Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #37: Gdzie zazwyczaj kupujesz gry?

58 postów w tym temacie

Ja obecnie gry kupuje w Wirtusie, nie dość że tanio, to jeszcze mam ten plus, że mam ich sklep prawie pod domem i mogę sobie podjechać nie płacąc za przesyłkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tradycyjne sklepy - najczęściej Media Markt, czasem zdarza się TESCO, Real, Empik czy cuś...
2. Sklepy internetowe - gram.pl oraz sklep.cenega.pl, a niedługo chyba dołączy play.pl (!) (szukam CoD Deluxe)
3. Czasopisma - tu czołówkę stanowi CDA oraz Play, ostatnio też Click!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że zapomniałem dodać Sklepy Internetowe. Sklepem tym był empik.com dlatego zaliczyłem go do sklepów tradycyjnych ale potem uznałem, że źle zrobiłem. :P A więc.

1. Kioski [gry z czasopis] - nie zawsze kiosk ale jak jest to kupię. CD-ACTION zawsze co miesiąc kupię. Play od czasu do czasu. Click wygląda też nieźle ale jakoś mnie nie ciągnie. :/
2. Sklepy Tradycyjne - Że lubię i mam większą radochę pójścia do sklepu i kupienie gry to po prostu to robię. Wybieram coś co mnie interesuje podchodzę do lady, płacę za grę i wychodzę. Proste a ile satysfakcji mi daje. Zwykle empik bo mam blisko ale w jak się nadarzy okazja to w Saturnie kupię bo taniej. :P
3. Sklepy Internetowe - Głównie empik.com . Może kiedyś na gram.pl coś kupię, ale to pewnie w przyszłości.
4. Gdzie indziej - O ile pamiętam to kiedyś kupiłem od kumpla jak mu się grać nie chciało. A że mi się jakaś tam gra spodobała to kupiłem i tyle. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w :

1.Sklepy tradycyjne-czyli jak Auchan,Selgros moge se popatrzeć czy to czy tamto przyzwyczajenie:)
2.Kioski-mało kupuje w kioskach, ale zawsze czasami coś tam kupie jak jest jakaś fajna
3.Sklepy internetowe-w tych sklepach prawie wogule nie zamawiam zraziłem się gdy mi NFS:pro street nie poszedł,ale okazało się ze to wina karty graficznej, więc chyba znowu zaczne kupywać przez internetet, lepiej niż te bieganie po sklaepach , chociaż czasami te bieagnie lubie :)
No i to by było chyba na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że sklepy tradycyjne. Ale tylko wtedy, gdy chcę mieć tytuł od razu po premierze. Jeżeli natomiast minie rok od premiery, to oczywiście Allegro. Na przykład po roku od premiery Orange Boxa, kupiłem go za 20 zł zamiast 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ogół kupuje w media markt, np. Fallout 3 edycja kolekcjonerska stoi tam za 129 złotych, w empiku o ile się znajdzie to za 159. Tak samo Far Cry 2, w mm edycja kolekcjonerska kosztowała tyle co zwykła w empiku;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep tradycyjny bo i taniej za gry sie płaci bo jak jeszcze trza za kuriera zapłacić to człeka trafia. Ale i na aukcjach też coś można taniej znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w sklepach wyspecjalizowanych w branży czyli w MM i Empiku. Wprawdzie większość gier mam z czasopism, to jednak nie kupowałem ich (czasopism) właśnie dla nich (gier) tylko po prostu z chęci poczytania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować