Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

No to tak:
-Protect Ya Neck - zwaliło mnie z nóg ;]
-Big Pun - posłuchałem kilka kawałków.Szczególnie spodobało mi się "Twinz".Flow rzeczywiście ma świetne.
-Mobb depp - Shook Ones Pt. 2.bit był w 8 mili w czasie freestyle''i na koniec nie?Też całkiem fajnie.oni teraz są w Gej-unit,taa?
-Busta Rhymes jakoś nigdy mi nie podchodził..
-Method''a i Redman''a posłuchałem jakiś piosenek z zeszłego wieku.Całkiem,całkiem
-Big L posłuchałem jego kawałków i stwierdzam,że szkoda że nie żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 18:58, razormw napisał:

-Protect Ya Neck - zwaliło mnie z nóg ;]

Tak jak każdego kto tego słuchał :)

Dnia 22.02.2008 o 18:58, razormw napisał:

-Big Pun - posłuchałem kilka kawałków.Szczególnie spodobało mi się "Twinz".Flow rzeczywiście
ma świetne.

Posłuchaj kawałka Beware ;) A jak podobają Ci sie kawałki Big Punishera, to kup sobie płytkę Capital Punishment, w MM widziałem ją za bodajże 30 zeta. A jak chcesz sprawdzić więcej jego kawałków, zassaj tego mixtape ;)
http://www.datpiff.com/Big-Pun-Big-Pun-In-Memory-Of-mid1052.html

Dnia 22.02.2008 o 18:58, razormw napisał:

-Mobb depp - Shook Ones Pt. 2.bit był w 8 mili w czasie freestyle''i na koniec nie?Też
całkiem fajnie.oni teraz są w Gej-unit,taa?

Niestety dołączyli do wytwórni centa :/ :/ :/ W gej unit nie są, tylko nie wiem po co robili sobie dziary g unit O.o
Kiedyś byli niekomercyjni, robili świetny Rap... Ale polecam Ci płytę The Infamous, z 95'' roku. Klasyka po prostu :D A bit z Shook Ones był w 8 Mili ;)

Dnia 22.02.2008 o 18:58, razormw napisał:

-Busta Rhymes jakoś nigdy mi nie podchodził..

Niektórzy go lubią, niektórzy nie ;) Nie musi Ci sie podobać, proste ;)

Dnia 22.02.2008 o 18:58, razormw napisał:

-Method''a i Redman''a posłuchałem jakiś piosenek z zeszłego wieku.Całkiem,całkiem

Posłuchaj kawałka How High, http://pl.youtube.com/watch?v=jE7O79eELb4
Mistrzostwo :D Ten kawałek też jest już stary, ale takie stare, oldschoolowe kawałki są IMO najlepsze ;)

Dnia 22.02.2008 o 18:58, razormw napisał:

-Big L posłuchałem jego kawałków i stwierdzam,że szkoda że nie żyje...

Gang Starr szczególnie współpracował z Big L :) W kawałku Full Clip widać że mieli, i mają, dla niego wielki szacunek ;) A najlepszy kawałek Big L to IMO Put It On, mistrzowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 18:00, razormw napisał:

Nie wiem,może kupię...30 zeta to nie strasznie dużo,a jak nie ma nic innego.Aha i mam
pytanie:warto kupić płytkę Nasa "Hip Hop Is Dead"?

Oczywista ze tak ;] Nas jest jednym z najlpeszych z Eastu i każda jego płyta jest warta kupna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o kawałku Common - Be ? Nie porusza was ten oldschoolowy bit ? Ten wstęp jak z jakiejś Pegasusowej (SNESowej) gry ? Utwór Go też jest niczego sobie ...

.........................................................................
Sz ukam pomocy może ktoś z Was mi pomoże .Od 3 lat szukam jednej pisoenki .Nie znam rapera i nie pamiętam nic bo słyszałem kilka razy .Podkład to z jakiejś piosenki J.Lo a sam kawałek zaczyna się od słów "get money,get money"

Adit : Podkład to prawdopodobnie z Jenny from the block

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 19:13, jackass napisał:

Co powiecie o kawałku Common - Be ? Nie porusza was ten oldschoolowy bit ? Ten wstęp
jak z jakiejś Pegasusowej (SNESowej) gry ? Utwór Go też jest niczego sobie ...

.........................................................................
Sz ukam pomocy może ktoś z Was mi pomoże .Od 3 lat szukam jednej pisoenki .Nie znam rapera
i nie pamiętam nic bo słyszałem kilka razy .Podkład to z jakiejś piosenki J.Lo a sam
kawałek zaczyna się od słów "get money,get money"

Get money? Kojarzy mi się z fifciakiem xD ALe chwile... Notorious B.I.G. - Get Money
Chyba o to łazi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Capital Punishment chyba kupię,ten mixtape - basic download zapełniony:/
The Infamous kupię,bo mi się spodobali.
Big L też chyba....a Nas''a koniecznie :D Szykują się duże zakupy w Empiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 19:17, razormw napisał:

Capital Punishment chyba kupię,ten mixtape - basic download zapełniony:/
The Infamous kupię,bo mi się spodobali.
Big L też chyba....a Nas''a koniecznie :D Szykują się duże zakupy w Empiku :D

Tak odemnie co do Eastu to polecam ci: każdą płytę DMX'a, KRS-One'a, Nas'a i Jay'a-Z. Pierwszą płytę Ja Rule'a i najnowszą płytę Taliba Kweli - Eardrum. Jak znajdziesz to Masta Ace też jest kozacki ;)
Ostatnio zacząłem słuchać więcej East Coast''u i odrazu go pokochałem :) West Coast i East Coast Hip-Hop rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 19:17, razormw napisał:

Capital Punishment chyba kupię,ten mixtape - basic download zapełniony:/

Te mixtape to remixy kawałków z Capital Punishment chyba ;P Chciałem Ci tylko zarzucić tym mixtape żebyś zobaczył czy Ci przypasi Big Pun ;)

Dnia 22.02.2008 o 19:17, razormw napisał:

The Infamous kupię,bo mi się spodobali.

Ja wyrwałem tą płytę za 23 zeta w MM O.o Myślałem że tak jak inne klasyki będzie kosztowała z 50 zeta minimum, a tu taka taniocha ^^

Dnia 22.02.2008 o 19:17, razormw napisał:

Big L też chyba....

Trudno dostać jego płytki niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2008 o 19:16, Robek 009 napisał:

Get money? Kojarzy mi się z fifciakiem xD ALe chwile... Notorious B.I.G. - Get Money
Chyba o to łazi ;)

Nie o to .To nie na bicie J.Lo .Tamto zaczynalo sie takim szybkim "get money,get money" i bit z Jenny from the block.Wiem ze moze to byc remix ,ale raper bardziej podpadal pod Nasa ,Mobba czy cos podobnego.Kiedys nawet to na Vivie slyszalem jak reklamowali jakis Streetball Contest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,szkoda,że Big L ciężko dostać...Ale chyba jednak będę musiał pojechać do MM.W Empiku moim mieście(Gdynia) na hip-hopie leży Verba,Mezo i Dance hits :D A płyt rapowych generalnie mało mają
Robek 009 Taliba właśnie też szukałem.trochę hajsu na to wszystko pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo możecie sie spodziewać płytki Hejta... ;)
Jeszcze ostatnie szlify, i płytka idzie w świat ;)
Teraz planuje z Hejtem zbierać coś koło 200 PLN''a, i kupujemy profesjonalny gramofon, i robimy dwuosobowy skład :P Ja na gramofonach, Hejt nawijka ;) Ale to wypali dopiero jak skminimy fundusze ;P

Seqiu >
Tak przy okazji, Hejt ostatnio u mnie był, i miał Ci wysłać ten kawałek, ale zapomniał ;P Ale mogę Ci powiedzieć że kozak wyszło :D Masterka, i nie ma już szumów itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie mam płytę Ostrego. Tylko siostrze się pomyliło i zwykłą wersję kupiła ale to nic.
A jeszcze takie pytanie do was. Bo nie mogę sobie na mp3 zgrać tej muzyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2008 o 21:18, kedzior141 napisał:

A jeszcze takie pytanie do was. Bo nie mogę sobie na mp3 zgrać tej muzyki:(

Sory, ale Ty pierwszy raz kupiłeś płytę Audio...? Wiadomo że pliku audio nie zrzucisz na mp3, musisz go przerobić na mp3 jakimś programem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 21:27, kedzior141 napisał:

Nie raz nie dwa kupiłem płyty audiooo. Poprostu wolę słuchać muzyki w wieży. Mp3 tylko
w wyjątkowych przypadkach.

Nie lepiej przerobić Ci to wszystko na mp3 i wrzucić na kompa? Nie rozumiem po kiego wała się męczyć ze zmienianiem płyt, skoro możesz to wszystko zrzucić na kompa. U mnie płyty stoją na półce, i dobrze im tam :P Przynajmniej mi sie nie porysują za każdym razem jak chce ich posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować