Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2007 o 19:31, Cmq napisał:

OMG, to ma być boski? EMO i Hip-Hop? a jest coś ciężkiego, ew. Red Hotsi albo Rage against
the Machines?


A mi akurat ciężkie do Toney''ego Hawk''a nie pasują. W końcu to jest skateing czyli część kultury hip-hopowej ... Więc powinien być sam hip-hop ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, chyba nie kojarzysz - FOB i MCR to nie EMO! Jest też coś ciężkiego, dla każdego coś dobrego - soundtrack jest naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:55, Adamzzz napisał:

Ech, chyba nie kojarzysz - FOB i MCR to nie EMO! Jest też coś ciężkiego, dla każdego coś dobrego
- soundtrack jest naprawdę świetny.

http://en.wikipedia.org/wiki/Emo_%28music%29. Możliwe, że sam nie znajdziesz, więc zacytuję - "Correctly or not, emo has often been used to describe such bands as (...) Fall Out Boy, (...) My Chemical Romance". I IMHO racja, że są często zaliczane.

kolektor: Typowo polskie. Szczegół, że bardzo wiele prawdziwych jeżdżących za granicą słucha właśnie rocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:36, kolektor napisał:

> OMG, to ma być boski? EMO i Hip-Hop? a jest coś ciężkiego, ew. Red Hotsi albo Rage against

> the Machines?

A mi akurat ciężkie do Toney''ego Hawk''a nie pasują. W końcu to jest skateing czyli część
kultury hip-hopowej ... Więc powinien być sam hip-hop ...

Skateboarding to wcale nie część kultury hip-hopowej!!!! mylisz się!! Skaterzy czują Rock Punk itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w Polsce nie wiedzieć czemu hip-hop jest kojarzony ze skateboardingiem, dlatego często się słyszy takie opinie. A jak jest w innych w takim USA to wystarczy zobaczyć soundtrack THPS i zobaczyć jaka muza tam przeważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Polska to tani substytut ideowy USA ;) jak się od niedawna okazuje także polityczny ;)

Soundtrack ja bym ocenił na 3/5 jest kilka fajnych kawałków a reszta to takie właśnie popowo-punkowe granie.
Sam słucham punka i jakoś mnie ta muzyka nie przyciągnęła znacznie lepszy soundtrack był IMHO w 3 części, a najlepszy już w 1 - ale to dla obeznanych z tematem.

Ogólnie nie jest źle, dobrze że dodali tryb klasyczny no i same zadania dają rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kulturze skateboardingu słucha się punku, rocka i hip-hopu. Soundtrack został świetnie dobrany, znajdują się w nim wszystkie typy muzyki, które wymieniłem. W końcu mamy tam nawet taki hit jak "California Uber Alles" Dead Kennedys''ów - klasyka punk rocka! Już dla samej ścieżki dźwiękowej warto wydać te 20 złotych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile tryb klasyczny dopracowany (czym się nie dziwie - vide doświadczenie) to kariera zaboblowana jak cholera.
Wszystko sie rozchodzi o wallplanta od ściany na klawiaturze. Zrobił ktoś ? Jak tak to będzie sławny, bo podobno trick wchodzi only na padzie. A jak wiadomo nie robiąc tego zadania nie popychamy fabuły do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 16:53, Morte87 napisał:

O ile tryb klasyczny dopracowany (czym się nie dziwie - vide doświadczenie) to kariera zaboblowana
jak cholera.
Wszystko sie rozchodzi o wallplanta od ściany na klawiaturze. Zrobił ktoś ? Jak tak to będzie
sławny, bo podobno trick wchodzi only na padzie. A jak wiadomo nie robiąc tego zadania nie
popychamy fabuły do przodu...

Ja zrobiłem :D ja przeszłem już całą gre :( krutka dośc , jak ktoś chce pomocy to pisać na tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o wallplanta tylko dokładniej o ollie do tyłu na ścianie. Quest bodajże z Francuzem w Hollywood.
Trzeba wbiec na ścianę i zrobić obrót ale podobno na klawiaturze nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 21:00, Morte87 napisał:

Nie chodziło mi o wallplanta tylko dokładniej o ollie do tyłu na ścianie. Quest bodajże z Francuzem
w Hollywood.
Trzeba wbiec na ścianę i zrobić obrót ale podobno na klawiaturze nie idzie.

ja to wykonałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 21:00, Morte87 napisał:

Nie chodziło mi o wallplanta tylko dokładniej o ollie do tyłu na ścianie. Quest bodajże z Francuzem
w Hollywood.
Trzeba wbiec na ścianę i zrobić obrót ale podobno na klawiaturze nie idzie.

troche się męczyłem :( chyba z 30 minut ale wykonałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh,czy może mi ktoś powiedzieć jak się robi reventa? Teoretyczne w instrukcji jest napisane,ale mnie nic nie wychodzi:/...i na klawie i na padzie...strasznie pogmatwane to sterowanie.W innych częściach było lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecacie konfiguracje dzięki której będzie grało się najwygodniej? Do pada od Playstation,bo ta domyślna jest do du..szy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 18:33, Adamoo007 napisał:

Jaką polecacie konfiguracje dzięki której będzie grało się najwygodniej? Do pada od Playstation,bo
ta domyślna jest do du..szy.


No ja gram na klawiaturze jest wygodniej według mnie :)


Oto sterowanie
...............................................................................................
miałem na myśli że ktoś ci odpisze w 2 minuty i tak się stało :P

20070530183917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie ułożone klawisze, z tym, że zamiast x,c,v mam c,v,b. Wydaję mi się, ze tak jest wygodniej, bo kciuk mam idealnie na środku spacji,a tak musiałbym troche wygiąć dłoń. Chociaż to też kwestia przywyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie natury technicznej. Czy poleci i ,jeżeli tak to mniej wiecej ile fpsów, THAW?
Mój sprzęt : Celeron 2,6 Ghz, GF 4 MX 440, 512 ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 18:54, Rafcio Master napisał:

Ja mam podobnie ułożone klawisze, z tym, że zamiast x,c,v mam c,v,b. Wydaję mi się, ze tak
jest wygodniej, bo kciuk mam idealnie na środku spacji,a tak musiałbym troche wygiąć dłoń.
Chociaż to też kwestia przywyczajenia.

Prawda :) , wydaje mi się że nawet przypomina sterowanie z THPS 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować