Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chinatown Wars testem dla T2 i Nintendo

15 postów w tym temacie

Dla posiadacza NDS-a jakim jestem GTA: Chinatown Wars, to tytuł obowiązkowy, po screenach jakie oglądałem, gra będzie niezła, no i sterowanie jak z części 1,2 na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już odliczam dni do premiery tej gry. A aby zachęcić wszystkich graczy do NDS samo GTA i COD nie wystarczy. Nadal większość gier jest dla dzieci, albo są one pardzo łatwe. Nowe prince of peria jest dla dzieci patrząc na okładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 10:56, xD ominik napisał:

Ja już odliczam dni do premiery tej gry. A aby zachęcić wszystkich graczy do NDS samo
GTA i COD nie wystarczy. Nadal większość gier jest dla dzieci, albo są one pardzo łatwe.
Nowe prince of peria jest dla dzieci patrząc na okładkę.

Na DS jest tak ogromny wybór gier, że nie można się nudzić nawet omijając tytuły łatwe i dla dzieci, a co do PoP... nie ma to jak ocenianie gry po okladce, zapewniam cie, ze nie nie jest ani łatwa, ani dla dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mam wybierac z posrod tego typu konsol to wole psp gdyz ma lepsza grafike, ale i tak zostane przy xboxie a jak bede konsole zmienial to na ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:18, peter000 napisał:

Jeśli już mam wybierac z posrod tego typu konsol to wole psp gdyz ma lepsza grafike,
ale i tak zostane przy xboxie a jak bede konsole zmienial to na ps3


Grafika to nie wszystko. Liczy też się innowacyjność i fun:)

DS ma ciekawą bibliotekę tytułów. Tym bardziej mnie to cieszy, że się przymierzam do nabycia tego handheldzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw, co wyjdzie z tego "testu" Take-Two. Wcześniej ani na DSie, ani na Wii nie gościła żadna produkcja z serii Grand Theft Auto, tak więc zobaczymy, jak wyjdzie im debiut. Sporo osób zarzuca, że gra straciła nieco klimatu przez grafikę 3D, a nie 2D - ja sam tutaj akurat pozostaje neutralny, bo ani to minus, ani to plus ;) Po prostu trzeba teraz kierować w mainstream i casuali, a grafika 3D w dzisiejszych czasach to standard. Liczę, że Rockstar ponownie pokaże klasę i wyda na świat kolejną, rewelacyjną grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psp też ma dużo tytułów i wciaż powstaja nowe , posiadam psp i mam sporo gier ( przerobiłem psp )
Wolałem psp ponieważ jest lespsza grafika , lepiej mi się gra i dotego ma ciekawe motywy , duży i wyrazisty ekran wsam raz do filmów , a gta to super gra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:42, Mysthic napisał:

> Jeśli już mam wybierac z posrod tego typu konsol to wole psp gdyz ma lepsza grafike,

> ale i tak zostane przy xboxie a jak bede konsole zmienial to na ps3

Grafika to nie wszystko. Liczy też się innowacyjność i fun:)

DS ma ciekawą bibliotekę tytułów. Tym bardziej mnie to cieszy, że się przymierzam do
nabycia tego handheldzika.


No tak masz racje, ale na DS to grafika jest tak słabiutka że ja to akurat wole PSP (ani słowa o fanboyu! :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:47, peter000 napisał:

> > Jeśli już mam wybierac z posrod tego typu konsol to wole psp gdyz ma lepsza
grafike,
>
> > ale i tak zostane przy xboxie a jak bede konsole zmienial to na ps3
>
> Grafika to nie wszystko. Liczy też się innowacyjność i fun:)
>
> DS ma ciekawą bibliotekę tytułów. Tym bardziej mnie to cieszy, że się przymierzam
do
> nabycia tego handheldzika.

No tak masz racje, ale na DS to grafika jest tak słabiutka że ja to akurat wole PSP (ani
słowa o fanboyu! :P )


Fanboy! Grafika na DSie nie jest wcale taka zła :). Wystarczy spojrzeć na chociażby Ninja Gaiden dostępny na tej platformie ;) A na Chinatown Wars nie czekam. Jest sporo innych, lepszych, "tematów" do zgłębienia ;)

puzi94: Nieładnie jest piracić. (Wniosek wysunięty po informacji o przerobieniu konsoli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 11:34, Resetti napisał:

> Ja już odliczam dni do premiery tej gry. A aby zachęcić wszystkich graczy do NDS
samo
> GTA i COD nie wystarczy. Nadal większość gier jest dla dzieci, albo są one pardzo
łatwe.
> Nowe prince of peria jest dla dzieci patrząc na okładkę.
Na DS jest tak ogromny wybór gier, że nie można się nudzić nawet omijając tytuły łatwe
i dla dzieci, a co do PoP... nie ma to jak ocenianie gry po okladce, zapewniam cie, ze
nie nie jest ani łatwa, ani dla dzieci...

A widziałeś okładkę nowego PoPa na DSa o na PC? Na DSa postacie wyglądają jak z bajki dla 3 latków. A gry nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 15:57, xD ominik napisał:

A widziałeś okładkę nowego PoPa na DSa o na PC? Na DSa postacie wyglądają jak z bajki
dla 3 latków. A gry nie znam.

Widziałem... okładka bardzo przyjemna, zresztą postaci w grze wyglądają identycznie. Wyjątkowo fajny styl graficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby postacie w nowym Princu na DSie miały taką samą formę graficzną, jak na dużych konsolach, to główny bohater wyglądałby jak kupa z olbrzymim pikselem zmaiast twarzy ;]
Zmiana stylu graficznego na bardzo kreskówkowy nie była zamiarem rozszerzenia gruby docelowej PoPa o dzieci, a spełnionym wymogiem. A wymóg był prosty - grafika ma być ładna, przejrzysta, minimalistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:46, BootOn napisał:

Gdyby postacie w nowym Princu na DSie miały taką samą formę graficzną, jak na dużych
konsolach, to główny bohater wyglądałby jak kupa z olbrzymim pikselem zmaiast twarzy
;]
Zmiana stylu graficznego na bardzo kreskówkowy nie była zamiarem rozszerzenia gruby docelowej
PoPa o dzieci, a spełnionym wymogiem. A wymóg był prosty - grafika ma być ładna, przejrzysta,
minimalistyczna.

A wymóg jest taki aby zachęcić 7 letnie dzieci do kupienia gry, poziom trudności też jest pewnie dla takich dzieci przystosowany. Wszystkie PoPy mają pegi+12 a na DSa +7. To mnie denerwuje że wiele gier na DS specjalnie są robione dla małych dzieci. Np potwory ze spore na okładce są takie słodkie i mają wielkie lśniące oczka Na szczęście GTA chinatown wars nie jest taka, w końcu zagram w coś sam raz dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować