Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Całkiem spoko, chociaż jak na podziemie to przeciętnie (porównując do tych najlepszych).

BTW: w opisie było coś takiego "Ponad 800 nagranych tracków, masa wydanych albumów, gościnnych udziałów i zagranych koncertów.". Więc pytam się dlaczego, jeszcze o nim nie słyszałem, dopiero teraz? (800 kawalin to powiedzmy 40 płyt po 20 tracków każda). Może o zero się walnęli przy pisaniu opisu :] (powiedzmy gość ma 25 lat, jakoś tak wygląda, nagrywa od 18 roku życia. 800/7 lat = 1 kawałek na 4 dni, no sorry, ale chyba nikt nie ma takiego tempa przez 7 lat non toper).
Nawiasy sponsorował mentalnie-rozkminowy charakter dzisiejszego dnia :] (w skrócie, jak to czytałeś to jesteś równie nie spełna na umyśle jak ja :D).

EDIT: Ups, w opisie jeszcze piszę, że nagrywa od 94'. W 15 lat to jeszcze uwierzę, że tyle tracków nagrał, ale w to, że ma ponad 30 lat, albo w to, że nagrywał jak miał już 10 jest mi trudniej.
(Idę spać chyba, bo ten dzień był za długi ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Jota:
Jego historia rozpoczyna się w okolicach 94 roku, kiedy to powstawały pierwsze projekty jako Pan Jot. Kilka lat później już razem
z Wrotacją wydał klasyczne demo, po którym otworzyły się horyzonty i zaczęło się granie koncertów we Wrocławiu.
Nowy rozdział to legalna płyta w roku 2000 jako Neon (Snayper, Bielebny i Jot) poprzedzona udziałem w paru składankach i masą koncertów na dolnym śląsku oraz w innych częściach kraju. Rok później powstał zespół DRUTZ (czyli Neon i Drugi Komplet), w którym wielkrotnie zmieniał się skład personalny.

Jednym z przełomowych momentów, a zaraz jedną z najprzykrzejszych sytuacji w życiu Jota była śmierć Cra, jednej z najbarwniejszych legendarnych postaci wrocławskiego hiphopu. W hołdzie jemu powstaje album WN Drutz „Wypas na
biszkoptach”, a w późniejszym czasie solowe płyty Jota „Każdego dnia człowiek”, „Poczuj funk albo odejdź próbując: miłość zostaje w 71”, „Strony B”

Aktualnie pracuje nad płytą „Bujasz sie albo zwracamy pieniądze”
http://jot.generatedcontent.com/bio.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, gruby bit, spoko trak ziomus, elo mega nagryfka, jest moc, pałer pałer, props na 100 % !!

Wez przystopuj z tymi elo okresleniami bo to sie smieszne robi ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 21:05, Chaotizz napisał:

> sniper - graver dans la roche
> http://www.youtube.com/watch?v=oKrnvGE53Jc
Podjarałem się tym, nie ma co.

Przy okazji. Całkiem niezły wrestler, wziął się za rymowanie i nawet, nawet mu to wyszło.


http://www.youtube.com/watch?v=YbiT_ALfouc


Jasiu Cena, lepszy z niego raper niż wrestler :D Z reszta ten kawałek ma na swoja wejściówkę zawsze przed walką. Lubią go dzieci, a na galach dla dorosłych wszyscy się zn niego śmieją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się założę, że gdyby nie był zapaśnikiem to by się dużo więcej osób jarało nim jako raperem. Poza tym, jeśli taki zawodnik jak Esoteric nie uważa za przypał dogranie się mu na track to typ nie może być aż taki zły... chociaż zdażały się takie przypadki jak Szad na "Suczkach", czy Hans u Donia :P.

Death Master, gdyby np. ICP (taki zbieg okoliczności, że też są zapaśnikami) stali się nagle popularni wśród elo gimnazjalistów to myślisz że przestał bym ich słuchać i nagle nie przyznawał się do juggalo ? Śmieszne rozumowanie. Poza tym z ICP też i tak wiele osób się śmieje... Trzeba umieć ogarnąć ich klimat i przekaz, bo jak widze że ktoś np. odbiera dosłownie tekst "What Is a Juggalo ?" to ręce opadają xD.

Podbna sytuacja jest teraz np. z Linkin Park, gdzie po nagraniu ostatniej płyty nage znalazły się tłumy ich zagorzałych fanek for life w przedziale wiekowym 14-16 lat. Ja nadal cenię ten zespół za to co nagrywali wcześniej i nie zmieni to faktu, że Mike jest jednym z najlepszych obecnie raperów w którzy obracają się w mainstreamie.

Ale ogólnie bez spinki :P bo w sumie Cene znam z paru freestyle''ów gdzieś zasłyszanych, czy innych luźnych tracków, ale nie powiedział bym, że jest jakoś specalnie słabym raperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Chyba źle napisałem śmieją się z niego ludzie jako z wrestlera, rap jak na moje jego nie jest zły. Na galach wrestlingu gdzie wpuszczani są tylko dorośli wszyscy pokazują mu zwykle gesty :) A na zwykłych gdzie większość widzów jest niepełnoletnia jest witany brawami, no ale tak to bywa :)

Wracając do tego kawałka to Jasia innego nie słyszałem, a ten już nie raz...

Linkin Park też szanuje, a nawet słucham czasem, kiedyś strasznie się nimi jarałem, ale jakoś zdaje mi się, że "na jedno kopyto" mają wszystko.

Hans, 52 też wielki szacun choć płytka po 8 latach już nie to. A co do nagrywek z doniem, a były jeszcze z Mezem miedzy innymi to zauważ że nie zawsze byli oni no cóż, kiedyś postrzegano ich inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 18:54, Darth Master napisał:

/ciach/
Chyba źle napisałem śmieją się z niego ludzie jako z wrestlera, rap jak na moje jego
nie jest zły. Na galach wrestlingu gdzie wpuszczani są tylko dorośli wszyscy pokazują
mu zwykle gesty :) A na zwykłych gdzie większość widzów jest niepełnoletnia jest witany
brawami, no ale tak to bywa :)


Jego walk nie widziałem, więc nie wiem z czego tam mogą się śmiać ... może z hip hopowego wizerunku ? A jak wbije jakis typ w obcisłym kombinezonku czy samych gadkach to jest git xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:46, Dante Dy`nei napisał:

> /ciach/
> Chyba źle napisałem śmieją się z niego ludzie jako z wrestlera, rap jak na moje
jego
> nie jest zły. Na galach wrestlingu gdzie wpuszczani są tylko dorośli wszyscy pokazują

> mu zwykle gesty :) A na zwykłych gdzie większość widzów jest niepełnoletnia jest
witany
> brawami, no ale tak to bywa :)

Jego walk nie widziałem, więc nie wiem z czego tam mogą się śmiać ... może z hip hopowego
wizerunku ? A jak wbije jakis typ w obcisłym kombinezonku czy samych gadkach to jest
git xD


Trochę wrestling ogląda(m/łem) i on jak już biega w szerokich jeansach do kolan jeszcze z nieśmiertelnikiem, bo prócz wizerunku rapera udaje żołnierza. A ludzie się z niego śmieją hmm, chyba dla tego, że jako wrestler jest cienki, a zawsze zachowuje się jak mistrz mistrzów. Dzieciakom jego zadufanie w sobie, duma się podoba, a dorosłym nie koniecznie...
To tyle o wrestlingu, którego znawca nie jestem, ale akurat Jasiu Cena znany szerok8iemu gronu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować