Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 17:21, Araondoion napisał:

dla mnie nie wiem gdzie masz nie udane nie przemyslane dissy, z onarem uwazam, za w sumie najlepszy
beef w polsce, i ze onar byl gorszy. co do lubienia nie lubienia kwestia gustu, podobnie jak
subiektywna ocena kto wygral beef.


Nie chodzi mi o ten z Onarem, bo ani Tede ani Onara raczej nie słucham. Na youtubie widziałem diss tedego na Elda. Nie wiem co tam do niego ma, ale w kazdym razie jak Eldo odpowiedział swoim dissem w komentarzach wszyscy pisali, że zrównał tedego z błotem i jest zdecydowanie zwycięzcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 22:23, dyrdup napisał:

Nie chodzi mi o ten z Onarem, bo ani Tede ani Onara raczej nie słucham. Na youtubie widziałem
diss tedego na Elda. Nie wiem co tam do niego ma, ale w kazdym razie jak Eldo odpowiedział
swoim dissem w komentarzach wszyscy pisali, że zrównał tedego z błotem i jest zdecydowanie
zwycięzcą.

jego debilne dissy vide na Elda wcale nie sa az tak debilne, szuka rozglosu, marketing ;) no to przyznam no tego nie lubie tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yeah. dokończyłem :D

Ostrzeżenie

Niby idziesz korytarzem szerokim,
ale do jego końca liczysz kroki,
czujesz mój oddech na twojej szyi,
w ciemności moje oczy lśnią jak u żmii,
popełniłeś błąd, wszedłeś na moje terytorium,
uciekaj, teraz ja jestem łowcą gryzoniu,
chcesz zepsuć życie mi, będę tego bronił,
zaciekle, zawzięcie, i będę cię gonił,
podniosłeś rękę na najbliższe mi otoczenie,
zawiść, zazdrość, kierowany złym pragnieniem,
tak się nie robi, nie odpuszczę, padniesz,
twój strach, twoja niemoc, wkrótce zaśniesz,
jestem jak żmija w obronie, kąsam,
jad w twojej krwi, ja w ciemności pląsam,
cierpliwie poczekam na moment do ataku,
wygram, bo padniesz z sił braku.

Dziewczyno czy chłopaku, nie dopuszczaj się ataku,
w jakimkolwiek fałszywym w moją stronę znaku,
będę bronił co moje przy najmniejszym zagrożeniu,
weź na uwagę to co jest zawarte w tym ostrzeżeniu.

Dowiedz się, że to moja gra,
i tak, ona wiecznie trwa,
zraniłeś mnie, ale to nie ja jestem ofiarą,
podniosłeś dłoń na kogoś nie równą sobie miarą,
atakujesz to o co dbam, największe wartości,
nie jestem Kuba Rozpruwacz, co przetnie cię do kości,
a na widok swoich wnętrzności dostaniesz mdłości,
co w brutalny sposób uczy ciebie moralności,
nie nie, jestem jak żmija, cicha, subtelna,
ale w taki sposób zaatakowana wrogości pełna,
pięści, kosy, łokcie? Nie, moją bronią jest słowo,
te słowa ranią, najmocniej, jak jad, słowo,
więc ostrzegam cię, mierz słowa na zamiary,
bo nie unikniesz spodziewanej kary,
ostrzegam cię, słuszne są twoje obawy,
tu i teraz, kończą się zabawy.

Dziewczyno czy chłopaku, nie dopuszczaj się ataku,
w jakimkolwiek fałszywym w moją stronę znaku,
będę bronił co moje przy najmniejszym zagrożeniu,
weź na uwagę to co jest zawarte w tym ostrzeżeniu.

Moc słowa, kłamstwa, manipulacja,
narzędzia ataku, po mojej stronie racja,
wszystko to po to by się obronić,
zniszczę cię w zarodku, by do kata zagonić,
nie pozwolę ci zabić co piękne i co kocham,
więc daj sobie spokój, bo zaczniesz szlochać,
zastanów się, niepotrzebne ci to wszystko,
potem nie będzie odwrotu, nie uciekniesz czystkom.
ja nie chcę tego, ale w obawie utraty czegoś,
załatwię każdego, położę na maty niejednego,
ciągle powtarzam, że to jest ostrzeżenie,
to nie żarty, to już powinieneś wiedzieć,
więc zadrzyj ze mną, użyję wszystkiego co mam,
by nie próbować ponownie, już ja ci dam,
kłam, szykanuj, ale przegrasz, już ja takich znam,
ja nikomu niczego nie zazdroszczę, lepiej bądź jak ja.


Dziewczyno czy chłopaku, nie dopuszczaj się ataku,
w jakimkolwiek fałszywym w moją stronę znaku,
będę bronił co moje przy najmniejszym zagrożeniu,
weź na uwagę to co jest zawarte w tym ostrzeżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:43, Junior Gong napisał:

Osobiście wolę pochodzić piechotą z zaufanymi ludźmi, jako chłopaki z Trójkąta:P
Albo powolny rajd rozsypującym się Fordem po ulicach ;)

Dokładnie :] Taa.. śmiganie na bana i przejażdżka złomiastym autobustem z polskim rapem na sprzęcie.. lookanie przez szybę na miasto, ludzi, panienki ;) :))) Jakby nie patrzeć to na polskiej ulicy się wychowałem.. :)) I nie zamienię tego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w jednym z programów na TVP2 (Podróże z żartem) Paweł Kukiz opowiadał o sytuacji, w jakiej się znalazł na jednej z czarnych dzielnic w Stanach. Nie chce mi się tego przytaczać, więc dam linka (wypowiedź Kukiza zaczyna się gdzieś ok. 16 minuty):
http://www.itvp.pl/rozrywka/video.html?channel_id=463&site_id=810&genre_id=524&form_id=495&video=30383

Ciekawe, czy ściemniał, czy mówił prawde :D
''Liroy is O.G. so don''t fvck with him" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 13:09, NuGGet napisał:

Haha, patrzcie jaką fote znalazłem xD Cent to taka straszna ciota xD


Heh NuGGet masz do niego chyba najbardziej ze wszystkich na forum co :D:D:D ale foto przyznam fajne :D a to jest mój król chyba wiesz kto :D:D i Będzie dla mnie na zawsze [*] :D

20080110133116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:30, Araondoion napisał:

wez juz zejdz z teo centa, bo to sie glupie robi :|

A dlaczego niby? Ja tej cioty nienawidzę i zdania nie zmienię, jest konfidentem i nie zasługuje na szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:32, NuGGet napisał:

> wez juz zejdz z teo centa, bo to sie glupie robi :|
A dlaczego niby? Ja tej cioty nienawidzę i zdania nie zmienię, jest konfidentem i nie zasługuje
na szacunek.

No ale mówiłeś że przestaniesz na niego wrzucać a tu dalej :D A i jeszcze jedno miej sobie cos do całego G-Unot ale Young Buck''a zostaw w spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2008 o 14:55, Robek 009 napisał:

No ale mówiłeś że przestaniesz na niego wrzucać a tu dalej :D A i jeszcze jedno miej sobie
cos do całego G-Unot ale Young Buck''a zostaw w spokoju ;)

Ale dalej mam coś do cencika i całego g unit. Oglądnij film Stop Snitchin Stop Lyin'', Game mówi tam cała prawdę o cencie i jego ekipie. Nie chce mi sie tego teraz przytaczać, opisałem to na GS''e. Powiem Ci tylko, że buck to taka sama ciota jak cent. jeśli oglądniesz ten film, zrozumiesz dlaczego. Centa nie szanuje nawet własny kuzyn, wypowiada sie w tym filmie. Mówi o tym że zazdrości centowi tej kasy, i ma go za skończonego skur****, bo zarabia w ch dużo kasy, a nie dzieli się tym z rodziną, a ziomków olewa, bo jest teraz bogaty i może wszystko. W tym filmie Game chodzi po Queens w NYC, to jest niby dzielnica centa, tam sie wychował, a nikt go tam teraz nie szanuje, ludzi mówią że Game ma tam większy szacunek niż cent. Prawda jest taka że g unit to banda skur*** którym odbiła kasa, głównie centowi, bo podobno on nie chce płacić pozostałym członkom g unit. Do tego stopnia że jak bodajże buckowi ukradli łańcuch ze spinnerem g unit, i zażądali od bucka kasy, to nie miał 15 tysięcy żeby im zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten wpis na twpim GS''ie i spox. Teraz jeszcze bardziej nie szanuję centa. Ale powiedz mi o co chodzi z Young Buck''iem? Gość jest porządny, pomaga swojemu Ziomkowi D-Tay''owi wyjść na szerszy rynek, Young jest wg. bardzo dobrym Raperem. A podpisał współpracę z G-Unit i to był jego błąd.I wytłumacz mi co ty masz w takim razie do Young Buck'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:08, Steel Dogg napisał:

dobrze gada polać mu!

Dobrze wiedzieć że też nie lubisz cencika :D
Na tym filmie o którym pisałem, nawet małe dzieci i NAUCZYCIELKI z jakichś szkół krzyczą G Unot :D
Game mówił że na początku centa lubił, ale jak zobaczył jaki jest naprawdę, olał go i postanowił działać na własną rękę. Opowiadał o tym jak cent poszedł do siedziby FBI i prosił o ochronę. I dostał do ochrony trzech federalnych, ZA DARMO, człowiek który jest jednym z najbogatszych raperów, dostaje do ochrony za darmo federalnych, żałosne. I do tego, ci federalni przez cały film jeździli za Game''m i jego ekipą. Pod koniec Game kupił pączki, poprosił jakichś dwóch dzieciaków że dostarczyli to tajniakom w samochodzie, dzieciaki podeszły, ale gliniarze nie chcieli przyjąć pączków, więc wrzucili im je do samochodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:12, Robek 009 napisał:

Przeczytałem ten wpis na twpim GS''ie i spox. Teraz jeszcze bardziej nie szanuję centa. Ale
powiedz mi o co chodzi z Young Buck''iem? Gość jest porządny, pomaga swojemu Ziomkowi D-Tay''owi
wyjść na szerszy rynek, Young jest wg. bardzo dobrym Raperem. A podpisał współpracę z G-Unit
i to był jego błąd.I wytłumacz mi co ty masz w takim razie do Young Buck''a?

To że jest taki jak cent, może i pomaga temu całemu D Tayowi sie wybić, nie znaczy że jest taki dla innych ziomków.
Wcześniej kumple byli dla niego ważni, ale potem, jak sam sie wybił, olał ich tak jak cent. A to oznacza że jest nielojalnym gnojem.

Strasznie mi zmula forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie ludzie nielubiący G-Unot do Young Buck''a mają szacunek. I znam kilku Raperów z Ameryki którzy są ziomkami Young''a i mają do niego szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:32, NuGGet napisał:

A dlaczego niby? Ja tej cioty nienawidzę i zdania nie zmienię, jest konfidentem i nie zasługuje
na szacunek.

no i? ale ludzie ktorzy to sluchaja ich wybor, gusta gusciki trzeba szanowac cudze zdanie.
glownie chodzi mi o to, ze caly czas non stop non stop caly czas non stop non stop gadasz to samo...
mi tacy jak ludzie jak fifty po prostu wisza, co by nie zrobil mnie to nie obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:13, NuGGet napisał:

> dobrze gada polać mu!
Dobrze wiedzieć że też nie lubisz cencika :D


oj! czyżbyś kiedykolwiek zwątpił w to!!! Game to dla mnie guru razem z Dr. DRE i 2Pac''iem a ta głupia kur** 50 miedziaków nie zasługuje nawet aby im gów** z pod buta jezykiem wylizać kur** teraz sie nieźle wkurwi*** na miedziaka zawsze go nienawidziłem ale po tym co teraz napisałeś to sam bym do niego pojechał i zapodał kulke w łeb

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG-Unot

JEB** 50CENTA I CAŁE G-UNIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2008 o 15:49, Araondoion napisał:

mi tacy jak ludzie jak fifty po prostu wisza, co by nie zrobil mnie to nie obchodzi...

A mnie obchodzi, za to co robi z Rapem powinni go już dawno kopać 10 razy. Kozaczy bo był biedny, połowa polskich dzieciaków jest biedna, a on zgrywa takiego, jakby tylko on żył na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:49, Araondoion napisał:

no i? ale ludzie ktorzy to sluchaja ich wybor, gusta gusciki trzeba szanowac cudze zdanie.

glownie chodzi mi o to, ze caly czas non stop non stop caly czas non stop non stop gadasz to
samo...
mi tacy jak ludzie jak fifty po prostu wisza, co by nie zrobil mnie to nie obchodzi...

Zgadzam się z tobą. Ja może i nie lubię niektórych ludzi z G-Unit ale właśnie Young Buck'a lubię i szanuję go. I nie obchodzi Mnie że jest w G-Unit, ważne, że jest dobrym Raperem i sądzę, że jest też dobrym Ziomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować