Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2009 o 16:16, Dante Dy`nei napisał:

Co do liryki to Słoń jest na wysokim poziomie i to wuchte
wysokim... "opowieści o mnichu, bezgłowych trupach, pleśni" no to właśnie jest horrorcore,
trzeba to po prostu umieć przyswoić.


Ja wiem, że to jest horrorcore. Chodzi mi tylko o to, że to (w odróżnieniu od WSRH, które było świetne i lżejsze raczej) jest już coś całkowicie abstrakcyjnego dla zwykłego słuchacza i Słoń raczej słuchaczy nie zyska, ale w sumie też nie o to mu pewnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 16:41, ..::leŚniak::.. napisał:

Słoń raczej słuchaczy nie zyska, ale w sumie też nie o to mu pewnie chodzi.


No jest to poniekąd wina tego, gdzie żyjemy... Ciemnogród, tyle, ale w sumie to jest właśnie underground. Osobiście sam wolałbym mieć garstkę stałych słuchaczy, którzy jarają sie tym co robię, a nie masę czternastek słuchających mojej muzyki bo jest to modne czy coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 16:50, Dante Dy`nei napisał:

masę czternastek słuchających mojej muzyki bo jest to modne czy coś :P


No takich słuchaczy to raczej nikt nie chce ;D W "zyskać słuchaczy" chodziło mi o to, że wcześniej ktoś tylko katował trueschool, a po usłyszeniu kawałka Słonia zacząłby zgłębiać horrorcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 16:59, ..::leŚniak::.. napisał:

No takich słuchaczy to raczej nikt nie chce ;D W "zyskać słuchaczy" chodziło mi o to,
że wcześniej ktoś tylko katował trueschool, a po usłyszeniu kawałka Słonia zacząłby zgłębiać
horrorcore.


Wiesz ja katowałem głównie South a po ściągnięciu mixtape''u Madrox''a (z Twiztid, były tam jeszcze jego stare zwrotki z House Of Krazees) zajawiłem się nim, potem zacząłem badać ogólnie Psychopathic Rec (ICP znałem jedynie z 2 klipów i tak jeszcze ze 3 lata temu jak dobrze pamiętam, oglądając je miałem wrażenie że dość ciężki jest to klimat jak dla mnie xD Były to klipy do "Chicken Huntin''" i "Halls of Illusions"). Strange Music też nie było mi obce bo na tamten czas już jarałem się Tech N9ne''em i tak jakoś już poszedł ten cały wicked shit... Jakby nie patrzeć do dopiero od roku słucham horrocore''u (jakoś w kwietniu minie mi rok świadomego bycia Juggalo hehe :P), a wydaje mi sie że z trueschool''u jest bliżej do horrocore''u niż z south''u, tak więc może jestem jakimś tam wyjątkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co macie do kawałka Słonia - Krwawy Aperitif, mnie tam on wciągnął. Fakt musiałem go porządnie przesłuchać kilka razy, ale jak już się człowiek wsłucha, to może się spodobać, i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 23:49, Ł Y D A napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=vlsDPN-Tjks byl ten track na jakiejs plycie? Bo posrod
dyskografii Mos Defa na wiki ni cholery nie moge znalezc ;/ IMHO tylko ''Boom'' i ''The
format'' Premiera moze sie z tym rownac.


Było na ktorymś z albumów Hondy, ale nie powiem Ci dokładnie na którym, bo nie pamiętam. Poszukaj ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 02:39, don Scovrone napisał:

Sprawdźcie nowy numer na http://www.myspace.com/pablodonscovrone.


Ooo, w porównaniu do Twojej epki i zwrotki na rapgram to mega progres, szczególnie we flow, teksty dobre, ale może być jeszcze lepiej ;] Podbij do lepszego grafika, bo ten obrazek na myspace to raczej niezbyt profeska, jak nagrasz jakiś materiał to chętnie sprawdzę.

Pojawiły się dwa nowe tracki Tetrisa, jeden z mixtape''u, drugi promujący, dla mnie świetne - http://www.myspace.com/tetmusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 14:22, Dzikq napisał:

Coś dla fanow OSTRego.

http://blip.tv/file/1632571/

OSTRy to OSTRy :) szanuje go bardzo...
A no właśnie, nie moge sobie skojarzyć gdzie było w jednej z jego piosenek coś takiego "gdzie ty jesteś gdzie ty jesteś gdzie..." był taki fragment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 16:42, peryfraz napisał:

A no właśnie, nie moge sobie skojarzyć gdzie było w jednej z jego piosenek coś takiego
"gdzie ty jesteś gdzie ty jesteś gdzie..." był taki fragment...

Ostr - Złość z płyty "7"
Kawałek wymiata podobnie jak cała płyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 17:02, Seqiu napisał:

> A no właśnie, nie moge sobie skojarzyć gdzie było w jednej z jego piosenek coś takiego

> "gdzie ty jesteś gdzie ty jesteś gdzie..." był taki fragment...
Ostr - Złość z płyty "7"
Kawałek wymiata podobnie jak cała płyta ;)

Podejrzewałem że to kwałek z tejże właśne płyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie obczailem kawalek z Jestem stąd , Kerz - na tych patentach i hmm koles w sumie niezle nap... ;)
a tak to "To miasto" z tejze plytki ostatnio se sluchom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o sprzedaży mp3? Takie coś jak ostatnio na hip-hop.pl wprowadzili.

Dla mnie beznadziejny pomysł, kompakty (i winyle, ale rzadziej) kupuję właśnie po to, żeby mieć płytę w formie namacalnej, poczytać okładkę, czasami powąchać (jak OCB ;] ) i w ogóle z zajawki kolekcjonerskiej. Raz w życiu kupiłem mp3, bo wtedy płyta nie była dostępna namacalnie, ale chwile po tym i tak wypaliłem żeby hulało w wieży.

Cokolwiek > mp3

Nie chodzi o to, że ja tu uskuteczniam hejting mp3 i w ogóle ze mnie jakiś zgred co wciąga winyle nosem, mam pełno mp3 z podziemnymi albumami, ale jeśli mam za coś płacić, to nie za mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować