Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2008 o 16:43, MastAlol napisał:

"HipHop miał łączyć nas, dziś to ściema". Co wy tam się tak dissujecie ciągle w tej Legnicy?
Straszne nerwusy jesteście. :P

Nie moja wina że jest jedno takie ścierwo, które myśli że jest najlepsze ;p Dissów już było od cholery na niego, a ten dalej swoje ;/ Łap tu jeden z nich ;p Na ft. Frikes. http://tnij.org/a2sf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 17:02, MastAlol napisał:

Zawsze są bardziej dobitne sposoby, niż dissy :) You know what I mean :]

Wiesz, w zęby też by mógł dostać, ale ciekawiej będzie przy dissach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś na geografii pani coś mówiła o Legnicy, ale niestety dopiero ten wyraz mnie obudził i nie wiedziałem o co chodzi.

Co do płyty Hejta, którą sprawdzam już kilka dni - ogólnie bardzo mi się podobało, wszystko OK, jednak ta płyta wydała mi się taka... no jakby to powiedzieć... zwykła. Po prostu prawie niczym się nie wyróżniła spośród setek dobrych nielegali IMO. Jednak mimo to jedna rzecz przykuła moją uwagę - jedne z najlepszych intr, jakie w życiu słyszałem ;) Nie wiem dlaczego, ale zrobiło na mnie duże wrażenie.

EDIT: No, przesadziłem z tymi setkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2008 o 18:05, bojanzaw napisał:

Nie wiem, czy kawałek już był tu podawany, ale sikam na to, bo kozacki jest ;D

A przy kawałku pomagał Legnicki Dj Prox ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kozak, kozak ;) Już to śmiga od dwóch miechów minimum...

W ogóle ja ubóstwiam VNM-a. Nie przeżyję chyba tego, że zakończył karierę. Chociaż pocieszam się, że w "Książce" nawinął "To moja ostatnia płyta na nielegalu...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2008 o 19:07, ..::leŚniak::.. napisał:

W ogóle ja ubóstwiam VNM-a. Nie przeżyję chyba tego, że zakończył karierę. Chociaż pocieszam
się, że w "Książce" nawinął "To moja ostatnia płyta na nielegalu...".

VNM nie kończy z Rapem ;] Kończy z podziemiem, wychodzi teraz na legal ;] Od Proxa to wiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu widzę patrioci straszni :D Jaram się Polskim rapem, ale zdecydowanie częściej ludzie ze Stanów na moich głośnikach :)
Teraz znów Notorious mi się wkręcił i słucham non toper wszystkich płytek :D Jak dla mnie mistrz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:12, MastAlol napisał:

Wy tu widzę patrioci straszni :D Jaram się Polskim rapem, ale zdecydowanie częściej ludzie
ze Stanów na moich głośnikach :)

Ja ostatnio tylko Polskiego undegroundu słucham ;] VNM, Jimson, Smarki Smark itd. ;] Z zagranicy to ostatnio tylko Game i 2Pac ;p A i to mało ;p COraz bardziej jaram sie Polskim Rapem ;]

Dnia 21.04.2008 o 19:12, MastAlol napisał:

Teraz znów Notorious mi się wkręcił i słucham non toper wszystkich płytek :D Jak dla
mnie mistrz ^^

Biggie mistrz ;] Chociaż niektórych jego kawałków słuchać nie mogę, w ogóle mi sie nie podobają. Ale jego zwrotka w "Runnin" IMO przebiła nawet Paca, a wiesz jak go lubie ;p Biggie pasował do takiego hardkorowego gangsta Rapu, dziewiątki, rozwalone łby itp. ;p

BTW: Już kilka osób wie o jednej rzeczy to mogę i powiedzieć tu ;p
Hejt i Matus nagrali kawałek dla lca.pl, i może będzie mieli z tego nawet do 300 zeta ;p Co radzicie kupić, mikrofon pojemnościowy czy Technicsa? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:07, ..::leŚniak::.. napisał:

Kozak, kozak ;) Już to śmiga od dwóch miechów minimum...

W ogóle ja ubóstwiam VNM-a. Nie przeżyję chyba tego, że zakończył karierę. Chociaż pocieszam
się, że w "Książce" nawinął "To moja ostatnia płyta na nielegalu...".



też sie tym pocieszam ;] w ogóle ta sprawa jest niejasna czy konczy karierę czy nie... w wywiadach mówi ze koniec, w książce rymuje, że ostatnia płyta na nielegalu, nie wiem jak to rozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:10, NuGGet napisał:


> W ogóle ja ubóstwiam VNM-a. Nie przeżyję chyba tego, że zakończył karierę. Chociaż
pocieszam
> się, że w "Książce" nawinął "To moja ostatnia płyta na nielegalu...".
VNM nie kończy z Rapem ;] Kończy z podziemiem, wychodzi teraz na legal ;] Od Proxa to
wiem ;]



sorry za dwa pod rząd, ale teraz tego posta zobaczyłem, to jak wiadomo coś o płytce już czy coś..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2008 o 19:24, nekromanta7 napisał:

sorry za dwa pod rząd, ale teraz tego posta zobaczyłem, to jak wiadomo coś o płytce już
czy coś..?

Od Proxa wiem tylko tyle że VNM ma wyjść z podziemia, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:29, NuGGet napisał:


> sorry za dwa pod rząd, ale teraz tego posta zobaczyłem, to jak wiadomo coś o płytce
już
> czy coś..?
Od Proxa wiem tylko tyle że VNM ma wyjść z podziemia, nic więcej.


Nawet jeśli ma wyjść, to i tak Polska to podupczony kraj jeśli chodzi o artystów. Nie docenia się tu nikogo... Do wytwórni po znajomości się wkręcasz :/ Ilu w USA jest raperów, których nicków nigdy na oczy nie widziałem wcześniej, a wydają na legalu. Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:20, NuGGet napisał:

Hejt i Matus nagrali kawałek dla lca.pl, i może będzie mieli z tego nawet do 300 zeta
;p Co radzicie kupić, mikrofon pojemnościowy czy Technicsa? ;p

A Wy macie mikrofon pojemnościowy? Bo ja słyszałem że można już kupić taki za 150zł. Ja planuje zakup sprzętu, jednak potrzebny jest jeszcze stojak i jakiś mixer? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:55, Seqiu napisał:

> Hejt i Matus nagrali kawałek dla lca.pl, i może będzie mieli z tego nawet do 300
zeta
> ;p Co radzicie kupić, mikrofon pojemnościowy czy Technicsa? ;p
A Wy macie mikrofon pojemnościowy? Bo ja słyszałem że można już kupić taki za 150zł.
Ja planuje zakup sprzętu, jednak potrzebny jest jeszcze stojak i jakiś mixer? ;)

Właśnie, bo ja szczerze mówiąc nie znam się za dobrze na sprzęcie i pytanie do tych którzy mają studia albo nagrywają gdzieś: czy bardzo potrzebny jest wam mixer czy doskonale obywacie się bez niego? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2008 o 21:59, Pablo don Skowrone napisał:

Właśnie, bo ja szczerze mówiąc nie znam się za dobrze na sprzęcie i pytanie do tych którzy
mają studia albo nagrywają gdzieś: czy bardzo potrzebny jest wam mixer czy doskonale
obywacie się bez niego? ^^

Mi kumpel mówił że taki mixer jest niezbędny jeżeli posiada się mikrofon pojemnościowy. Wtedy można z niego dużo więcej wyciągnąć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować