Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2008 o 16:18, MastAlol napisał:

Znacie takiego typa jak Necro? Przesłuchałem parę jego kawałków i całkiem spoko
sobie nawija, polecicie jakieś jego kawałki czy dla was to też takie odkrycie jak dla
mnie?
http://pl.youtube.com/watch?v=Z6dh8XXISro przykładowy kawałek.


Słyszałem jego dwie płyty: ''I need drugs'' i '' Gory Days''. Obydwoma się niesamowicie zajarałem, polecam wszystkie jego kawałki z tych albumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smarki smark "moda na epke"
zkibwoy "obskurw king"
Vnm "na szlaku po czek"
rezpektz "120 uderzeń na minutę"
fenix "pamiętaj"
tomiko & siwers "intencje"
klimat "...rap wraca do parku"
reno "następny level"

ściągnij jeszcze pojedyncze kawałki brudnych serc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już chodzą słuchy o tym co wczoraj wydarzyło się w Poznaniu. Otóż prawdopodobnie (opinią innych) był to najlepszy koncert hip hopowy w historii polskiego rapu. Absolutnie bezkonkurencyjny klimat, świetne nałośnienie i zorganizowanie imprezy, doskonali wykonawcy i główny powód mojego przybycia, czyli Peja. On sam nawijał na scenie prawie cztery godziny z jedną przerwą dziesięcio minutową. Kogoś jeszcze na coś takiego stać? Wszystko zrobił fenomenalnie i bawiłem się jak nigdy. Był to prawdopodobnie najszczęśliwszy dzień mojego życia bo...

Po koncercie udałem się do wyjścia dla wykonawców i dorwałem najpierw Ajsmena (pierwsza fota) później Peję (druga fota). Niestty zdjęcia są bardzo niewyraźne ale mam nadzieję, że mi wybaczycie. W każdym bądź razie był to najgrubszy balet w mieście ;-)

20080518191610

20080518191844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

No koncert miazga musiał być :D Widziałem foto- relacje coś ok. 400 zdjęć :D A pewnie ładna niespodzianka, jak gościem specjalnym okazał sie O.S.T.R. :D To do, której wszytko trwało ? pewnie coś do ok. 1-2 :P
Kurde zazdroszczę Ci, że tam byłeś :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O trzeciej odchodziłem ze zdjęciem spod Areny. Jeszcze później za Guralem pojechaliśmy do Raportu (taki club). Gdzieś tak o 6 byłem na chacie. A OSTR-y faktycznie rządzi tymi freestylami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrocław - 28.05.2008 - Klub Alibi
Zagra Peja / Slums Attack, Pih + Support z DobrzeJest Label (Tam jest Haks, ziomek z Legnicy ;]). Będzie ktoś? ;]

20080519113013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoo Jahu nawet nie wiesz jak Ci zazdroszę zobaczenia Peji i Ajsmena na RLu ;)
Ile bym dał żeby być na Twoim miejscu, wkońcu Peja od zawsze był jest i będzie dla mnie najlepszym polskim raperem i póki co nie zanosi się by ktoś zajął jego miejsce ;> Rispekt i zazdrocha z mojej strony :F

Nugg -> Oo co się stao się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyje**** w kosmos nuta. ;P http://pl.youtube.com/watch?v=tVeiNtPRa9E Teraz mam pretekst, żeby kupić płytę: "DJ 600V - Operacja Zrób to Głośniej". Kawałek mocarny, więcej takich (po co tego chcę jak tak jest ;P). Pozdro dla fanów polskiego hh. ;] Lolz, teraz dałem jak jakiś ciołek, ale już tego mazał nie będę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 20:08, Shadowser napisał:

Wyje**** w kosmos nuta. ;P http://pl.youtube.com/watch?v=tVeiNtPRa9E

Najlepszy kawałek z całej płyty IMO :D Na melanż pierwsza klasa, a i do fury sie nadaje ;] Jak zrobię prawko to ten kawałek poleci w mojej furze jako drugi (Pierwszy to Raekwon - Live from New Yrok ;]). Kupuj ta płytę bo to mistrzostwo jest ;]

Prince >
Degradzik mam za to że pojechałem po emo geju ;] Bardzo pojechałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 20:10, NuGGet napisał:

> Wyje**** w kosmos nuta. ;P http://pl.youtube.com/watch?v=tVeiNtPRa9E
Najlepszy kawałek z całej płyty IMO :D Na melanż pierwsza klasa, a i do fury sie nadaje
;] Jak zrobię prawko to ten kawałek poleci w mojej furze jako drugi (Pierwszy to Raekwon
- Live from New Yrok ;]). Kupuj ta płytę bo to mistrzostwo jest ;]

Jak usłyszałem u kumpla na fonie to już pomyślałem, że muszę to mieć. ;] do prawka to jeszcze mam czas, ale na wieży posłuchać jak znalazł. Płytkę wychaczyłem za śmiesznie niska cenę (do licytacji, ale cóż) i to nową, w folii (!). A się normalnie na nią napaliłem, że szok. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Wracam do tematu po małej przerwie z forum spowodowaną szkołą...)
Tak btw dzisiaj kolega przyniósł mi do szkoły płytę 52 Dębiec - Deep Hans i muszę przyznać, że ta płyta jest grubaśna. Deep i Hans jak zwykle ostro jadą po politykach i kościele. Ogólnie kiedyś ostro podniecałem się 52 przy płycie P-Ń VI, ale jakoś potem słuch o nich zaginął no i teraz powracają w wielkim stylu. Jak dla mnie płyta bomba. Zobaczymy jak sprawi się Eldo - 27, jutro ma przyjść paka z płytą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 19:18, Shadowser napisał:

(*#!@$!&(!!*#_!) RRohen (kabel) go wykapował i jeszcze 3 innych, na gramsajcie HiSina
(emo).


Jak to powiadają: Ziarnko do ziarnka... i znowu się uzbierało. Żegnaj i więcej już nie wracaj, bo to naprawdę nudne się robi. Tak, więc BAN - jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do płytki 52, to strasznie podoba mi sie kawałek Gniew, w fajnym stylu go nawinęli ;] Wkręca sie strasznie ;]
A 27 Eldo to jedna z moich ulubionych płytek, IMO najlepszy kawałek to Spacer, fajnie sie z nim chodzi na spacery ze słuchawkami na uszach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 20:37, NuGGet napisał:

Co do płytki 52, to strasznie podoba mi sie kawałek Gniew, w fajnym stylu go nawinęli
;] Wkręca sie strasznie ;]


No ja się w tym kawałku zakochałem. Druga zwrotka niszczy i przedstawia prawdę o laskach ;] Wkręcił mi się też ostatnio kawałek z Kodexu 3 - Mes i Pyskaty "Kciuk w dół" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 20:23, Paladynka napisał:

Jak to powiadają: Ziarnko do ziarnka...

Co to? Jakieś sejmowe powiedzenie, bo nie znam? Jakieś powiązania z sejmem masz czy co?

Dnia 19.05.2008 o 20:23, Paladynka napisał:

i znowu się uzbierało. Żegnaj i więcej już nie
wracaj, bo to naprawdę nudne się robi.

To nie jest nudne, Wy modzi jesteście nudni, bo a) nie umiecie podać argumentów swojej decyzji, b) dajecie wyższym rangą przywileje...

Dnia 19.05.2008 o 20:23, Paladynka napisał:

Tak, więc BAN - jak zwykle.

Fajnie to brzmi, wiesz?

Po pierwsze: "(*#!@$!&(!!*#_!) RRohen (kabel) go wykapował i jeszcze 3 innych, na gramsajcie HiSina (emo). ". Tym zdanie złamałem regulamin gram.pl?! Weź się z regulaminem lepiej zapoznaj... Kabel, obraźliwe określenie, chyba nie... Emo, samo się to dziecko przyznało, że jest emo, więc napisałem prawdę po prostu. A te *)@#!@*)#!)* to po prostu ciąg znaków.

BANA na innych kontach dostałem za to, że byłem. Supeer. BAN na Spray Boyu rozumiem i na tych innych spamerskich kontach. Na Princu pierwszy ban, o tak, ale drugi, nie. Bo zadałem tam po prostu pytanie: "Dominiku posiadasz chłopaka?", normalne pytanie nieprawdaż? Ogólnie nie obrażałem go, przynajmniej dosłownie, sam zaczął, a ja odpowiadałem. Coś jeszcze chcesz wiedzieć? Dlaczego Mistica nie zbanowaliście? Obraził mnie, junior gonga, obraził mnie, Budepa, obraził mnie. Mógłby długo wymieniać. No dlaczego? Oni są lepsi, wiem że mnie tu nie lubię (chociaż są tacy co jednak lubią), ale to nie znaczy, że muszę być tępiony.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować