Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2008 o 22:32, MastAlol napisał:

Kurde, co to za majk?:P KONIECZNIE kup lepszego, tego się słuchać nie da w takiej wersji
:)

przeciez slychac, ze to komputerowy za 5 zł ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawałek bardzo dobry :) Ten pierwszy ziomek wymiata, ty też nieźle, ale ten 3 gość tak średnio i przede wszystkim za cicho. Oby do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba najbardziej zwrotka Hejta...;)
Ale refren jakiś dziwny jest dla mnie, jednak ogólnie jako całość kawałek się dobrze prezentuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie, jak nauczę się już mieszać na gramofonie, to Wam szczeny opadną xD Tifu, tifu, bu bu bu bujakasha xD
Hejt wykombinował to z tym gramofonem po to, żebym tez był w TSM, bo mi z nawijką nie wyszło ;P Kurna, muszę się jak najszybciej nauczyć skreczu :D Wtedy zapomnę o całym świecie, i bedę mojej babce skreczował jak będzie słuchała radia Marija xD Ry Ry Rydzyk, Bu Bu Bu Bujaj Sie xD (Jakby co, to ten post jest oskreczowany, dlatego taki dziwny xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 08:31, NuGGet napisał:

Zobaczycie, jak nauczę się już mieszać na gramofonie, to Wam szczeny opadną xD Tifu,
tifu, bu bu bu bujakasha xD
Hejt wykombinował to z tym gramofonem po to, żebym tez był w TSM, bo mi z nawijką nie
wyszło ;P Kurna, muszę się jak najszybciej nauczyć skreczu :D Wtedy zapomnę o całym świecie,
i bedę mojej babce skreczował jak będzie słuchała radia Marija xD Ry Ry Rydzyk, Bu Bu
Bu Bujaj Sie xD (Jakby co, to ten post jest oskreczowany, dlatego taki dziwny xD)


Orzech ty ty masz nawalone w bani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 23:44, hate mastah napisał:

http://www.myspace.com/hejcior


Numer promo pierwszej plyty TSM !! Wolna Wola !!



fajny kawałek i bit, tylko ten refren jakos nie pasuje
moje pytanie: ile dałeś za majka..? i jakiej firmy..? jak mozesz podaj mi model
a po za tym najlepiej nawinąłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 10:35, nekromanta7 napisał:

> http://www.myspace.com/hejcior
>
>
> Numer promo pierwszej plyty TSM !! Wolna Wola !!


fajny kawałek i bit, tylko ten refren jakos nie pasuje
moje pytanie: ile dałeś za majka..? i jakiej firmy..? jak mozesz podaj mi model
a po za tym najlepiej nawinąłeś


Refren nie byl mojego pomyslu i to moje usprawiedliwienie ;p

Mikrofon to Shure Pg-48 ok 180zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy gramofon :D Daliśmy 90 zeta w komisie xD
Pierwsze skrecz sesja z Hejtem zakończona ;p Kozacka sprawa taki gramofon :D Jak sie wkręcisz to jedziesz i jedziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 14:03, NuGGet napisał:

No i mamy gramofon :D Daliśmy 90 zeta w komisie xD
Pierwsze skrecz sesja z Hejtem zakończona ;p Kozacka sprawa taki gramofon :D Jak sie
wkręcisz to jedziesz i jedziesz :D


Orzech ty ty masz nawalone w bani :P

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 14:09, Araondoion napisał:

Orzech ty ty masz nawalone w bani :P

A czemuż to Gór? xD Ja się bardzo cieszę że mamy taki gramofon taki xD xD Faza mnie łapie ;P
Cała drogą z komisu na chatę Hejta poginaliśmy z bananami na mordzie xD Stoimy na przejściu, ludzie sie na nas gapią, a my dalej sie cieszymy jak murzyn blaszką xD Zupełnie jakbyśmy byli przejarani xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że ostro :]

hate Kawałek jak zwykle kozak :] No i rzeczywiście refren średniawy :P Może zastosujcie jakąś wtyczkę z efektem, jakieś echo, albo syntezator glosu :D

NuG No to jedziem :D hehe też bym się pobawił gramofonem, ale nie ma gdzie :| Szkoda co zrobić...może kiedyś sie dorobię :P
__________

Teraz ode mnie coś :P Właśnie kończe prace na bitem, który różni się dużo od moich poprzednich produkcji (może je usłyszycie jak MastA coś nagra...)
Pracuje nad nim już 5 dzień...rekordowo długo, ale jest nad czym pracować i co ciekawe...codziennie coś w nim zmieniam, czasem szczegóły, a czasem (jak przed chwilą :P ) super zmiana, zmieniająca 40% kawałka :P
No nic jak już będe 100% pewny, że ma tak zostać i koniec to go opublikuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 15:08, Kermit 13 napisał:

hate Kawałek jak zwykle kozak :] No i rzeczywiście refren średniawy :P

Ja nie wiem co wszyscy chcą od tego refrenu :P Nawet Hejt mówi że mu się to nie podoba ;P Nie jest może jakiś mega kozak, ale mi sie podoba ;P

Dnia 11.02.2008 o 15:08, Kermit 13 napisał:

NuG No to jedziem :D hehe też bym się pobawił gramofonem, ale nie ma gdzie :|
Szkoda co zrobić...może kiedyś sie dorobię :P

A tam, a tam :P Widzieliśmy na Allegro gramofony technixa albo pioneera za 50 zeta ;P W 100% sprawne, ludzie to sprzedają, bo albo im się już znudziło skreczowanie, albo kupują sobie coś lepszego. Albo pochodź po komisach, dzisiaj z Hejtem widzieliśmy gramfon (w komisie) za 40 zeta, tylko trzeba było igłę dokupić do niego ;P
Tak btw, ile może igła do gramofonu kosztować? Bo już sie boimy że ta nie wytrzyma, dzisiaj ostro szaleliśmy ze skreczem xD

Dnia 11.02.2008 o 15:08, Kermit 13 napisał:

Teraz ode mnie coś :P Właśnie kończe prace na bitem, który różni się dużo od moich poprzednich
produkcji (może je usłyszycie jak MastA coś nagra...)

No to czekamy ;)

Aha, moje myspace ;P http://www.myspace.com/djnugg
Jak zrobię do czegoś jakieś dobre skrecze, to tam będzie można posłuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już na majspejsie DJ (!!!) Nugg :D Faza.

Co do tego mojego kawałka to Kermit już mi powiedział, że wale w c*** gorzej niż Gural :] Cóż poradzić, taka prawda :D
Spoko, spoko, szkoła się zaczęła to będzie więcej czasu, bo mniej melanży :D (taki niby mały paradoks).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 15:38, Seqiu napisał:

A wrzucisz jakieś swoje kawałki, żeby było można posłuchać? ;)


Nugg to Dj dziś pewnie wam wrzuci jakąś scrath sesje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowisz igiełka? hehe, ten typ ktory mnie uczy powiedzial mi ze taka igla stowe ;pp. Ale taka niezbyt pro taniej dostaniesz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj Rap to jest esenscja dobrej muzyki a tak sie składa że byłem ostatnio na koncercie mojego idola (boga muzyki) 50 cent''a i prawie żem piszczał jak te baby ale to dość chwalenia się tym w wakacje mam zamiar (bo strasznie zainteresowała mnie muzyka w wykonaniu Lil Joe i The East Side Boys) wybrać sie do Holandi bo tam ma być dawany wlasnie koncert tego zespołu i mam pytanko czy The East Side Boys to zwykły Rap? bo mi sie cos to kojarzy z HardRap czy nie wiem jak to nazwac bo jest to ostra muzyka ale z masą bitów i Hip-Hop''owym wierszem (btw. słowami piosenek) ;D??
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:15, zbigniew.1 napisał:

Mowisz igiełka? hehe, ten typ ktory mnie uczy powiedzial mi ze taka igla stowe ;pp. Ale
taka niezbyt pro taniej dostaniesz ^^

100 zeta? O.o Ja myślałem że to z 5 zyla stoi xD Kurna, będziemy musieli uważać żeby nie zepsuć ;P
Dzisiaj trochę pokminiliśmy, ale jak tak patrze, to trudno dograć skrecze do kawałka ;P Narazie jestem na poziomie uber nOOba xD Ale jutro trochę z Hejtem popracujemy przy gramofixie i jakoś to będzie ^^

Seqiu >
Narazie moich produkcji ni ma, bo muszę się nauczyć skreczu xD W sumie, to ja dzisiaj pierwszy raz na vinylu jechałem ;P Na dodatek narazie mamy dwa vinyle, jeden to Concorde Espanole (!!!) a drugi to jakieś śmieszne piosenki z 1970 roku xD xD xD Ale vinyle to nie problem, to mamy już załatwione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować