Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2008 o 14:03, Maq2 napisał:

Jak się robi skupienie (focus)? Pisze jakieś F otoczone kółkiem, jaki to klawisz?(misja
u mistrza Zen)


Naciskasz Enter na klawiaturze numerycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie mogę zwalić rusztowania hotelu, żeby usunąć w Beverly radiowozy z parkingu podziemnego. Nie mogę zrobić stalla na tym drugim poziomie. Wszystkie staty mam na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 19:13, Tomicha napisał:

Mam problem. Nie mogę zwalić rusztowania hotelu, żeby usunąć w Beverly radiowozy z parkingu
podziemnego. Nie mogę zrobić stalla na tym drugim poziomie. Wszystkie staty mam na 10.

Wiesz nie dokładnie to opisałeś, może musisz zrobić "spine" na jakimś przedmiocie, robisz to naciskając przycisk grindu z reveltem czyli obrotem w prawo. Podaj screena jak wykonujesz misję , a bym widział napis. Jak masz encyklopedię gier to tam jest poradnik, może coś pomorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 19:13, Tomicha napisał:

Mam problem. Nie mogę zwalić rusztowania hotelu, żeby usunąć w Beverly radiowozy z parkingu
podziemnego. Nie mogę zrobić stalla na tym drugim poziomie. Wszystkie staty mam na 10.

nie trzeba tego robić ja nie robiłem i jestem w 3 planszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 19:05, stasicho napisał:

> Jak się robi skupienie (focus)? Pisze jakieś F otoczone kółkiem, jaki to klawisz?(misja

> u mistrza Zen)

Naciskasz Enter na klawiaturze numerycznej.

ja klikam enter na klawiaturze numerycznej czyli 5 i nic a może nie tak coś robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 21:54, Michał Kaletka napisał:

> > Jak się robi skupienie (focus)? Pisze jakieś F otoczone kółkiem, jaki to klawisz?(misja

>
> > u mistrza Zen)
>
> Naciskasz Enter na klawiaturze numerycznej.
ja klikam enter na klawiaturze numerycznej czyli 5 i nic a może nie tak coś robię


Ffff...Mówię ci żebyś klikną na num. ENTER a nie jakieś cho****e 5!
Sorry, poniosło mnie. Łatwo się wkurzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 22:05, stasicho napisał:

> > > Jak się robi skupienie (focus)? Pisze jakieś F otoczone kółkiem, jaki
to klawisz?(misja
>
> >
> > > u mistrza Zen)
> >
> > Naciskasz Enter na klawiaturze numerycznej.
> ja klikam enter na klawiaturze numerycznej czyli 5 i nic a może nie tak coś robię


Ffff...Mówię ci żebyś klikną na num. ENTER a nie jakieś cho****e 5!
Sorry, poniosło mnie. Łatwo się wkurzam.

u mnie enter na klawiaturze numerycznej to 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 10:23, Michał Kaletka napisał:

a i jak zrobic w 2 planszy jakiś sznur przywiązuje gostek i jest coś niebieskiego

Opisz to dokładniej. Ale chyba wiem co to za misja. Chodzi tam o to, że najpierw musisz wydobyć klucz z fontanny i otwierasz bramę. Potem (tak jak mówisz) bezużyteczny Dave (tak nazywa się ten "gościu") przywiązuję linę do rzeźby. Musisz zrobić grind na kole fontanny. robisz go 5-10 sekund, i bierzesz go do ośrodka. PROSTE.

A przy okazji, chcę się zapytać: w wyzwaniach sponsorowanych (tfu... trudne słowo) mam "wykonaj 15,000 punktów air". Robię ponad 15,000 punktów combo w powietrzu i nic! Poproszę o wytłumaczenie tego zadania sponsorowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy opłaca się zakupic tą grę, bo dużo o niej słyszę, ale nie wiem czy jest warta uwagi =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:20, PRINCE JANEK napisał:

Głupie pytanie, bo wiadomo powszechnie, że gra ta jest warta ogromnej uwagi. zwłaszcza
w grze w multi ;]


Seria tak jest popularna wiem ;P
Ale chodziło mi bardziej o tą częśc, bo grałam kiedyś w TH jakomś starszą wersję i była trochę nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:16, 332 napisał:

Mam pytanie czy opłaca się zakupic tą grę, bo dużo o niej słyszę, ale nie wiem czy jest
warta uwagi =P

Warto jest:), a dużo nie słyszysz, gdyż seria Tony Hawk''s od ok. 2 lat przeszła na konsole:) Ale wróćmy dla czego warto:) W fabule nawet niezły klimat, sama fabuła niezła, jak na te lata niezła grafika, a przede wszystkim NIESAMOWICIE grywalne multi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:27, 332 napisał:

Widzę, że bardzo chwalicie multi ;)


No bo w multi jest najlepsza zabawa. Kiedyś z forum się zebaliśmy, ale z ośmiu osób, stawiły się trzy...
Możemy kiedyś powtórzyć spotkanie.
Zresztą co Ty się zastanawiasz. Jeśli lubisz te ''skejtowskie'';] klimaty (ja lubię) to napewno nie będziesz zawiedziona. Za 20zł, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:23, 332 napisał:

> Głupie pytanie, bo wiadomo powszechnie, że gra ta jest warta ogromnej uwagi. zwłaszcza

> w grze w multi ;]

Seria tak jest popularna wiem ;P
Ale chodziło mi bardziej o tą część, bo grałam kiedyś w TH jakąś starszą wersję i była
trochę nudna.

Rozgrywka była nawet nudna, dopóki nie zmieniono formuły kariery(wcześniej było nudno i drętwo) Teraz masz całkowitą swobodę rozgrywki!:) a na dodatek wszystko w przystępnej cenie 9,90 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\.

Dnia 26.03.2008 o 19:30, W.S.A.D napisał:

Rozgrywka była nawet nudna, dopóki nie zmieniono formuły kariery(wcześniej było nudno
i drętwo) \


No proszę cię. W THPS2, i 3 mi grało się najlepiej. To był klimat, początki tej serii były jak dla mnie najbardziej udane. Najlepiej je zapamiętałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować