i z chęcią kupiłbym ten komplecik :)

Chociaż bardziej czekam na wersje slim niż taki komplet, jestem ciekaw czy w ogóle taka wersja wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja z Yakuzy była na prawdę warta swojej ceny, ta czarnulka jest zbyt "klasyczna" jak na mój gust.

Może Sony pokusi się o wydanie edycji kolekcjonerskiej z wielkim zielonym X na środku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepiej prezentuje się theme z Yakuzą, bo biała PS3 w połączeniu z fajnym, czarnym artem bardziej trafia w moje gusta ;)

Mimo wszystko i ta nie jest zła, ale jest biedna. Tylko mały art i nic więcej - trochę to mało, chciałoby się zdecydowanie więcej. Ja w okolicach premiery tego zestawu zamierzam polować na Ebayu na demo Final Fantasy XIII - jeśli cena będzie w miarę akceptowalna (50 zł razem z przesyłką), to poważnie zastanowię się nad zakupem. Pora czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować