Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2010 o 22:25, lydathegreat napisał:

Slucha tu ktos wogle Strejndż Mjuzik, Sabnojz albo Sajkopatik?


No, słucham :P Połozyła mnie masakratycznie nowa płytka (hed) Planet Earth, krótko mówiąc MOC I GENIALNE REFRENY. A w sumie z tresztą jestem w dupie. Wyobraź sobie, że nie słuchałem jeszcze Ostatniej EP Tech''a, nowego Krizz''a, mixtape''u Jay Rock''a, no nic po prostu, ale myślę, że z wyjściem "Bad Season" Wrócę nadrobić SM. To samo w sumie w PR - Nie badałem Twiztidów "H&H", ani nowego ABK''a, składanek, pewnie tak samo jak z SM, gdy AMB dropną The Garcia Brothers to będę wszystko nadrabiał, a z tego co widzę, to wyrzucili już jakąś EP.
Muszę dorwać nową płytkę 5:AM''a, bo słuchając zajawki jest kolejny ropierdul... Czemu tego typa w PL praktycznie nikt nie zna to nie mam pojecia... http://www.youtube.com/watch?v=wosSxaJPeK0

W ogóle to i tak ostatnio nie siedzę w rapie, to też nie mam się co wypowiadać tu, a bełkot, typu "nie słucham rapu z USA, bo jestem Polakiem" mnie załamuje, nawet mi się nie chciało odpisywać nic w tej dyskusji...
Ostatnie co przesłuchałem sobie tak spontanicznie to "DEM6N6L6GIA" i "Wersy, Ludzie, Hip-Hop" - w skrócie, bardzo ładne produkcje. Na tej ostatniej EPce Słoń wrzucił kilka technicznych smaczków jeśli chodzi o układanie rymów, co mi się bardzo spodobało, a "DEM6N6L6GIA" > "Chore Melodie", czyli jaram się w juch.

Aktualnie nadrabiam teraz bardziej muzykę rockowo-metalową, która już od dawna mi zalegała do przesłuchania, aktualnie pizga mi Lamb Of God po uszach, jeśli twierdzicie, że definicja słowa banger leży na południu stanów w rapie, to cóż... MYLICIE SIĘ :P Hehehe. Wdrażam się powoli też w brzmienia reggae, aczkolwiek wolę takie wzmocnione gitarami a''la Insolence, czy polskie Power Of Trinity.

Ale wracając do tematu. Wpadłem ogólnie, żeby się trochę zareklamować:

Jako, że myspace ssie potężnie z połykiem, to postanowiłem sobie ogarnąć Reverbnation.

Na stronce można już odsłuchać nowy singiel De Blow''a "Dziwny Świat", z gościnną zwrotką Evtisa, oraz moimi wokalami w partiach śpiewanych.
Na stronce jest jeszcze kilka innych feat''ów, które nagrywałem niedawno.
W playerku jest też możliwość download''u i podglądu lyrics''ów.
Zapraszam.

http://www.reverbnation.com/hektx

Możecie bluzgać, propsować, whatewer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 06:13, Hekt-X napisał:

No, słucham :P

Wlasnie balem sie, ze jesli ktokolwiek odpowie twierdzaco na moje pytanie, to bedziesz to tylko ty ;/

Dnia 17.12.2010 o 06:13, Hekt-X napisał:

Połozyła mnie masakratycznie nowa płytka (hed) Planet Earth, krótko mówiąc MOC I GENIALNE REFRENY.

To musze sprawdzic, bo na razie KMK troche posluchalem i chwilami jest to dla mnie za lekkie, ale skoro mowisz ze Jared z ekipa taka rzeznie robia to musze ich tez w koncu konkretniej przesluchac.

Dnia 17.12.2010 o 06:13, Hekt-X napisał:

Wyobraź sobie, że nie słuchałem jeszcze Ostatniej EP Tech''a

He''s faster than all of us bastards!

Dnia 17.12.2010 o 06:13, Hekt-X napisał:

nowego Krizz''a,

Tez nie sluchalem

Dnia 17.12.2010 o 06:13, Hekt-X napisał:

mixtape''u Jay Rock''a,

W ogole nie znam czlowieka ;D

Dnia 17.12.2010 o 06:13, Hekt-X napisał:

no nic po prostu, ale myślę, że z wyjściem "Bad Season" Wrócę nadrobić SM.

Wiadomo, jeszcze niech Kabosh wyjdzie... <3

To samo w sumie w PR - Nie badałem Twiztidów "H&H", ani nowego ABK''a, składanek, pewnie tak samo jak z SM, gdy AMB dropną The Garcia Brothers to będę wszystko nadrabiał, a z tego co widzę, to wyrzucili już jakąś EP.
H&H nawet spoko, ale WICKED > wszystko, nie wiem czy oni kiedykolwiek to przeskocza. Epka AMB nawet spoko, tez czekam na ''braci''

Dnia 17.12.2010 o 06:13, Hekt-X napisał:

Muszę dorwać nową płytkę 5:AM''a, bo słuchając zajawki jest kolejny ropierdul... Czemu tego typa w PL praktycznie nikt nie zna to nie mam pojecia... http://www.youtube.com/watch?v=wosSxaJPeK0

BOWDOWN! Damn, to nie slizg... Ajajaj miejsce mi sie na dysku konczy, a ty mi tu reklamujesz kolejnych kozakow ;/

Dnia 17.12.2010 o 06:13, Hekt-X napisał:


W ogóle to i tak ostatnio nie siedzę w rapie, to też nie mam się co wypowiadać tu, a bełkot, typu "nie słucham rapu z USA, bo jestem Polakiem" mnie załamuje, nawet mi się nie chciało odpisywać nic w tej dyskusji...

MY MAN!

Dnia 17.12.2010 o 06:13, Hekt-X napisał:

a "DEM6N6L6GIA" > "Chore Melodie", czyli jaram się w juch.

Tez tak uwazam. Cieszy progres Slonia, bo troche sie obawialem po Unhumanie, nie moglem sie zajarac tym mikstejpem.

Dnia 17.12.2010 o 06:13, Hekt-X napisał:

Aktualnie nadrabiam teraz bardziej muzykę rockowo-metalową,

Na ten temat poki co ze mna nie porozmawiasz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem sie dobrej płyty od tego całego Kobry, myślałem że to kolejne poł poł poł z Poznania, że ulica moim domem i że wbijam na impre do Rysia, a tu kuurwa miazga. Klasycznie, zajebiście, na kosiornych bitach. Jaram sie fest. Nie spodziewałem sie takiej płyty. Propsy i jeszcze raz propsy. Oby z Poznania wychodziło więcej takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 10:05, YoungCezar napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=fCrkjUX7Zfo nie wiem czy było, ale kozak kawałek;)

Kozak? Gural chce wypromować jakiegoś marnego śpiewaka, bo go nie chcieli słuchać zza granica, to może tu da rade. Byle był czarny. DO tego ta ksywka, poziom też bardzo niski.

PS. Chociaż ma upragnionego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie podoba się ten kawałek , kim jest Marian Wielkopolski ?! Marny śpiewak z niego , do gurala nic nie mam ale przesadza , czekam na jego wystep na płycie Wall-e go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 16:56, NuGGetos napisał:

Mega badziewie jak dla mnie.


Podpinam się pod komentarzem orzecha.

btw. PDG Gawrosz dopiero w styczniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę trochę się zawiodłem po nowym kawałku Gurala z tym Mariankiem całym. Blunt niby jest, ale nie mogę się przekonać do tego Jamajczyka. Według mnie Marian słabo nawinął, a Gural elegancko i jeszcze Ula była <333.

EDIT: Sprawdźcie kawałek Po Drodze od Zip Squadu, jaram się ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kedyf - nie moge narzekac

"wodke jak wodke to u kedyfa nabadz
rapera ktory w spozywczaku zdycha za lada"

no skoro zostal wymieniony w cheodzonym klasyku podziemia to moge go z czystym sumieniem polecic.
podobny ma styl do brudnych serc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 22:39, noobie napisał:

co polecacie z mniej znanych ludzi z podziemia?



Baerte
Wszystkie utwory jakie do tej pory nagrał można ściągnąć tu > http://www.baerte.5g.pl/

Sifu
Płytka "Tremendum" z 2008. Dla fanów psycho rapu.

Kaa
Wydał w tym roku genialną płytkę "Biblioteka".

eLWu
Jak wyżej, płytka "Wszechskromność W Wieży Babel", jestem w jednym tracku na feat. :P
Ma jeszcze jakieś wcześniejsze projekty, pewnie wiecej się dowesz na jego MSie.

Evtis
Fajny krążek "Rozpętam Piekło" z 2009.

Rudi
Wydał chyba tylko "Spójrz Mi W Oczy" - świetny głos ma koleś.

Lajt
Nie wiem czy ma coś jeszcze, ale w 2009 rzucił fajną płytke "FUCKty".

Polip Dot
Mój człowiek, genialny głos, bardzo mi się podoba jego liryka. W tym roku wyszło od niego solowo "Miasto Utraconych Szans" i "Ołowiany Deszcz", a w duecie Procedura CeDe z Cors''em wydali "PROCD09".

Ozzy
[2009] Magia
[2010] Stereochemia

ZnS
W duecie GraMIC z Serkiem wydali "Stan Zgonów Umysłowych", imo zajebisty materiał.

SS
W 2009 roku rzucił genialną płytką "Makarma", Esencja mrocznego klimatu.

No i na koniec, co się będę ograniczał xD

Hekt-X
Na razie tylko feat''y > http://www.reverbnation.com/hektx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 22:39, noobie napisał:

co polecacie z mniej znanych ludzi z podziemia?

Czy mniej znany... to nie wiem, wiele osób go kojarzy z Ortegi mianowicie Finker jako Klimat - Rap wraca do parku, spoko płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 11:52, Kaucz napisał:

> co polecacie z mniej znanych ludzi z podziemia?
Czy mniej znany... to nie wiem, wiele osób go kojarzy z Ortegi mianowicie Finker jako
Klimat - Rap wraca do parku, spoko płyta.


oraz wczesniejsze pandemonium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ema. Jako że w tym wątku znajduje się wielu starych wyjadaczy, na pewnie bardziej ogarniętych ode mnie w kulturze hip-hop''u, chciałbym poprosić o kilka tytułów wolnych, smutnych, najlepiej dołujących kawałków nasuwających życiową rozkminę, najlepiej coś na wzór PFK - Nie ma mnie dla nikogo.

http://www.youtube.com/watch?v=8dSOphkBSJY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować