Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Zamawiał ktoś z was ciuchy stoprocent? Jakieś uwagi może co do jakości, rzetelności?

Znajomy zamówił, raz było dobrze, za drugim już problemy z wymianą towaru, uszkodzony czy coś.

Wyczytałem też, że w Gdyni jest firmowy sklep (Ul. Świętojańska 84), odwiedził ktoś go (lub ten w Poznaniu, Szczecinie)? Jeśli tak, to czy warto się przejechać, dużo ciuchów? Bo jednak wybredny jestem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem koszulkę ''Zawsze za'' stopro na stronce GrubeJointy. jak przyjdzie to napisze czy wszystko ok.
Z reguly ja wolę przejść się do sklepu bo wtedy wiesz co kupujesz;) ale nie zawsze każdy ma możliwość odwiedzenia takiego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 03:47, Grodhar napisał:

Zamawiał ktoś z was ciuchy stoprocent? Jakieś uwagi może co do jakości, rzetelności?

Znajomy zamówił, raz było dobrze, za drugim już problemy z wymianą towaru, uszkodzony
czy coś.

Wyczytałem też, że w Gdyni jest firmowy sklep (Ul. Świętojańska 84), odwiedził ktoś go
(lub ten w Poznaniu, Szczecinie)? Jeśli tak, to czy warto się przejechać, dużo ciuchów?
Bo jednak wybredny jestem :>


Jeżeli chodzi o ubrania STOPRO to jakościowa są bardzo dobre, jeżeli chodzi o wymianę to nie mam szczerze mówiąc zielonego pojęcia. Polecam też markę Mass Denim, mam spodnie i bluzę i naprawdę wykonanie najwyższej jakości, za to cenę jednak się opłaca. Albo jak chcesz jakiś fajny dobrej jakości t-shirt to bierz od Diil HG, cena jak cena, ale jakoś najwyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 11:07, sliski_wojtas napisał:

Jeżeli chodzi o ubrania STOPRO to jakościowa są bardzo dobre, jeżeli chodzi o wymianę
to nie mam szczerze mówiąc zielonego pojęcia. Polecam też markę Mass Denim, mam spodnie
i bluzę i naprawdę wykonanie najwyższej jakości, za to cenę jednak się opłaca. Albo jak
chcesz jakiś fajny dobrej jakości t-shirt to bierz od Diil HG, cena jak cena, ale jakoś
najwyższa.


Takiej odpowiedzi oczekiwałem, dzięki bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:17, Dargonek napisał:

Słucha tu ktoś może HG,Molesty lub Peji?:>


słucham starych płyt Peji, na molescie sie wychowałem;) a Hg nową płytą mnie ponownie przekonało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:21, YoungCezar napisał:

> Słucha tu ktoś może HG,Molesty lub Peji?:>
a Hg nową płytą mnie ponownie przekonało.


Tak ale coś długo zwlekają z nowym albumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:26, Dargonek napisał:

Tak ale coś długo zwlekają z nowym albumem.

dopiero półtora roku;)
dajmy im więcej czasu, może będzie konkretniejsza produkcja;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:28, YoungCezar napisał:

> Tak ale coś długo zwlekają z nowym albumem.
dopiero półtora roku;)
dajmy im więcej czasu, może będzie konkretniejsza produkcja;D


No ja czekam z niecierpliwością właśnie ^^ ,bo już znudziło mi się w kółko słuchać tych samych kawałków.Słyszałem że nowy album nagrywają za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:33, Dargonek napisał:

No ja czekam z niecierpliwością właśnie ^^ ,bo już znudziło mi się w kółko słuchać tych
samych kawałków.Słyszałem że nowy album nagrywają za granicą.

możliwe. nie musisz słuchać w kółko tego samego;) teraz wyszło tyle grubych produkcji.
Słoń, Kaczor, OSTR, a niedługo solo Shelleriniego, Fokusa i wielu innych typów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:36, YoungCezar napisał:

> No ja czekam z niecierpliwością właśnie ^^ ,bo już znudziło mi się w kółko słuchać
tych
> samych kawałków.Słyszałem że nowy album nagrywają za granicą.
możliwe. nie musisz słuchać w kółko tego samego;) teraz wyszło tyle grubych produkcji.
Słoń, Kaczor, OSTR, a niedługo solo Shelleriniego, Fokusa i wielu innych typów;)


Zapomniałeś do tego zacnego grona dodać również Palucha ;D Kozak płyta, chociaż wcześniej nałogowo go nie słuchałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:36, YoungCezar napisał:

> No ja czekam z niecierpliwością właśnie ^^ ,bo już znudziło mi się w kółko słuchać
tych
> samych kawałków.Słyszałem że nowy album nagrywają za granicą.
możliwe. nie musisz słuchać w kółko tego samego;) teraz wyszło tyle grubych produkcji.
Słoń, Kaczor, OSTR, a niedługo solo Shelleriniego, Fokusa i wielu innych typów;)


Słoń...słuchałem kilka jego kawałków,koleś jest dobry.Ma jeden taki kawałek który niesamowicie pobudza wyobraźnie, Love Forever słyszałeś napewno.Jeśli chodzi o Kaczora mam kilka kawałków z jego udziałem,ale tak to go nie słucham.Ale Fokus to tak PFK ma chillout''owe kawałki:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować