Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 17:00, BoloMaster napisał:

ma już ktoś najnowszą płytę "Styl życia G''N.O.J.A"

Kto chcial, to zapewne ma ja juz od dawna... Ja na przyklad mam, calkiem dobra, lepsza imho od SLU, ale do NL czy chocby oryginalnej NOJA nie ma startu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jaja są to co się tutaj dzieje. Właśnie miałem z ziomkiem ''sejsę'' powiedzmy, co by urodzić coś, bo kończymy tą płytke "Rozdział Pierwszy" [chociaż jak tak dalej pójdzie to skończymy to na następną zimę xD], no i okazało się ten track który chcieliśmy mieć z głowy już okazał się na głębszą rozkminę, tak więc spasowaliśmy tym razem. Postanowiliśmy dokończyć jakieś tam bragga chore i okazało się, że jak 2 mózgi chcą pizgnąć coś konkretnego to po godzinie nie udało nam się nawet 16 machnąć xD jest za to 10 wersów (ale dostałem właśnie info z resztą zwrotki tak więc widać czasem łatwiej samemu nad czymś siąść)... Wersy są na jego zwrotkę a tak się składa, że wyszło nam to z deka lepiej niż ta moja (przynajmniej mnie się tak wydaje), także jeszcze biorąc pod uwagę, że na feat będzie tam Baerte, to moja zwrotka wypadnie trochę słabo przy tych 2 xD Ale to się zobaczy, ja mam przynajmniej takie odczucie.
Podobnie z resztą było w innym kawałku gdzie zaczęliśmy go pisać jeszcze w okresie październik/listopad 2008, teraz dopisaliśmy ostatnią zwrotkę i patrząc tak na to, to widać mocno różnicę od strony technicznej... no nie ma to jak progres xD Muszę teraz skrobnąć swoje wersy od nowa, żeby to tak dziwnie nie wyglądało.
Ogólnie w paru kawałkach będzie można coś takiego zauważyć, ale to jest efekt męczenia się z tym wszystkim już przez ok pół roku, gdzie przez bite 3 miesiące jak nie więcej wogóle nie mieliśmy czasu żeby jakos się spotkać i zgadać co do tracków. Także rada ode mnie, jeśli piszecie LP w jakimś składzie to nie męczcie się z tym tak jak my bo potem trudniej to wszystko dokończyć [u nas jest jeszcze ten minus że jak już się zbierzemy to połowę czasu gdzie powinniśmy siedzieć nad tekstem pier****my jakieś farmazony, ogólnie jest fazowo].

PS: nie wiem w sumie czemu to tutaj wypisuję, najwidoczniej mi się nudzi xP Ale przynajmniej nie jest nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, niektórzy się z tym nie zgadzają ale imo Peja wydał bardzo dobrą płytę ;) co do tego że nie jest ona tak dobra jak NL czy NOJA to też się zgadzam. Peja raczej już odtworzyć klimatu tamtych płytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 19:42, mcQba napisał:

Bit może i dobry, ale żebyś się nie rozczarował... :/ Grałem w to i kupa :f

Też w to kiedyś grałem, i według mnie to jedna z lepszych gier w ogóle. ;P Zwłaszcza soundtrack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychopathic Records zrobiło reup klipów Twiztid w lepszej jakości (chyba poza Raw Deal, bo nie widze u siebie opcji odtworzenia w wyższej rozdzielczości), z czego jeden nieco zmodyfikowany do kawałka "Afraid Of Me". No a skoro już sobie odświerzam to polansuję też i tutaj :P

Twiztid - We Don''t Die (Album: Freak Show [2000]) > http://www.youtube.com/watch?v=-7KXcSn2wBU
Twiztid - Afraid of Me (Album: The Green Book [2003]) > http://www.youtube.com/watch?v=0fgr9Ct1BT0
Twiztid - Story of Our Lives (Album: Man''s Myth [2005]) > http://www.youtube.com/watch?v=_cIb7WMytBg
Twiztid - Raw Deal (The Juggalo Song) (Album: Independents Day [2007]) > http://www.youtube.com/watch?v=CV2eHNPbWXM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie najnowsza płyta Peji jest IMO bardziej udana niż SLU ale nie NOJA. Tam mniej więcej pomiędzy. A teraz do HH wróciłem właśnie za sprawą najnowszej jego płyty, po dwuletniej przerwie 0o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:55, Seqiu napisał:

nagrywa ktoś kawałek na konkurs rap duma? http://opolskirap.pl/blog/view/id_190
Ja nagrałem jedną zwrotkę, może ktoś chce się dograć?
http://www.sendspace.pl/file/YGpJOkkR/


No jeśli chodzi o feat. to już bym się bardziej pisał. Dam Ci odpowiedź jutro konkretną, bo muszę ustalić z ziomkiem czy będzie opcja wbić do studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 23:09, Dante Dy`nei napisał:

No jeśli chodzi o feat. to już bym się bardziej pisał. Dam Ci odpowiedź jutro konkretną,
bo muszę ustalić z ziomkiem czy będzie opcja wbić do studia.

Ale to szybko, bo konkurs jest do końca lutego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rap rządzi!

jakie macie zdanie o montanach? Bo ja dopiero zaczynam grafowac i mi sie wydaje że montany są najlepsze nawet już 2 kupiłem i wypsikałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 23:20, Seqiu napisał:

Ale to szybko, bo konkurs jest do końca lutego!


No to pech... gdyby luty miał więcej dni to bym się wyrobił, ale tak niestety dzisiaj mnie nie bedzie w domu, a nie jestem pewien czy jutro dałbym radę ze wszystkim, także niestety spasuję tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ja coś nagram, przynajmniej będę miał motywację żeby coś uwiecznić, bo prób wiele miałem, ale nic nie nagrałem od dawna.

Dzisiaj premiera Ostrego, ma już ktoś? Ja zakupię dopiero za kilka dni chyba, a jestem ciekawy jak wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 15:30, ..::leŚniak::.. napisał:

Dzisiaj premiera Ostrego, ma już ktoś? Ja zakupię dopiero za kilka dni chyba, a jestem
ciekawy jak wrażenia.

Ja dostałem dzisiaj paczkę z Asfaltu i ciągle przesłuchuję .Teksty mi się podobają ,bity nie do końca .Płyta jak zwykle dobra ,ale wolałem poprzednie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 15:30, ..::leŚniak::.. napisał:

Dzisiaj premiera Ostrego, ma już ktoś? Ja zakupię dopiero za kilka dni chyba, a jestem ciekawy jak wrażenia.

Płyta bardzo dobra. Znowu poważny kandydat na płytę roku. Ostry ma swój poziom, na szczyt wszedł już dawno, raczej go już nie opuści do końca. Kawałki dobre, poziom trzymają ponadprzeciętny jak zwykle. Niektóre sample cuty dobrane tak, że aż się je podśpiewuje mimowolnie. Bity świetne. Moim faworytem po jednym przesłuchaniu jest kawałek z Keith Murray''em i Kochanem. Ale to opinia na szybko. Dzisiaj będę słuchał do oporu...jak i przez cały weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 15:30, ..::leŚniak::.. napisał:

Dzisiaj premiera Ostrego, ma już ktoś? Ja zakupię dopiero za kilka dni chyba, a jestem
ciekawy jak wrażenia.

Płyta naprawdę solidna. Sam zacząłem ją przed chwilą przesłuchiwać. Bity jak i teksty trzymają (IMO) poziom.

A najlepszy kawałek z płyty moim zdaniem to "Synu". Odpływam przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować