Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Mnie hiphop zupełnie nie podchodził, dopóki nie zacząłem wsłuchiwać się w teksty Kalibra. Fakt, że większość zespołów tworzy piosenki o tym samym, ale czy w innych gatunkach muzycznych tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale ten filmik ładuje mi się już z 10 minut, a do połowy jeszcze się nie załadował ;/ Wszystkie inne normalnie działają. Zaraz obczaję to napiszę.

Mam pytanie do tych co obcowali z winylami. Jaka jest mniej więcej jakość z winyla w porównaniu z mp3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, wiadomo co o edycji.

Filmik wymiata, jedyny minus - jakość dźwięku. Laski w wannie rządzą.

I tak w ogóle to się jaram, bo doszły mnie słuchy, że u mnie w mieście będzie Natural Dread Killaz. Drugi okołorapowy koncert w tym mieście w historii!

A tak w ogóle to dałem link do filmu kumplowi i jemu też się tak długo ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 17:01, ..::leŚniak::.. napisał:

Sorry za post pod postem, wiadomo co o edycji.

Filmik wymiata, jedyny minus - jakość dźwięku. Laski w wannie rządzą.


Thx. Z tym dźwiękiem będziemy kombinować przy następnych filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:46, Chaotizz napisał:

Jakąś płytkę bym potrzebował (coś zagranicznego w każdym razie). Co polecacie?

Pasują mi takie klimaty http://pl.youtube.com/watch?v=ZHWMNOH-rLw


To badaj ludzi z Psycho+Logical, tzw. Death Rap, szczególnie polecam Necro, Ill Bill, Q-Unique, La Coka Nostra [ale oni jako skład nie są chyba w P+L]

I że tak powiem ''konkurencyjny'' label Never So Deep, bo coś spięcia między ich członkami było słychać a robia dość podobną muzę, jednak definiują ja jako Ghetto Metal. Tutaj na pewno Sutter Kain, Donnie Darko, Hue Hef, Jim Snooka, Insane Poetry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejt teraz jest w WWA, bo czeka na samolot do Belgii. ^^ Dzwonił do mnie, i w Wawie podobno pełno tagów Molesta i Kumple na ścianach, nawet znalazł szablon. xD Widać ładnie im tam ludzie promują płytkę. ;]

Pablos >
Idziesz jutro do LCK na koncert? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 13:47, OriginalGangsta napisał:

Pablos >
Idziesz jutro do LCK na koncert? ;]


Yyy, a jest jakiś :O ani żadnego info nie dostałem ani nawet plakatu nie widziałem na mieście więc stąd to pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2008 o 14:03, don Scovrone napisał:

Yyy, a jest jakiś :O ani żadnego info nie dostałem ani nawet plakatu nie widziałem na
mieście więc stąd to pytanie :P

Mój ziomek gra, Motyw. Jakiś znowu charytatywny koncert. ;p o 16.00 jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poinformował CD Projekt współpraca ta jest odpowiedzią na pomysłową kampanię, która prowadzona jest na całym świecie. W globalnej akcji promocyjnej biorą, bowiem udział kontrowersyjne postaci show biznesu, m.in. gwiazda filmów „dla dorosłych”, Tera Patrick.

„Udział kontrowersyjnego artysty, jakim jest Tede fajnie współgra z całą światową kampanią.” - powiedział Łukasz Mach, Brand Manager gry Saints Row 2 na rynku polskim – „Chodziło o to by twarzą akcji promującej grę była postać wyrazista i wywołująca reakcję ludzi. Chodziło też o artystę, który ma dystans do samego siebie, bo gra też nie jest tak do końca na serio. Nie mam żadnych wątpliwości, że taką postacią na rodzimej scenie hip hopowej jest właśnie Tede." - dodaje.

Tede nagra m.in. premierowy numer promujący Saints Row 2. Do tego utworu powstanie również teledysk, w którym oprócz rapera pojawią się fragmenty gry. W planach wiele innych niespodzianek. Szczegóły już niedługo!

Widziałem tą grę i muszę przyznac, że daje możliwość autentycznego wyżycia się i może być świetnym narzędziem do wyładowania swoich frustracji. Zło widzimy to?!?!!? - dodaje Tede.

Druga część serii Saints Row wraca wielkim stylu. Gra akcji w hip-hop''owym klimacie oferuje jeszcze większą swobodę działania niż jej poprzedniczka. Modyfikować można dosłownie wszystkie aspekty życia gangów: od wyboru wyglądu, przez zachowanie i głos postaci, a na symbolice gangów kończąc.. Wprowadzono również zupełnie nowe techniki walki wręcz i dodano wiele maszyn, które będzie mógł wykorzystać gracz podczas ponad 40 rozbudowanych misji, każda ze świetną stroną fabularną i dodatkowymi zadaniami. Saints Row 2 przy dźwiękach hip-hop''owego bitu przenosi gracza w świat miejskiej dżungli, gangów i twardej gry.

Gra Saits Row 2 ukaże się na polskim rynku w wersji PC, Xbox 360 oraz PS3 30 października 2008 roku. Szczegółowe informacje na temat Saints Row 2 zostaną podane niebawem. Więcej informacji na temat gry pod adresem: www.gram.pl/SaintsRow2 oraz www.saintsrow.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jim Jones sfrustrowany faktem, że nie pojawił się na singlu T.I.''a zatytułowanym "Swagger Like Us", poświęcił w wywiadzie kilka gorzkich słów koledze po fachu. W pierwszej części wypowiedzi artysta pochwalił się swoimi zasługami dla mody hiphopowej, by potem bezpośrednio zaatakować samozwańczego króla Południa:


Nie uważam by on posiadał jakikolwiek styl. Nic z tych rzeczy. To jakieś nadużycie. (...) Znasz ludzi, którzy ubierają się jak T.I.? Znasz ludzi, którzy idą do sklepu i proszą o ubranie w stylu T.I.''a, czy raczej takich, którzy mówią "yo, wyglądasz jak Jim Jones"? Których jest więcej? Pozwólcie mi to usłyszeć. Jeśli kobiety chcą się z tobą pieprzyć, a czarnuchy chcą być takie jak ty, to znaczy, że coś w tym jest. Ludzie z kasą zawsze wyglądają dobrze, gdy mają kamerę przed sobą. Ale ci, którzy znają się na rzeczy, wyglądają zajebiście cały czas - niezależnie od okoliczności.- powiedział Jones.

T.I. zarzutami zupełnie się nie przejął i odpowiedział na nie w rozmowie z Clintonem Sparksem z dużą dawką ironii:

Ogólnie rzecz biorąc to wszystko jest bardzo śmieszne wziąwszy pod uwagę fakt, że moja linia odzieżowa Akoo pojawi się w sklepach w listopadzie i myślę, że sporo ludzi będzie nią zainteresowanych. Więc miejmy nadzieję, że mój styl troszkę się poprawi. Może nawet kiedyś dorównam standardom. Nie spinam się o to człowieku.

Jim Jones pracuje aktualnie nad utworem Jackin’ Swagger From Us, w którym wykorzystany będzie ten sam sampel z utworu M.I.A. W numerze pojawią się gościnnie Lil Wayne i Juelz Santana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EastWest Rockers – ekipa, która w ciągu ostatnich trzech lat podbiła serca miłośników jamajskich brzmień w Polsce, podpisała właśnie kontrakt z wytwórnią Prosto znaną z promocji niezależnych miejskich twórców.
To właśnie w Prosto Label ukaże się drugi album EastWest Rockers „Jedyna broń”. Grupa kończy właśnie prace nad płytą. Nagrania i mix mają miejsce w warszawskim studiu Contrabanda, pod okiem ulubionego producenta wokalistów EastWest Rockers – Mista Pity.

„Właśnie dzisiaj odbieramy zmiksowany materiał – 18 nowych numerów z udziałem Cheeby, Ras Luty i Grizzliego oraz znakomitych gości. Podkłady spływały do nas z całego świata, od Europy i Stanów po Nową Zelandię i Jamajkę, ale większość riddimów to produkcje od najlepszych – oczywiście naszym zdaniem – polskich producentów.” – mówi Kuba1200, który zajmuje się koordynacją nagrań. Okładkę i nową stronę internetową projektuje Jah_Laptop, selektor i VJ EastWest Rockers.

Płyta ukaże się w pod koniec listopada roku 2008, spodziewajcie się więc gorących koncertów i imprez w zimowych miesiącach. Dokładna data premiery, tracklista i promomix albumu – już wkrótce.


Jaram się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować