Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Mowcie o Hansie co chcecie... Ze nagrywal z Ascetami (choc ''Grunt'' i ''Swiadomosci'' byly kozackie), ze byl kims-tam-waznym w UMC... Ale nowa plytka jest kozacka- idealna do przemyslen... Guralowa nawijka o niczym (choc lubie wylaczyc mozg i posluchac, nawet bardzo, nie przecze) nie ma startu do ''Deep Hans''. 52 postanowilo puscic album za darmo, pozostawiajac jednak mozliwosc zaplacenia za niego kwoty wybranej przez siebie. Pieniadze maja ponoc zostac przeznaczone na wydanie plyty na CD.
Niestety nie mozna pobrac paczki z calym albumem- coz, to nie rapidshare ;) Trzeba pobierac po kolei wszystkie kawalki.
http://52debiec.muzzo.pl/

Coz, 5-2 to zespol dosc niszowy, ale plytka naprawde jest dobra, zmusza to przemyslen, choc wymaga jednego- po prostu trzeba chciec ja przesluchac. Ja polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, ta stronka datpiff.com jest przekozacka :D
Ściągnąłem już chyba z 10 mixtapeów :P Teraz mi się ściąga mixtape Game''a, Murda Game Chronicles vol.4 :D
Dzięki Ci Dante za tą stronę :D Szkoda że wcześniej o niej nie wiedziałem, bo teraz miałbym już chyba ze 100 mixtapeów na kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:54, kedzior141 napisał:

A ile dosyć dobry mikrofon kosztuje?

Naprawdę dobry majk kosztuje ponad 100 zeta, ale np. Hejt zaczynał z mikrofonem za... 20 zeta? :P A teraz nagrywa na majku za ponad 140 zeta. Ceny są różne.

Dnia 08.02.2008 o 13:54, kedzior141 napisał:

I czy te programy są za free czy trzeba za nie płacić?

Za free możesz zassać z neta triale. I taki program będzie Ci działał 30 dni. Ale co szkodzi cofnąć datę w komputerze? xD

Dnia 08.02.2008 o 13:54, kedzior141 napisał:

A i co to jest dokładnie statyw?

Eee... statyw na mikrofon... Nie wiesz co to jest...? Stojak, montujesz na tym mikrofon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2008 o 13:58, NuGGet napisał:

Naprawdę dobry majk kosztuje ponad 100 zeta, ale np. Hejt zaczynał z mikrofonem za...
20 zeta? :P A teraz nagrywa na majku za ponad 140 zeta. Ceny są różne.


Rozejrzę się.

Dnia 08.02.2008 o 13:58, NuGGet napisał:

Za free możesz zassać z neta triale. I taki program będzie Ci działał 30 dni. Ale co
szkodzi cofnąć datę w komputerze? xD


Heh no racja;)

Dnia 08.02.2008 o 13:58, NuGGet napisał:

Eee... statyw na mikrofon... Nie wiesz co to jest...? Stojak, montujesz na tym mikrofon...



A no w sumie to wiem.

No może coś zacznę, a można skądś ściągnąć gotowe bity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2008 o 14:05, kedzior141 napisał:

No może coś zacznę, a można skądś ściągnąć gotowe bity?

Poszukaj w necie ;P Jest sporo stron z np. instrumentalami z różnych kawałków. Albo zassaj z neta jakiś darmowy program do robienia bitów, tylko nie zaczynaj od razu od FL7 bo się nie połapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam do nagrywania jakiegoś mikrofonu za 20 zł i programu audacity, któty jest wpełni darmowy. Jednak jeżeli chcesz dodatkowo obrabiać ten kawałek, to musisz zaopatrzeć się w bardziej profesjonalne programy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 14:18, Seqiu napisał:

Ja używam do nagrywania jakiegoś mikrofonu za 20 zł i programu audacity, któty jest wpełni
darmowy. Jednak jeżeli chcesz dodatkowo obrabiać ten kawałek, to musisz zaopatrzeć się
w bardziej profesjonalne programy...;)


Ten program akurat mam. A w miarę dobra jest jakość na tym mikrofonie? Warto na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2008 o 15:12, kedzior141 napisał:

Ten program akurat mam. A w miarę dobra jest jakość na tym mikrofonie? Warto na początek?

Na początek to i możesz kupić mikrofon za 10 zeta, taki do gadania na skype na przykład. Jak dopiero zaczynasz nawijać to nie kupuj niczego droższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:42, NuGGet napisał:

Kurna, ta stronka datpiff.com jest przekozacka :D
Ściągnąłem już chyba z 10 mixtapeów :P Teraz mi się ściąga mixtape Game''a, Murda Game
Chronicles vol.4 :D
Dzięki Ci Dante za tą stronę :D Szkoda że wcześniej o niej nie wiedziałem, bo teraz miałbym
już chyba ze 100 mixtapeów na kompie :D


Podawałem kiedyś ten adres jak się ktoś pytał o instrumentale. Można tam sporo mixtapeów z nimi znaleźć. wystarczy wpisać w wyszukiwarce "instrumental" :P
Ja z tamtąd ściagam sporo undergroundowych wykonawców. Niektórzy bez problemu mogli by sie wybić w mainstreamie. Ale to USA, tam do mainstreamu wiele nie trzeba ... patrz Soulja Boy Tell ''Em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:42, NuGGet napisał:

Kurna, ta stronka datpiff.com jest przekozacka :D
Ściągnąłem już chyba z 10 mixtapeów :P Teraz mi się ściąga mixtape Game''a, Murda Game
Chronicles vol.4 :D
Dzięki Ci Dante za tą stronę :D Szkoda że wcześniej o niej nie wiedziałem, bo teraz miałbym
już chyba ze 100 mixtapeów na kompie :D


Szkoda tylko, że nie dowiedziałem się o tej stronce miesiąc temu, miałbym zaoszczędzone jakieś 120zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 17:00, el machete napisał:

Szkoda tylko, że nie dowiedziałem się o tej stronce miesiąc temu, miałbym zaoszczędzone
jakieś 120zł :D

A jaką stronkę macie na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 17:09, Seqiu napisał:

A jaką stronkę macie na myśli?


www.datpiff.com
Właśnie znalazłem "Grey album" Beatlesów, Jaya-Z i Danger Mouse''a. Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>


Mikrofon z jakiego kozystamy obecnie to Shure PG-48 (ok 190zł) i statyw za 90 zł.
Na uruchomienie czeka mikrofon pojemnościowy za ok 300zł ale nie mamy Phantoma do niego ale i tak Shur jest pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten mikrofon który miałeś na samym początku, jakiś tani, ma w miarę dobrą jakość, taką którą da się znieść, całkowite minimum?:)

A co do twojej nowej płyty. Liczysz na jakieś zyski? Jeśli tak to duże/małe?
I czy to jest twoja pierwsza płyta którą wydajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za drugiego posta, ale jeszcze pytanie.
W edycji specjalnej płyty OSTR''a dodają dodatkowy krążek. I czy tam są bity z jego płyty?;) Czy jakaś muzyka zwykła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2008 o 20:01, kedzior141 napisał:

I czy to jest twoja pierwsza płyta którą wydajesz?

Ma na koncie jeszcze EP''ke "Zakaz Kopiowania" ;)
No i nawija w TSM, niedługo mają skończyć płytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować