Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GotW #30 - wybór gramsajta tygodnia. Oddaj głos na swojego faworyta!

41 postów w tym temacie

OK, głos poszedł. Okaże się czy mój faworyt wygrał.

Jaki Ganh1

>Ale nazywanie kogoś w sposób obraźliwy dla drugiej osoby wydaje mi się ciosem w skórkę pod paznokciem. To >nie była prowokacja, to była złośliwa uwaga. ja nie dam siebie obrażać.
Może nieco mnie poniosło [ ale tylko trochę ], ale ile można się powtarzać i tłumaczyć ? Widać nie ma sensu ciągnąć tego dalej bo "moja racja jest mojsza niż twojsza" -.-. Nevermind.
>Poza tym, jestem ciekawy... Manię manipulowania faktami? lmao... Po prostu, jak już wyjaśniłem, mam >odmienne poglądy o tym co zrobił Baluk.
Nope ... przez długi czas w poprzednim GotW próbowałeś go zawzięcie bronić mimo że nie znałeś całej historii i wszystkich faktów.

I to na tyle.

EDIT: cytaty się spaprały i mimo edycji nie działają poprawnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:16, KŁEJK napisał:

Nope ... przez długi czas w poprzednim GotW próbowałeś go zawzięcie bronić mimo że nie
znałeś całej historii i wszystkich faktów.
I to na tyle.


To wina mojej dziecięcej wyobraźni -_-
Co do Zadymka, podoba m się jego styl pisania, opisuję wszystkie szczegóły, jego prace przyjemnie się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:30, Sad Statue napisał:

Te nominacje są śmieszne. Gramowicze naprawdę mają dziwny gust...


Tak właściwie to kto wybiera kandydatów? Bo mnie to zaciekawiło po aferze z Balukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:31, Fumiko napisał:

> Te nominacje są śmieszne. Gramowicze naprawdę mają dziwny gust...

Tak właściwie to kto wybiera kandydatów? Bo mnie to zaciekawiło po aferze z Balukiem...

To my gramowicze zgłaszamy kandydatów ;-) Moim zdaniem to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:31, Fumiko napisał:

Tak właściwie to kto wybiera kandydatów? Bo mnie to zaciekawiło po aferze z Balukiem...

Gramowicze daja kandydatury, a odpowiedzialne za to osoby spośród Konsuli wybierają tych którzy są w kolejnym odcinku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 18:26, Jaki Ganh1 napisał:

Sprawa jasna. Zadymek - bo to mój znajomy, ma własny tytuł, skopiowane wpisy, skopiowany
layout, skopiowanego avka i na pewno piraci -_-



Hmm ulżyło Ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:06, Jaki Ganh1 napisał:

> Hmm ulżyło Ci ?

Jesteś nie w temacie? Czy nie do końca wiesz co to ironia?


Jestem w temacie. Byłeś chyba jedynym,który bronił baluka.

Ps. To był sarkazm a nie ironia jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 18:26, Jaki Ganh1 napisał:

Gdzie jest Adham?..

Przykro mi, nie siedzę 24h na dobę przed komputerem, mam własne życie realne. :) Od wczoraj katuję gitarę, okazjonalnie coś ''narysuję''... I sporo innych rzeczy. Wiem, ze niektórych to może zdziwić, ale tak jest. :]

Co do sprawy Baluka (miałem o tym już nie pisać bo się przyznał, ale specjalnie dla Ciebie wyjątek) - zastanawiam się, jak w naszym kraju ma się coś zmienić jeśli kradzież jest czymś normalnym... No ale proszę bardzo - włam się komuś do domu, zabierz telewizor/komputer/psa/kota - przecież wg Ciebie to nic złego? Tylko potem nie marudź jeśli Tobie się przytrafi coś podobnego - w końcu inni mogą myśleć tak samo jak Ty. :)
A ja zagłosuję na michaelo. Teraz możesz mnie zaatakować za to, że nie zagłosowałem tak jak Ty.
Jeśli chodzi o pierwsze zdanie, które napisałeś. Słaba prowokacja. Bardzo słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:16, Adham napisał:

Co do sprawy Baluka (miałem o tym już nie pisać bo się przyznał, ale specjalnie dla Ciebie
wyjątek)


:*

Dnia 02.02.2009 o 20:16, Adham napisał:

zastanawiam się, jak w naszym kraju ma się coś zmienić jeśli kradzież jest
czymś normalnym... No ale proszę bardzo - włam się komuś do domu, zabierz telewizor/komputer/psa/kota
- przecież wg Ciebie to nic złego? Tylko potem nie marudź jeśli Tobie się przytrafi coś
podobnego - w końcu inni mogą myśleć tak samo jak Ty. :)


Tylko, że to różne stopnie kradzieży. Lepiej napiszmy do autora tekstu, czy bardzo mu to przeszkadza...

Dnia 02.02.2009 o 20:16, Adham napisał:

A ja zagłosuję na michaelo. Teraz możesz mnie zaatakować za to, że nie zagłosowałem tak
jak Ty.


I kill you -.-

Dnia 02.02.2009 o 20:16, Adham napisał:

Jeśli chodzi o pierwsze zdanie, które napisałeś. Słaba prowokacja. Bardzo słaba.


Jejciu, nie pisałem tego z myślą o jakiejkolwiek prowokacji. Jeśli tak to zabrzmiało, możecie mnie wyśmiać: hahahaha ale Ganh jest niemądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:11, Jaki Ganh1 napisał:

A tutaj miła lektura dla Ciebie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia#Ironia_a_sarkazm
To była ironia.


Podziwiam. Naprawdę. Wiki to godne źródło informacji. Radzę zajrzeć na stronę polskiego wydawnictwa naukowego. Wiesz takie "osły" co to redagują słownik języka polskiego. A potem sprawdzić różnicę między ironią a sarkazmem. Twoja wypowiedź bynajmniej nie była aprobująca. To szyderstwo. W formie sarkastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, mój tekst to było: "lekki sarkazm, ujęty w wypowiedź, której zamierzony sens jest odwrotnością dosłownego znaczenia słów". Znalazłem to na stronie tzw. osłów, którzy redagują tzw. słowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:22, Jaki Ganh1 napisał:

Nie, mój tekst to było: "lekki sarkazm, ujęty w wypowiedź, której zamierzony sens jest
odwrotnością dosłownego znaczenia słów". Znalazłem to na stronie tzw. osłów, którzy redagują
tzw. słowniki.


Hmm to może podasz jeszcze nazwę tego lekkiego sarkazmu, wymagającego czytania między liniami, który definiuje niejako słowa kobiety - które mówią jedno a myślą o czymś przeciwnym. I nie rozumiem skrótów tzw bo nigdzie ich nie użyłem. A owe osły to jest właśnie ironia. Aprobuję ( rzekomo ) Twoją wypowiedź ukrywając w niej ironię w postaci nazywania największych polonistów w kraju osłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie. Mam już dość wyjaśniania Ci tego, co uczyli w podstawówce na j. polskim. Użyłem tego, co jest sprzeczne z prawdą. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:35, Jaki Ganh1 napisał:

O nie. Mam już dość wyjaśniania Ci tego, co uczyli w podstawówce na j. polskim. Użyłem
tego, co jest sprzeczne z prawdą. Koniec kropka.

Zapytałem bo ani na sjp.pwn.pl ani w moim słowniku SJP liczącym 3 tomy nie mam takiej definicji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować