Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2009 o 18:28, ony Dzekson napisał:

> zobaczcie te nuty:
>
> http://www.youtube.com/watch?v=jtNyBeVv1PM
>
>
> http://www.youtube.com/watch?v=1P8730rf7eM

Co do pierwszego - zobacz 0:14 :]

zdziwilem sie czemu nie dajesz linka z prosto.tv... ale tam został usunięty :)


no wiem co to za blad. moze przez to usuneli z prosto tv, z jego wytworni i poprawia teledysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas mówimy że jak ktoś coś zrobił "firmowo", no to wiadomo juz o co chodzi xD
Ogólnie to jest żal ten ich cały so called rap, jeśli chodzi o podkłady to już raczej pod elektronike klubową podchodzi... I nie wiem na czym polega ten ich fenomen, dlaczego jest to najbardziej znany skład z mojego miasta ? Dla przykładu, zna tutaj ktoś Hakima (chyba najbardziej aktywny w tej chwili typ u nas w undergroundzie), czy ludzi z P.R.O. Crew... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 16:53, don Scovrone napisał:

A ja powiem tyle: RAPTILE


Eeee, jego to chyba wszyscy znają :P Jeden z lepszych niemieckich raperów jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 10:59, MastAlol napisał:

Mieszkam 100km od Krk, a dobrze znam tylko Intoksynatora, 3Y i Juree. Najlepszy Into
:D


Polecam zapoznać się z serwisem Nakoz. Jest to ogólnie forum gdzie wrzucane są nielegale z całej polski, no ale z racji, że założycielem jest typ z Krakowa, to najwięcej nielegali właśnie stąd można tam znaleźć. Jest na stronce opcja odsłuchu kawałków przed ściągnięciem całej płytki, jest też opcja sciągania pojedyńczych tracków.
Dzięki tej stronie można zobaczyć że niepozorna krakowska scena jest dość rozwinięta w podziemiu.
Można też wysyłać swój materiał, który będzie wrzucony przez admina do odpowiedniego działu (podział na miasta).

Co do Raptile''a, to był okres jak jarałem sie jego bangierami, ale ogólnie to szybko przeszła ta zajawka. Dobry jest do posłuchania tak od czasu do czasu i to tylko wybrane tracki... Dodać można także, że jest on swego rodzaju ewenementem... niemiecki raper etiopjskiego pochodzenia, rapujący po angielsku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 20:06, Dante Dy`nei napisał:

Polecam zapoznać się z serwisem Nakoz.

No porozkminiam jak będzie czas :] Narazie jutro i pojutrze egzaminy, obym zdał i będzie trochę laby na nagrywanie :D
Widzę, że nawet NS jest, ale z Sącza dawno nic dobrego nie wychodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 02:56, Seqiu napisał:

http://opolskirap.pl/blog/view/id_190
Pisze się ktoś na to? ;)


Ten 2 beat nawet, ale ogólnie nie jaram się... no nagroda to fes po byku xD jakby jakieś ciekawe płyciwa oferowali to może bym coś kleił do tego, ale produkować się na średni beat, żeby móc potem zrobić to samo ino na jakiś tam mixtape jakoś mnie nie przekonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 03:29, Dante Dy`nei napisał:

Ten 2 beat nawet, ale ogólnie nie jaram się... no nagroda to fes po byku xD jakby jakieś
ciekawe płyciwa oferowali to może bym coś kleił do tego, ale produkować się na średni
beat, żeby móc potem zrobić to samo ino na jakiś tam mixtape jakoś mnie nie przekonuje...

Ja myślę że od czegoś trzeba zacząć. Ja nagram jakiś kawałek na ten drugi bit i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś może o solówce Era? Miało być coś podobno - bodajże EROtyka. Ero to dla mnie najlepszy warszawski raper i jeden z lepszych w Polsce, dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o płytce Fandango Gang? Zastanawiam się nad kupnem po teledysku Jestem Sobą. Miuosh naprawdę opowiada godne historie. Do tego Bas Tajpan. Nie znam lepszego artysty reggae na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 14:41, zbigniew.1 napisał:

Nic nie sadzimy, premiera 21 lutego.


Mówiłem oczywiście czego się spodziewacie po tej premierze. Ktoś słuchał tu Pokahontaz i może pamięta nawijkę Miuosha i mógłby porównać do tej z dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co Pokahontaz, skoro wydał płyciowo solowe i Projektor ;] Dla mnie kozacki jest i jeśli nie będzie całość w autotune tak jak singiel, to będzie dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować