Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Mam nadzieję że ten nowy NFS nie będzie klapą i EA weźmie się poważnie do roboty. Jeśli model jazdy i system zniszczeń będą dobre to napewno kupię. Póki co GRID rox! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:19, Kur0 napisał:

Mi to się wydaje ze premiera MW była nie dawno :P

Ja to bym się ucieszył na wieść o np. NFS Undergrand 3, bo dwójka bardzo mi się spodobała.

Myślisz że coś dobrego by zrobili? Coś czuje że prędko nie zrobią dobrego NFS''a takiego jak Most Wanted czy Underground 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak. NFS: U 2 był bardzo fajny, choć nieco ubogi. Ja byłbym szczęśliwy gdyby w nowym NFS zastosowali system prowadzenia samochodu bardzo zbliżony do Undergrounda 2. Na Carbonie się całkowicie pod tym względem zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem inaczej: Daję duże szanse dla EA, i mam wielką nadzieję, że uda im się zrobić dobrego NFS-a. :)

Co do gier to Dla mnie najlepsze były: Porsz 2k ofc :P, U2, MW i Prostreet, choć przy Carbonie nie bawiłem się źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy rzut oka, to myslalem ze temat jest o NFS z podtytulem Shit :D w sumie pasowaloby do tego, co osatnio serwuje nam EA ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 23:25, Zauri napisał:

na pierwszy rzut oka, to myslalem ze temat jest o NFS z podtytulem Shit :D w sumie pasowaloby
do tego, co osatnio serwuje nam EA ;]


Do tej pory tak, lecz mam nadzieję iż wreszcie seria zacznie się wznosić, bo ile można spadać...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 23:29, SimulationSite napisał:

> na pierwszy rzut oka, to myslalem ze temat jest o NFS z podtytulem Shit :D w sumie
pasowaloby
> do tego, co osatnio serwuje nam EA ;]

Do tej pory tak, lecz mam nadzieję iż wreszcie seria zacznie się wznosić, bo ile można
spadać...? :)


Są na to duże szanse. Nowe studio pracujące nad nowym NFSem, zapewne sporo zmian (jedna już znana, nareszcie jest widok z oczu kierowcy!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS mw jest najlepszy. U 2 był nieco gorszy ale tylko trochę dlatego daję go na drugie miejsce, na trzecie undergrounda a na lostatnie egzekwo : prostreet (tytuł proostreet miał być profesionalną ulicą. a wyszedł prosta ulicą) i undercovera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, najpierw był NFS Pro Shit a teraz już NFS Sgit. czyli gra będzie gorsza niż pokraczny Pro Shit. Heh, nie wierze ze ta gra kiedys sie podniesie i dorówna np. RD GRID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 17:40, Lukasz924 napisał:

sorki ze w dwoch postach, ale przez przypadek nacisnalem dodaj post


Zapowiada się dobrze, dla mnie będzie dobry gdy będzie lepszy od Carbona, bo Pro Street i Undercover to totalna beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy trochę niefortunnie dobrali nazwę. Już wiem jak będą na to hejterzyć, jeżeli notabene okaże się to SHIfTem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować