Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Witam. Mam pytanko odnośnie Mass Effect 2. Zależy mi na edycji kolekcjonerskiej w wersji angielskiej. Wiem że było tego sporo w empiku i może gdzieś jeszcze zalega. Jeżeli nie uda mi się tego znaleźć to pewnie mógłbym zamówić w UK. Ile coś takiego kosztuje? Czy może wiecie gdzie dostanę to w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 19:30, Pile napisał:

/ciach

W Polsce? Bardzo ciężko o tą kolekcjonerkę.
Jeśli nie kupiłeś wszystkich DLC to czekałbym na Twoim miejscu na nadchodzącą wersję GOTY ze wszystkimi dodatkami (nie zapowiedziano jeszcze, ale na bank taka się ukaże), możesz również na allegro poszperać - może będzie miał szczęście i ktoś wystawi za jakąś przystępną cenę.

---

Tak jak obiecałem wczoraj (czy dziś w nocy?).
"Kosztorys, ile to w końcu kosztuje, czyli DLC do Mass Effect 2." - zaktualizowany i gotowy, zapraszam do czytania (na gram sajcie), jest dużo cyferek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 20:11, Deturis napisał:

"Kosztorys, ile to w końcu kosztuje, czyli DLC do Mass Effect 2."

Heh, ja lepiej wolę nie liczyć, ile mnie całościowo ME2 kosztował. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 20:11, Deturis napisał:

> /ciach
W Polsce? Bardzo ciężko o tą kolekcjonerkę.
Jeśli nie kupiłeś wszystkich DLC to czekałbym na Twoim miejscu na nadchodzącą wersję
GOTY ze wszystkimi dodatkami (nie zapowiedziano jeszcze, ale na bank taka się ukaże),
możesz również na allegro poszperać - może będzie miał szczęście i ktoś wystawi za jakąś
przystępną cenę.



W Empiku były po 100zł. Mimo wszystko zamiast kombinować z kontem xbox live zarejestrowanym na UK poczekam na GOTY. Mam nadzieję że wyjdzie ale to raczej pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 20:11, Deturis napisał:

> /ciach
W Polsce? Bardzo ciężko o tą kolekcjonerkę.


W Empikach bardzo łatwo o tę edycję. Ostatnio widziałem jedną taką zaraz obok... EK Halo 3 (W Galerii Krakowskiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - żeby zdobyć karabin szturmowy gethów trzeba mieć od początku gry włączony tryb szaleniec, nie wystarczy włączyć go przed misją, na której można go zdobyć (akta:Tali)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno wystarczy zmienić poziom trudności przed misją. I nie musi to być Insanity(po polsku Szaleniec?), ale może też być Hardcore(po polsku chyba Twardziel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lfdracon ma racje mi udalo sie go zdobyć ty sposobem, otóż przestawiłem sobie na tryb twardziel po czym przeszedłem kilka misji, a potem przeszedłem te misję z Tali i zdobyłem ten karabin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczersze, że Żniwiarze wyglądają jakoś... mało. Suweren był ogromny, a tu?

A tak BTW. to dziwi mnie fakt niewspomnienia takiej Tali, Mirandy czy Grunta. Ciekawe co się z nimi stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zmiany systemu z XP na W 7 Professional 64 bity, wczytywanie wszystkiego w ME2 znacząco się wydłużyło. Też tak macie? Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielę streszczenie na kilka części, każda kolejna będzie zawierała coraz większy spoiler dotyczący fabuły tego DLC więc czytaj na własne ruzyko ;)

Spoiler

Hackett kontaktuje się z Tobą prosząc o uratowanie jego agentki która została pojmana przez Batarian pod zarzutami terroryzmu wkrótce po tym jak przesłała informacje że odkryła informacje dotyczące Żniwiarzy./


Spoiler

Po dotarciu na miejsce musisz przekraść się przez więzienie Batariańskie, odnaleźć agentkę i uwolnić ją, po czym wspólnie zbiec z planety i dotrzeć do założonej na asteroidzie bazy operacyjnej jej grupy. W czasie tej ucieczki dowiadujesz się że zarzuty Batarian były po części słuszne bo jej zamiarem było zniszczenie znajdującego się w tym systemie przekaźnika masy co najprawdopodobniej doprowadziłoby do zagłady całego systemu i śmierci 300 tysięcy żyjących w nim Batarian.


Spoiler

Na asteroidzie agentka pokazuje Ci zegar który odlicza czas który według odkryć jej zespołu pozostał do przybycia Żniwiarzy do tego systemu (co dzięki przekaźnikowi masy otworzyłoby im drogę do reszty galaktyki), zegar ten pokazuje nieco ponad dwa dni. Kiedy pytasz się jej w jaki sposób udało im się z taką dokładnością to określić odpowiada ona że dzięki artefaktowi Żniwiarzy który odkryli po czym prowadzi Cię do niego abyś sam mógł się o tym przekonać.


Spoiler

Gdy stajesz przed artefaktem i na chwilę jesteś oszołomiony pokazaną Ci przez niego wizją floty Żniwiarzy zbliżającej się do przekaźnika masy okazuje się że wszyscy znajdujący się w bazie ludzie zostali już zindoktrynowani przez artefakt podczas przygotowań do tej operacji, zostajesz zaatakowany przez całą armię przeciwników i nawet jeśli ich odeprzesz sam artefakt powali Cię swoją energią. Po odzyskaniu przytomności okazuje się że minął już niemal cały pozostały czas i masz niecałe 2 godziny na zatrzymanie (czy raczej spowolnienie) inwazji. Po tym jak udaje Ci się uciec z miejsca w którym byłeś przetrzymywany musisz wedrzeć się do głównego centrum kontrolnego asteroidy i wystartować przygotowany plan a następnie zapobiec wszystkim próbom sabotażu których chcą dokonać brainwashnięci fanatycy, jeśli Ci się to uda musisz jeszcze wezwać Normandię i uciec z systemu tuż przed tym jak przekaźnik masy i cały system zostają zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 16:18, BoloMaster napisał:

czy ktoś mógłby streścić fabułę najnowszego DLC? Na razie nie zamierzam go kupować, a
jestem strasznie ciekawy jak potoczyły się dalsze losy Shepharda:)

Karharot nie wspomniał o najważniejszym

Spoiler

po zniszczeniu przekaźnika admirał Hackett przyjmuje od nas raport, twierdząc że Przymierze najprawdopodobniej wytoczy proces Shepardowi na Ziemi za prawdopodobny konflikt z Batarianami. Ma to być uwzględnione w fabule ME3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z Arrivalem porządnie mnie wkurzyła - kiedy już pogodziłem się z brakiem DLC na polskim Xbox Live, zobaczyłem je... na polskim PlayStation Network.

Jako, że posiadam angielską wersję gry, lecę właśnie pisać maila do EA w tej sprawie. Próbować zawsze można, c''nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować