Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2009 o 16:28, MastAlol napisał:

Po co Pokahontaz, skoro wydał płyciowo solowe i Projektor ;] Dla mnie kozacki jest i jeśli nie będzie całość w autotune tak jak singiel, to będzie dobrze :]


Wiem mam jego Projekcje, ale zastanawiałem się czy Fandango Gang to zmiana na lepsze. Moim zdaniem tak, ale dzięki. Co do Pokahontaz to od tamtego czasu dużo się zmieniło i chciałem podsunąć ten kawałek, abyście mieli porównanie. Jest nawet jeden kawałek zasmarowany Wojna, a jeszcze lepsze jest to, że gościnnie mamy na nim HG. Może być ciekawie ^^,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 19:06, razormw napisał:

Hemp Gru i ciekawie?...


Dobra przesadziłem. To była ironia. Może być śmiesznie. Hemp Gru i Wojna? To chyba oczywiste. Poczekamy - sprawdzimy te produkcję. Oni to maja tylko wojnę z policją, ale warto to przeczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMFG :/ Wbijam w WWA teraz na całego :/
Czemu Wy macie tyle koncertów, a do nas przyjedzie raz do roku Fokus promując swoją leszczową AiO . Co bym dał za taki koncert :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 19:53, MastAlol napisał:

OMFG :/ Wbijam w WWA teraz na całego :/
Czemu Wy macie tyle koncertów, a do nas przyjedzie raz do roku Fokus promując swoją leszczową
AiO . Co bym dał za taki koncert :(


No wiesz, to jest WWA ;) Jak ja bym tam chciał mieszkać... No może za kilka lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkmina dla obeznanych :P

Jest ktoś w stanie przybliżyć mi ogólnie takiego typa jak Esee. Ten co był na feat. w "Wuuuf" 3W (3 typ http://www.youtube.com/watch?v=k1aejHhzwsw). Katowałem ostatnio ten track i wkręcił mi się jego styl ogólnie, a nie mogę o nim nic znaleźć, poza tym featuringiem. On wydał coś wogóle, jest na jakis innych trackach, czy to tylko taki jego jednorazowy wyskok... ?
A też mam takie pytanie ogólnie jeśli chodzi o współpracę 3W Kasta... Na wiki w artkule K.A.S.T.A. Składu jako aktualni członkowie wypisani są Gural, Wall-E, 3W i ten Esee, a wydawało mi sie że ta kolaboracja miał sie właśnie 3WKasta nazywać, a sam K.A.S.T.A. Skład to Gural i Wall-E... Ktoś to wogóle ogarnia jak to działa tak na prawdę ? (Tak jestem pedantem jeśli chodzi o sprawy nazewnictwa itp. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KASTA, zDolny Śląsk więc wyjaśniam :]

Nie wiem ja to jest teraz bo nie ma żadnych źródeł ani materiałów od czasu jak Wall-E wrócił z UK ale niegdyś to było tak, że jako 3WKASTA to występował cały Trzeci Wymiar plus Wall-E.
Członkami KASTA Squadu byli/są:
-Wall-E
-Gural
-Kut-O
-Esee (F.F.O.D.)
-Pijak Pi (F.F.O.D.)
-Brodway (Verte)
-Medyk (Verte)
-Littah Kryz (TFK)
-Kronito (TFK)
-Szad (3W)
-Nullo (3W)
-Pork (3W)

Esee wydał razem z Pijakiem Pi jako "F.F.O.D." płytę "Promillenium" w 2001 albo 2002 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 12:52, MastAlol napisał:

Hardcorowy walentynkowy kawałek ;P
http://www.youtube.com/watch?v=XW94bMiS9r0
Ziombel mi wczoraj podesłał, ten Wuwunio ma ładnie nawalone we łbie...

popatrz pare postow wyzej :)

ogolnie to niezla beka z niego ale nawet jaram sie tym kawalkiem :D

Btw jara sie ktos evidencem? Uslyszalem ze ma byc na nowym krazku ostrego, i jakos tak z ciekawosci sprawdzilem :) ogolnie jaram sie mocno tym kawalkiem

http://www.youtube.com/watch?v=YF49mEFqE2U

pewnie znacie ale co tam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 12:52, MastAlol napisał:

Hardcorowy walentynkowy kawałek ;P
http://www.youtube.com/watch?v=XW94bMiS9r0
Ziombel mi wczoraj podesłał, ten Wuwunio ma ładnie nawalone we łbie...

Haha obok ''Suto wedlin klasc na chleb'' z TPWC 2 najsmieszniejszy track jaki ostatnio slyszalem ;]
Polecam remiksy - brzmia jak disco z wiejskich potancowek ;D
http://wielkiejol.com/news/w_czoko_jest_spoko_149.html

Czy sa jakies sklady silnie powiazane z Jedi Mind Tricks oprocz AOTP i OuterSpace? Bo co sie jaram JMT ostatnio to masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 13:28, Ł Y D A napisał:

Czy sa jakies sklady silnie powiazane z Jedi Mind Tricks oprocz AOTP i OuterSpace? Bo
co sie jaram JMT ostatnio to masakra...


Powiązaniem jakimś konkretnym bym tego nie nazwał, ale podobny klimat, sprubój tego co przewinęło się przez Psycho+Logical i Uncle Howie Records.
Ill Bill''a dla przykładu miałeś w tracku Heavy Metal Kings...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 13:22, ony Dzekson napisał:

Btw jara sie ktos evidencem? Uslyszalem ze ma byc na nowym krazku ostrego, i jakos tak
z ciekawosci sprawdzilem :) ogolnie jaram sie mocno tym kawalkiem

Ja się jaram. The Layover EP to jedna z najlepszych rzeczy wydanych w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować