Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2010 o 17:44, Ha_Xior napisał:

Słoń chyba nie jest odpowiedni na wigilijne posiedzenia ;)

@noobie - Podobno Laik ma wyjść jeszcze w tym roku i Solar. Więc jeszcze trochę trzeba poczekać na dobre materiały. A z mainstreamu to nie mam pojęcia, w tym roku już nic światła dziennego nie ujrzy.

EDIT: Ostatnio wróciłem do smarka, ale ten materiał się wkręca jak za oknem w ch*j śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 17:44, Ha_Xior napisał:

> Co moglibyście polecić na świąteczne wieczory do słuchania? Może coś wyszło/wyjdzie?

> Prosiłbym o podanie polskich produkcji :)

http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1292258065
Na przykład to ;)

Coś bardziej w klimatach Pyska, Numera Raz, Eldoki... Moje uszy nie jarają się Słoniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 21:02, Kaucz napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=PsjQffmasHA
SLU i OSTR razem. Choc ostry trochę się ośmieszyl linijkami na temat magika ;/ Ale jaranko
fest.


Czemu niby się ośmieszył ? Każdy tekst Maga to był tak jakby film podzielony na części... No i wychodzi na to, że to pierwszy kawałek Peji który sobie przy swoje po aferze z Zielonej Góry... BTW - Czy wam ostry w tym filmiku nie przypomina Nico Belica :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 21:42, SamFiniszer napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=PsjQffmasHA
> SLU i OSTR razem. Choc ostry trochę się ośmieszyl linijkami na temat magika ;/ Ale
jaranko
> fest.

Czemu niby się ośmieszył ? Każdy tekst Maga to był tak jakby film podzielony na części...

Właśnie dlatego, teraz zaskarbił sobie nowych fanów, ahh źle to ująłem, przygarnął pod swoją strzechę nową grupę i to dość znaczna psychofanów. Teraz będą pisać jaki to on boski itp.

Dnia 15.12.2010 o 21:42, SamFiniszer napisał:

No i wychodzi na to, że to pierwszy kawałek Peji który sobie przy swoje po aferze z Zielonej
Góry... BTW - Czy wam ostry w tym filmiku nie przypomina Nico Belica :D ?

Raczej nie, ale bluze ma spoko. Śmieszne to wygląda jak Peja włazi w dupe ostremu :)

Podsumowując nic do nich nie mam, jaram się tym i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 21:47, Kaucz napisał:

> Czemu niby się ośmieszył ? Każdy tekst Maga to był tak jakby film podzielony na
części...
Właśnie dlatego, teraz zaskarbił sobie nowych fanów, ahh źle to ująłem, przygarnął pod
swoją strzechę nową grupę i to dość znaczna psychofanów. Teraz będą pisać jaki to on
boski itp.

Też się zastanawiam czemu miałby się ośmieszyć, przecież Peja również wspomina o Guru (kto nie wie kim on jest niech sprawdzi) ale jemu "spiskowej teorii" o zaskarbianiu fanów nie wspominasz ;)
"oddałbym wszystkie wersy za jeden Magika" - O.S.T.R.
"oddałbym swoją karierę, żeby zwrócić życie Guru" - Peja
Podstaw w swojej wypowiedzi Peję zamiast Adama i przeczytaj tak z 10 razy gdzie jest jej sens - nie ma ? no coś takiego... Wy i te wasze teorie... śmiać się chce.

Dnia 15.12.2010 o 21:47, Kaucz napisał:

Podsumowując nic do nich nie mam, jaram się tym i czekam.

To nie cedź głupot, że jakiś wykonawca zaskarbia sobie fanów tym, iż wykonuje ukłon w stronę twórczości nieżyjącego rapera bowiem wygląda to tak: "ja nic do niego nie mam ale ośmiesza (?!) bo przygarnia pod strzechę nową grupę psychofanów" - rozumiesz o czym mowa ?
Swoją drogą szykuje się interesujący kawałek o nostalgicznej tematyce i pozostaje czekać na 3 gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 21:02, Kaucz napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=PsjQffmasHA
SLU i OSTR razem. Choc ostry trochę się ośmieszyl linijkami na temat magika ;/ Ale jaranko
fest.


Peji nie słucham od czasów gim, a trochę już upłynęło (3 rok na studiach). Po tej całej aferze jeszcze bardziej pogorszyła się moja opinia. Ale po tym kawałku przypomniały się stare czasy, a do tego jeszcze dochodzi ostry. Ftw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 22:36, Glabrezu napisał:

pozostaje czekać na 3 gościa.

No właśnie, kogo obstawiacie? Ja celuję w Stany, skoro "jest mu nie po drodze" do studia, w którym nagrywali Peja i Ostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 22:36, Glabrezu napisał:

Też się zastanawiam czemu miałby się ośmieszyć, przecież Peja również wspomina o Guru
(kto nie wie kim on jest niech sprawdzi) ale jemu "spiskowej teorii" o zaskarbianiu fanów
nie wspominasz ;)

I pisze to ten co nie słucha rapu zza ocenu ;)

Dnia 15.12.2010 o 22:36, Glabrezu napisał:

"oddałbym wszystkie wersy za jeden Magika" - O.S.T.R.
"oddałbym swoją karierę, żeby zwrócić życie Guru" - Peja
Podstaw w swojej wypowiedzi Peję zamiast Adama i przeczytaj tak z 10 razy gdzie jest
jej sens - nie ma ? no coś takiego... Wy i te wasze teorie... śmiać się chce.

Zauważ, że Ostry uderzył w polskiego wykonawce, coś na co lecą gimby jaranko itp. A Peja walną Guru o którym większość fanów Peji i Ostrego nie słyszała, dlatego też nie ma tu mowy o najeżonych gimbusach, którzy zaraz dadzą respekt za takie wersy.

Dnia 15.12.2010 o 22:36, Glabrezu napisał:

To nie cedź głupot, że jakiś wykonawca zaskarbia sobie fanów tym, iż wykonuje ukłon w
stronę twórczości nieżyjącego rapera bowiem wygląda to tak: "ja nic do niego nie mam
ale ośmiesza (?!) bo przygarnia pod strzechę nową grupę psychofanów" - rozumiesz o czym
mowa ?

Człowieku, jaram się max tą zapowiedzią, ale temat magika nie powinien być poruszany. Elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 23:07, Kaucz napisał:

Człowieku, jaram się max tą zapowiedzią, ale temat magika nie powinien być poruszany.


No tak, w tekstach obu panów słychać słowa o ludziach, którzy kiedyś rapowali (a przestali z przyczyn, że tak powiem, ostatecznych). No ale oczywiście jeden tekst o Magiku (ile to było wersów? 4?) sprawia, że prawdopodobnie całość będzie się nadawały jedynie do (_!_).

Przy takich komentarzach jednoczesne jeżdżenie po innych wygląda dość słabo, nie powiem. No ale spoko, widać, że pewnie jakaś grupa może więcej, bywa i tak.

Btw mi się podoba, nie orientuje się w tej muzyce na tyle, żeby typować trzeciego do kawałka, chociaż jak usłyszałem że mu będzie nie po drodze, to mi się z Tede skojarzyło ;> chociaż pewnie to nie ta droga, może to i lepiej. Ale na wersję końcową czekam i z chęcią sobie przesłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2010 o 23:27, Adjatha napisał:

Btw mi się podoba, nie orientuje się w tej muzyce na tyle, żeby typować trzeciego do
kawałka, chociaż jak usłyszałem że mu będzie nie po drodze, to mi się z Tede skojarzyło
;> chociaż pewnie to nie ta droga, może to i lepiej. Ale na wersję końcową czekam
i z chęcią sobie przesłucham.


Z Tede to raczej nie, bo decks mówił że 3 Peje i Ostrego zje w kawałku. Pewnie coś zza oceanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w końcu wy nagrywacie czy oni?To są słowa OSTREGO i Peji i ich zdanie.
gniazdus--->Ja też obstawiam kogoś z zagranicy ale nie koniecznie ze stanów.
Termanology?Takie moje skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 23:34, Arkads napisał:

Z Tede to raczej nie, bo decks mówił że 3 Peje i Ostrego zje w kawałku. Pewnie coś zza
oceanu.


Nie no, to tylko mi wpadło do głowy przez niedawne (czy tam ciągłe, nie wiem) ''braki zgodności'' między nimi :P dlatego miałoby być nie po drodze. Ale faktycznie zagraniczna opcja przecież też wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 23:45, Get_Down napisał:

gniazdus--->Ja też obstawiam kogoś z zagranicy ale nie koniecznie ze stanów.
Termanology?Takie moje skojarzenie.

Chuck D człowieku, Chuck D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cała ta Twoja wypowiedź na temat kawałka Ostrego z Peją mnie śmieszy ;] gadasz jakieś głupoty wyssane z palca.
Nie powinien poruszać tematu Magika? napisał świetny wers, propsująć Maga. Jeżeli dobrze oglądałeś tą zapowiedź to wiesz że ten kawałek jest o raperach którzy odeszli więc dlaczego miałby tego nie nawinąć?
mnie zmiażdzył tym tekstem, słuchając tego ciary mnie przeszły a o to w muzyce chodzi.
A co do zwroty Rysia też dobra ale wg mnie klasę niżej od wersów Adama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 21:05, lydathegreat napisał:

> Zauważ, że Ostry uderzył w polskiego wykonawce, coś na co lecą gimby jaranko itp.
Jakie kierwa uderzyl, przeciez on go spropsowal ;/

"Uderzył", czyli skierował swoja wypowiedz. Taaa, źle to napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować