Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

Cześć!Nie jestem zbyt dobry w tej gierce i nie mogę zrobić pierwszej misji z deską (u tego zioma z irokezem) zrobiłem to włażenie na deche i grind, ale nie wiem co robić z tym połączeniem obu trików, robię to a ziomek nic. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:15, grzesiu0102 napisał:

trzeba zrobic skok kolo grinda ( na nogach) i wcisnac klawisz do grindu


Dziękuję za pomoc, na pewno spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem. Gra często się przycina, mimo że spełniam (z nadwyżką) minimalne wymagania gry. Nie wiem o co chodzi. Wysyłałem meila do pomocy technicznej i polecili mi nowe sterowniki do karty graficznej. I to takie polecili, że po ich instalacji pał mi system i musiałem formata robić. Nie wiem o co chodzi.

Mój komp to:
AMD Sempron 2800+ z 2,4 GHz
512 MB Ram
ATI Radeon 9550 256 MB/128 bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema
mam problem z jedna misją, jestem juz daleko, odkrylem santa monica juz i jestem przy mijsji z grafficiarzami normalnie w kazdym miescie po 3 razy tagowalem z nimi jak zazal koles w DOWNTOWN no i potem gadam z nim i kaze mi cos zrobic tylko niewiem co, moze ktos wie o co chodzi
z gory dzieki
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Czy Tony AW pójdzie na moim gracie (chociaż na najniższych) - Duron 800, 384 Ram, Radeon 9200 256mb ??? Wymagań nie spełnia tylko procek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak przejść misje u Learn caveman.
Przechodze 1faze i 2 grinda. Co zrobić potem mam 2:00minuty i niewiem co zrobić w poradniku tego niema :(.

Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ostatnio gra wyszła w XKN, więc podzielę się swoją jedną, "małą" opinią. CDP totalnie skaszaniło sprawę tłumacząc nazwy luk (gaps) na język polski. Przez to tłumaczenie, gra nie liczy mi ich odnalezienia . Na liście gapów widnieje napis "Yellow" (nazwa jednej z tych luk) podczas gdy w grze zaliczymy ten gap pojawia się napis "Żółty" i gap nie zostaje zaliczony. Proszę o szybkie naprawienie tego błędu, ponieważ przez niego nie da się przejść gry w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 17:02, Adamzzz napisał:

Hmm.. ostatnio gra wyszła w XKN, więc podzielę się swoją jedną, "małą" opinią. CDP totalnie
skaszaniło sprawę tłumacząc nazwy luk (gaps) na język polski. Przez to tłumaczenie, gra nie
liczy mi ich odnalezienia . Na liście gapów widnieje napis "Yellow" (nazwa jednej z tych luk)
podczas gdy w grze zaliczymy ten gap pojawia się napis "Żółty" i gap nie zostaje zaliczony.
Proszę o szybkie naprawienie tego błędu, ponieważ przez niego nie da się przejść gry w 100%.

Zgłoś sprawę do obsługi technicznej ... Mam zamiar kupić Tony''ego Hawk''a American Westeland i mam nadzieję że błąd zostanie naprawiony ... Co ja mówię ... Muszą go naprawić ! Najlepiej niech zapodadzą jakiś patch ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:25, krzykos napisał:

jeszcze jedna prośba co mam zrobić . jak podnoszę rower jest misja co mam zrobić na rowerze

Trzeba wykonać odpowiedni trick. tail whlip czy jakoś tak robi się na 4 lub tam gdzie się robi obrót kamery w lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra chodzi płynnie (w dzień) i lekko zarywa w nocy na 1024 x 768 na średnich detalach, bez antyaliasingu itd. A kompa z NASA raczej nie mam : Celeron 1,7 GhZ 512 Mb DDR-300 GF Ti4200 bez overclockingu.

@Adamzzz - tłumaczenie fakt do najlepszych nie należy, ale i tak ciesz się, że soundtrack nie został "wzbogacony" o
rodzimych białasów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 18:48, Morte87 napisał:

@Adamzzz - tłumaczenie fakt do najlepszych nie należy, ale i tak ciesz się, że soundtrack nie
został "wzbogacony" o
rodzimych białasów :P

A ja bym się cieszył. Ale żeby był w takiej wersji jak w THPS 4 - osobna instalka - kto nie chce nie musi mieć :P DonGuralesko by pasował. Ona ma taki trochę niggaski styl rapu ... A jaki jest w ogóle soundtrack ? Nawija ktoś znany ? A spolszczenie nie tyle że "do najlepszych nie należy''. Gdyby było przetłumaczone ale wszystko by działało to ''pal sześć'' ale tu przez to że nie jest przetłumaczone to się gry na 100% nie da zaliczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 18:57, kolektor napisał:

Łatka jest na gram.pl !!! http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1351 --> masz adamzz


Buhaha, ten patch jest już zaaplikowany w grę (XKN). A co do soundtracku - jest B O S K I! Same moje ukochane gwiazdy (Fall Out Boy, Scissor Sisters, My Chemical Romance), a i inne zespoły trzymają gigantyczną klasę. A rap też tam jest i bardzo się cieszę, że nie ma rodzimych gwiazd.

PS: Mój nick pisze się nieco inaczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:15, Adamzzz napisał:

Buhaha, ten patch jest już zaaplikowany w grę (XKN). A co do soundtracku - jest B O S K I!
Same moje ukochane gwiazdy (Fall Out Boy, Scissor Sisters, My Chemical Romance), a i inne zespoły
trzymają gigantyczną klasę. A rap też tam jest i bardzo się cieszę, że nie ma rodzimych gwiazd.


Czyli nawet z tą łatą nie zalicza ???

Dnia 26.05.2007 o 19:15, Adamzzz napisał:

PS: Mój nick pisze się nieco inaczej :/

Sorky, Adamzzz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:17, kolektor napisał:

Czyli nawet z tą łatą nie zalicza ???


Tzn. zalicza, ale nie wszystkie.

Dnia 26.05.2007 o 19:17, kolektor napisał:

> PS: Mój nick pisze się nieco inaczej :/
Sorky, Adamzzz ;D


A nie ma sprawy, wiele osób się myli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:15, Adamzzz napisał:

Buhaha, ten patch jest już zaaplikowany w grę (XKN). A co do soundtracku - jest B O S K I!
Same moje ukochane gwiazdy (Fall Out Boy, Scissor Sisters, My Chemical Romance), a i inne zespoły
trzymają gigantyczną klasę. A rap też tam jest i bardzo się cieszę, że nie ma rodzimych gwiazd.

OMG, to ma być boski? EMO i Hip-Hop? a jest coś ciężkiego, ew. Red Hotsi albo Rage against the Machines?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować